Beker van België 2022-2023: heeft jouw favoriete club de tweede ronde overleefd?

    De maand augustus staat voor heel wat clubs uit de lagere klassen in het teken van de Beker van België, de Croky Cup. Op deze pagina vind je alle matchen en uitslagen van de tweede ronde.

    Aywaille Racing Harelbeke 1-2
    Hombourg Hamoir 2-2 (pen: 4-2)
    Wevelgem City Tempo Overijse 3-3 (pen 7-8)
    KVK Beringen Elene-Grotenberge 1-0
    Londerzeel Condruzien 9-0
    KSV Rumbeke Sparta Petegem 0-3
    Zwarte Leeuw Solières 2-1
    Union Namen Crossing Schaarbeek 1-0
    RC Mechelen Betekom 4-0
    Linden Kelmis 2-2 (pen: 6-5)
    Eendracht Termien Tongeren 2-3
    Aalst Anzegem 5-1
    Geel Eendracht A 1-1 (pen: 6-5)
    HO Kalken Wielsbeke 3-3 (pen: 3-5)
    Torhout Witgoor Sport 0-0 (pen: 1-4)
    Diksmuide Avanti Stekene 1-1 (pen: 5-6)
    Cappellen Torpedo Hasselt 1-0
    Diegem Longlier 0-0 (pen: 5-4)
    Lenaarts Denderhoutem 1-0
    KSV Geraardsbergen Ranst 3-5
    JS Fizoise Rhodienne-De Hoek 2-1
    Zepperen-Brustem Drongen 1-2
    KRC Gent Ostiches 3-4
    Erpe Mere United Roselies 2-0
    Oudenaarde JS Taminoise 2-2 (pen: 4-2)
    Meux Beloeil 3-1
    Kalf Puursica Bocholter 0-6
    City Pirates RJ Rochefortoise 3-1
    RJE Binchoise St-Ghislain Tertre-Hautrage 2-0
    Latem Houtvenne 1-3
    Tubeke US Ophain 2-0
    UR La Louvière Roeselare-Daisel 1-1 (pen: 3-4)
    RFC Wetteren Kleit Maldegem 6-0
    Rebecq Jeunesse Freylangeoise zon 16 uur
    Onhaye Kampenhout 4-1
    Sprimont Comblain Mariakerke 9-1
    Boezinge KVK Westhoek 1-2
    RE Acren Lessines Malmundaria 4-1
    Oostkamp Mariekerke 1-1 (pen: 3-4)
    Wellen Elsautoise 3-0
    Grand-Leez Arquet 1-2
    Schriek Biesme 0-1
    Trois-Ponts RAEC Bergen II 3-1
    Hades Union Lasne-Ohain 4-1
    Borgworm Vaux 2-1
    Meerbeek Union Bossière Gembloux 0-1
    Gosselies Anderlues 6-3
    BeigHum Hoei 2-0
    FC Destelbergen Merelbeke 1-2
    Weerstand Koersel FC Lebbeke 2-0
    KBSK Retie Deerlijk Sport 0-2
    Berlare Ardennen 2-0
    Olsa Brakel Jemappes 5-0
    Warnant Habay-La-Neuve 0-0 (pen: 5-6)
    Achel RRC Stockay-Warfusée 5-2
    KRC Lille Lorraine Aarlen 3-1
    Raeren-Eynatten Grez-Doiceau 7-1
    Gullegem Berlaar-Heikant 2-1
    Heide Hasselt Couvin 0-4
    Jette Melsele 2-1
    Berchem Durbuy 3-0
    Lokeren-Temse Nijlen 2-1
    Lyra-Lierse Berlaar Bierbeek 2-1
    Royal Marloie Sport Sporting Hasselt 0-1
    Stade Disonais Hamme 1-1 (pen: 2-3)
    Stade Everois Belisia Bilzen 1-4
    Verlaine Sart-Lez-Spa 4-1
    Wijgmaal Monceau 2-1
    Zelzate Racing Waregem 2-0