Veldrijden

    veldrijden

    kalender Wereldbeker

    datum cross winnaar winnares
    10/10 Waterloo (VS) Eli Iserbyt Marianne Vos (Ned)
    13/10 Fayetteville (VS) Quinten Hermans Lucinda Brand (Ned)
    17/10 Iowa (VS) Eli Iserbyt Marianne Vos (Ned)
    24/10 Zonhoven Toon Aerts Denise Betsema (Ned)
    31/10 Overijse Eli Iserbyt Kata Blanka Vas (Hon)
    14/11 Tabor (Tsj) Lars van der Haar (Ned) Lucinda Brand (Ned)
    21/11 Koksijde Eli Iserbyt Annemarie Worst (Ned)
    28/11 Besançon (Fra) Eli Iserbyt Lucinda Brand (Ned)
    5/12 Antwerpen afgelast afgelast
    12/12 Val di Sole (Ita) Wout van Aert Fem van Empel (Ned)
    18/12 Rucphen (Ned) Tom Pidcock (GBr) Marianne Vos (Ned)
    19/12 Namen Michael Vanthourenhout Lucinda Brand (Ned)
    26/12 Dendermonde Wout van Aert Lucinda Brand (Ned)
    02/01 Hulst (Ned) Tom Pidcock (GBr) Lucinda Brand (Ned)
    16/01 Flamanville (Fra) Eli Iserbyt Fem Van Empel (Ned)
    23/01 Hoogerheide (Ned) Eli Iserbyt Marianne Vos (Ned)
    eindstand Wereldbeker veldrijden mannen 
    1. Eli Iserbyt 485
    2. Michael Vanthourenhout 357
    3. Toon Aerts 348
    4. Quinten Hermans 299
    5. Lars van der Haar (Ned) 281
    6. Laurens Sweeck 223
    7. Corné van Kessel (Ned) 220
    8. Toon Vandebosch 219
    9. Daan Soete 212
    10. Vincent Baestaens 201
    eindstand Wereldbeker veldrijden vrouwen 
    1. Lucinda Brand (Ned) 432
    2. Denise Betsema (Ned) 361
    3 Puck Pieterse (Ned) 350
    4. Fem van Empel (Ned) 315
    5. Marianne Vos (Ned) 254
    6. Shirin van Anrooij (Ned) 236
    7. Inge van der Heijden (Ned) 221
    8. Kata Blanka Vas (Hon) 211
    9. Hélene Clauzel (Fra) 202
    10. Annemarie Worst (Ned) 192

    Superprestige

    kalender Superprestige

    datum cross winnaar winnares
    03/10 Gieten (Ned) Toon Aerts Lucinda Brand (Ned)
    23/10 Ruddervoorde Eli Iserbyt Denise Betsema (Ned)
    11/11 Niel Eli Iserbyt Lucinda Brand (Ned)
    20/11 Merksplas Eli Iserbyt Lucinda Brand (Ned)
    04/12 Boom Wout van Aert Lucinda Brand (Ned)
    27/12 Heusden-Zolder Wout van Aert Lucinda Brand (Ned)
    29/12 Diegem afgelast afgelast
    12/02 Gavere Lars van der Haar (Ned) Lucinda Brand (Ned)
    eindstand Superprestige mannen 2021-2022
    1. Eli Iserbyt 97 punten
    2. Toon Aerts 92
    3. Lars van den Haar (Ned) 80
    4. Quinten Hermans 70
    5. Laurens Sweeck 54
    6. Toon Vandebosch 44
    7. Jens Adams 32
    8. Corné van Kessel (Ned) 32
    9. Wout van Aert 30
    10. Kevin Kuhn (Zwi) 30
    eindstand Superprestige vrouwen 2021-2022
    1. Lucinda Brand (Ned) 101 punten
    2. Denise Betsema (Ned) 92
    3. Annemarie Worst (Ned) 92
    4. Inge van der Heijden (Ned) 62
    5. Aniek van Alphen (Ned) 53
    6. Manon Bakker (Ned) 52
    7. Yara Kastelijn (Ned) 47
    8. Marion Norbert Riberolle 39
    9. Sanne Cant 36
    10. Fem van Empel (Ned) 31

    X²O Trofee Veldrijden

    kalender X²O-Trofee

    eindstand X²O-trofee mannen
    1. Toon Aerts in 8u06'09"
    2. Eli Iserbyt op 5'40"
    3. Michael Vanthourenhout 7'55"
    4. Lars van der Haar (Ned) 14'39"
    5. Tom Meeusen 15'39"
    6. Laurens Sweeck 16'24"
    7. Jens Adams 18'25"
    8. Corné van Kessel (Ned) 20'28"
    9. Wout van Aert 21'04"
    10. Toon Vandebosch 22'07"
    eindstand X²O-trofee vrouwen
    1. Lucinda Brand (Ned) in 6u18'09"
    2. Denise Betsema (Ned) op 2'22"
    3. Annemarie Worst (Ned) 9'14"
    4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 14'15"
    5. Sanne Cant 21'38"
    6. Marion Norbert Riberolle 23'50"
    7. Manon Bakker (Ned) 25'46"
    8. Anna Kay (GBr) 26'46"
    9. Clara Honsinger (VS) 27'31"
    10. Aniek van Alphen (Ned) 28'54"

    kalender ethias cross

    datum cross winnaar winnares
    11/09 Lokeren Iserbyt Betsema (Ned)
    18/09 Beringen Iserbyt Kastelijn (Ned)
    25/09 Bredene Iserbyt Betsema (Ned)
    02/10 Meulebeke Vanthourenhout Cant (Bel)
    13/11 Leuven Sweeck Kay (GBr)
    11/12 Essen Van Aert Bäckstedt (GBr)
    05/02 Maldegem Sweeck Worst (Ned)
    19/02 Sint-Niklaas Vanthourenhout Brand (Ned)
    --- Kruibeke afgelast afgelast

    kalender overige crossen

    datum cross winnaar winnares
    21/10 Ardooie Sweeck Franck
    30/10 Mol afgelast afgelast
    04/01 Gullegem Pidcock Van Anrooij
    10/01 Otegem afgelast afgelast
    15/01 Zonnebeke afgelast afgelast
    20/02 Oostmalle