• home
  • videozone
  • win!
  • quiz & opvallend

    VIDEO: Beerschot houdt Leopold op gelijkspel, Racing klopt Gantoise

    Beerschot liet een 1-3-voorsprong glippen tegen Léopold.

    Racing heeft de topper in het hockey gewonnen tegen Gantoise, maar omdat ook Watducks en Dragons wonnen verandert er niets in de top van het klassement. Léopold verliest wel voeling met de top 3, want het kwam niet verder dan een 3-3 tegen Beerschot.

    VIDEO: Verslag van Léopold-Beerschot (3-3)

    Uitslagen speeldag

    • Orée-Herakles 1-3
    • Racing-Gantoise 3-2
    • Dragons-Daring 4-0
    • Watducks-Leuven 3-2
    • Leopold-Beerschot 3-3
    • Pingouin-Braxgata 1-3
    Stand
     GWVG+- 
    1WATDUCKS11812381726
    2RACING12831442325
    3DRAGONS11722342223
    4LEOPOLD11623342321
    5GANTOISE11623271721
    6OREE11650282718
    7BRAXGATA12444252516
    8HERAKLES11452283114
    9BEERSCHOT1126319249
    10DARING1128118417
    11LEUVEN1117314286
    12PINGOUIN11110014453