Ga naar de inhoud

Anderlecht in rouw om overlijden echtgenote van oud-manager Michel Verschueren

Marie-Louise Susic, de echtgenote van voormalige manager Michel Verschueren en de moeder van Michael Verschueren, is overleden op 86-jarige leeftijd. Dat bevestigde Anderlecht vanmiddag. 

De 86-jarige Susic overleed vrijdag in Vilvoorde. Anderlecht deelde het nieuws via zijn kanalen: "Onze club vernam met droefenis het overlijden van Marie-Louise Susic, de echtgenote van Michel Verschueren en moeder van Michael."

 

 "De voltallige club leeft mee met voormalig Anderlecht-manager Michel Verschueren en Michael Verschueren, die vandaag bestuurslid is van onze club. We wensen de voltallige familie en vrienden van Marie-Louise veel sterkte toe."

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.