• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Landskampioen Dragons wipt naar derde stek

    De Dragons rukken op in de stand.

    In de hockeycompetitie zijn de Dragons zijn over Léopold gewipt. De landskampioen uit Brasschaat klopte de Brusselse club in een rechtstreeks duel.

    Uitslagen

    • Pingouin - Leuven 3-2
    • Herakles - Waterloo Ducks 1-3
    • Racing - Daring 8-1
    • Dragons - Léopold 4-3
    • Gent - Braxgata 1-2
    • Orée - Beerschot 1-2
    Klassement
      MWVD+/-PUNTEN
    1.Waterloo Ducks97112022
    2.Racing106311919
    3.Dragons9621819
    4.Gantoise95131018
    5.Léopold9522917
    6.Orée9540-115
    7.Herakles9342-411
    8.Braxgata10244-310
    9.Beerschot9252-48
    10.Daring9261-187
    11.Leuven9153-96
    12.Pingouin9180-273