• home
  • video
  • pas verschenen

    Beker van België: heeft uw favoriete club de 2e ronde overleefd?

    De beker is de kortste weg naar Europa.

    De beker is de kortste weg naar Europa.

    In de Beker van België voetbal is de 2e ronde gespeeld. Op deze pagina hebben we de uitslagen gebundeld.

    2e ronde: uitslagen

    Mandel United - US Binche 3-1
    Stokkel - Raeren-Eynatten 0-0 (4-5)
    FC Latem - SK Lochristi 0-0 (4-5)

    Durbuy - Malonne 3-0

    City Pirates Antwerpen - FC Lebbeke 1-1 (5-4)

     

    Stockay-Warfusée - Aywaille 3-0

    Stade Waremme - Gouvy 2-1

    Virton - Bambrugge 0-5

    Bertem-Leefdaal - Tubeke 3-1

    Union Rochefort - Mormont 4-2

     

    RC Harelbeke - Elene-Grotenberge 3-0

    St-Jozef Rijkevorsel - Sprimont 1-4

    RC Hades - Tempo Overijse 2-0

    Sparta Petegem - Willebroekse 5-0

    Westhoek - Denderhoutem 2-0

     

    Oostkamp - Eendracht Aalst 3-5

    Olympia Wijgmaal - Fize 2-0

    Munkzwalm - Templeuve 2-0

    Houtvenne - Boezinge 1-1 (6-5)

    FC Tilleur - RC Waregem 2-2 (14-13)

     

    Sporting Hasselt - Eendracht Wervik 1-1 (5-4)

    RC Gent - Sint-Joost 3-1

    Crossing Schaarbeek - Richelle 3-0

    Diksmuide - St-Ghislain Tertre 0-1

    Jong Lede - Eppegem 2-1

     

    Termien - Jette 3-3 (3-4)

    Bocholt - Oppagne-Wéris 0-2

    Hombourg - Sint-Job 3-2

    Schoonbeek-Beverst - Mariakerke 5-0

    Hoogstraten - Ranst 4-1

     

    Warnant - Habay-la-Neuve 1-1 (5-3)

    Rebecquoise - Arquet 5-1

    Rhodienne-De Hoek - Zelzate 0-5

    Diegem Sport - Herderen-Millen 1-0

    Marloie - Stade Disonais 3-0

     

    US Beloeil - Ronse 0-1

    Jeun.Aische - Couvin-Mariembourg 3-5

    Esperanza Pelt - Stade Braine 2-2 (5-3)

    Herent - Melsele 4-0

    Bree-Beek - Huccorgne 1-0

     

    Sint-Dimpna Geel - Kontich 4-3

    RC Mechelen - FC Lille 5-4

    Gullegem - Witgoor Dessel 3-0

    Ren.Mons - Serskamp-Schellebelle 4-0

    Pepingen-Halle - Herk-de-Stad 2-2 (6-7)

     

    Verlaine - Berg en Dal 4-2

    Wellen - Voorde-Appelterre 0-2

    Vorselaar - Beringen 0-0 (10-9)

    La Louvière - CS Pays Vert 3-2

    Messancy - RC Lauwe 1-3

     

    Meux - De Kempen 2-1

    CS Braine - RAS Jodoigne 2-1

    Bilzen-Waltwilder - Merelbeke 1-1 (4-3)

    Vlaamse Ardennen - Wezel Sport 5-1

    SK Berlare - Heur-Tongeren 1-2

     

    Wolvertem-Merchtem - Doornik 3-1

    Achel - Ster Francorchamps 3-1

    Lokeren-Temse - Haasdonk 3-1

    Nismes - Hoboken 2-3

    Berchem Sport B - Union Namen 1-1 (2-4)

     

    Givry - Gosselies 0-1

    Groot-Dilbeek - Blankenberge 2-3

    Dikkelvenne - Chevetogne 7-2

    Vaux-Chaudfontaine - Wielsbeke 1-4

    Zwarte Leeuw - Wetteren 2-1

     

    Hamme - Sprimont 3-0

    Spouwen-Mopertingen - Montignies 4-0

    Ganshoren - Kosova Schaarbeek 4-1

    Hoegaarden - Oudenaarde 2-3

    Londerzeel - Meetjesland 1-0

     

    Menen - Linden 5-0

    Manageoise - Solières 4-4 (4-2)

    Berchem Sport - Turnhout 1-0

    Hamoir - Onhaye 2-3

    Ninove - Symphorinois 2-3

     

    Lyra-Lierse Berlaar - Torpedo Hasselt 2-0

    Pont-à-Celles-Buzet - Cappellen 1-0

    JS Tamines - Acren 2-0

    St-Denijs Sport - Olsa Brakel 1-3

    Zwevezele - Rumbeke 4-0

    3e ronde: programma

    Patro Maasmechelen - Stockay-Warfusée

    Sporting Hasselt  - Lokeren-Temse

    Esperanza Pelt - Spouwen-Mopertingen

    Union Namen - Jette

    Rochefort - Westhoek

     

    Ronse - Blankenberge

    Rebecquoise - Roeselare

    Bertem-Leefdaal - FC Dender

    Pont-à-Celles-Buzet - Hoogstraten

    St-Ghislain Tertre- KVK Tienen

     

    RC Lauwe - Crossing Schaarbeek

    RC Gent - VW Hamme

    Couvin-Mariembourg - Bilzen-Waltwilder

    Thes Sport - Menen

    Dessel Sport - Symphorinois

     

    FC Luik - Waremme

    Marloie - La Louvière

    Mandel United - Zwevezele

    Ganshoren - Oudenaarde

    Tilleur - Knokke

     

    RC Mechelen - UR Centre

    Oppagne-Wéris - Lochristi

    Achel - Manageoise

    Durbuy - Verlaine

    Lyra-Lierse Berlaar - Berchem Sport

     

    Houtvenne - Heur-Tongeren

    Eendracht Aalst - St-Eloois Winkel

    Sint-Dimpna Geel - Rupel Boom

    City Pirates Antwerpen - Wolvertem-Merchtem

    CS Braine - Zwarte Leeuw

     

    Bambrugge - Vlaamse Ardennen

    Voorde-Appelterre - Sparta Petegem

    RC Hades - Herk-de-Stad

    KSK Heist - Onhaye

    Wielsbeke - GS Beek

     

    speeldata: 12 en 13 september