Ga naar de inhoud

wta kalender

WTA-kalender januari

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024  
29/12 United Cup hardcourt landencompetitie VS Duitsland  
31/12 Brisbane (Aus) hardcourt WTA-500 - Rybakina  
  Auckland (NZe) hardcourt WTA-250 Gauff Gauff  
08/01 Adelaide (Aus) hardcourt WTA-500 Sabalenka Ostapenko  
  Hobart (Aus) hardcourt WTA-250 Davis Navarro  
14/01 Australian Open hardcourt Grand Slam Sabalenka Sabalenka  
29/01 Hua Hin (Tha) hardcourt WTA-250 Zhu Shnaider  
  Linz (Oos) hardcourt WTA-500 Potapova Ostapenko  

WTA-kalender februari

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
05/02 Cluj (Roe) hardcourt WTA-250 Korpatsch Pliskova
  Abu Dhabi (VAE) hardcourt WTA-500 Bencic Rybakina
11/02 Doha (Qat) hardcourt WTA-500 Swiatek Swiatek
18/02 Dubai (VAE) hardcourt WTA-1000 Krejcikova Paolini
27/02 San Diego (VS) hardcourt WTA-500 Krejcikova Boulter
  Austin (VS) hardcourt WTA-250 Kostyuk Yuan

WTA-kalender maart

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
06/03 Indian Wells (VS) hardcourt WTA-1000 Rybakina Swiatek
19/03 Miami (VS) hardcourt WTA-1000 Kvitova Collins

WTA-kalender april

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
01/04 Charleston (VS) gravel WTA-500 Jabeur Collins
  Bogota (Col)
gravel WTA-250 Maria Osorio
15/04 Stuttgart (Dui) gravel WTA-500 Swiatek Rybakina
  Rouen (Fra) gravel WTA-250 - Stephens
23/04 Madrid (Spa) gravel
WTA-1000 Sabalenka Swiatek

WTA-kalender mei

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
07/05 Rome (Ita)
gravel
WTA-1000 Rybakina Swiatek
19/05 Rabat (Mar) gravel WTA-250 Bronzetti Stearns
  Straatsburg (Fra)
gravel WTA-500 Svitolina Keys
26/05 Roland Garros (Fra) gravel Grand Slam Swiatek  

WTA-kalender juni

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
10/06 Nottingham (Eng) gras
WTA-250 Boulter  
  Rosmalen (Ned) gras WTA-250 Aleksandrova  
17/06 Berlijn (Dui) gras
WTA-500 Kvitova  
  Birmingham (Eng) gras WTA-250 Ostapenko  
25/06 Eastbourne (Eng) gras WTA-500 Keys  
  Bad Homburg (Dui) gras WTA-250 Siniakova  

WTA-kalender juli

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
01/07 Wimbledon (GBr) gras Grand Slam Vondrousova  
15/07 Palermo (Ita) gravel WTA-250 Zheng  
  Boedapest (Hon) gravel WTA-250 Timofejeva  
21/07 Praag (Tsj) gravel WTA-250 Hibino  
  Hamburg (Dui) gravel WTA-250 Rus  
29/07 Washington (VS) hardcourt WTA-500 Gauff  

WTA-kalender augustus

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
06/08 Toronto (Can)
hardcourt 
WTA-1000
Pegula  
13/08 Cincinnati/New York (VS)
hardcourt WTA-1000 Gauff  
19/08 Monterrey (Mex) hardcourt WTA-500 Vekic  
  Cleveland (VS) hardcourt WTA-250 Sorribes  
26/08 US Open (VS) hardcourt Grand Slam Gauff  

WTA-kalender september

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
09/09 Monastir (Tun) hardcourt WTA-250 Mertens  
  Guadalajara (Mex) hardcourt WTA-500 Sakkari  
16/09 Seoul (ZKo) hardcourt WTA-500 Pegula  
  Ningbo (Chn) hardcourt WTA-250 Jabeur  
30/09 Peking (Chn) hardcourt WTA-1.000 Swiatek  

WTA-kalender oktober

    ondergrond categorie winnaar 2023 winnaar 2024
07/10 Wuhan (Chn) hardcourt WTA-100    
14/10 Osaka (Jap) hardcourt WTA-250 Krueger  
  Zhengzhou (Chn) hardcourt WTA-500 Zheng  
21/10 Guangzhou (Chn) hardcourt WTA-250 Wang  
  Tokio (Jap) hardcourt WTA-500 Koedermetova  
28/10 Hongkong hardcourt WTA-250 Fernandez  
  Jiangxi (Chn) hardcourt WTA-250 Siniakova  
  Merida (Mex) hardcourt WTA-250 Giorgi  

WTA-kalender november

    ondergrond categorie winnaar 2022 winnaar 2023
03/11 tbd hardcourt   Swiatek