• home
  • video
  • pas verschenen

    Video: Waterloo Ducks laten kostbare punten liggen bij Beerschot

    In het hockey is de strijd losgebarsten voor de tweede, derde en vierde plaats. Herakles, Racing en Watducks willen leider Dragons ontlopen in de halve finales van de play-offs. De Watducks deden afgelopen weekend een slechte zaak met de 5-5 tegen Beerschot.

    Bekijk een samenvatting van Beerschot-Watducks (5-5)

    Uitslagen speeldag 21

    • Daring-Herakles 4-5
    • Beerschot - Waterloo Ducks 5-5
    • Racing - Braxgata 2-2
    • Wellington - Dragons 2-2
    • Léopold - Antwerp 8-3
    • Orée - Leuven 5-2
    Stand na speeldag 21
      MWVD+-PTN
    1.DRAGONS211425843547
    2.HERAKLES211344604843
    3.RACING211128714941
    4.WATERLOO DUCKS211254684440
    5.LEOPOLD211074765234
    6.BEERSCHOT219102625929
    7.DARING219102636329
    8.LEUVEN21786495027
    9.OREE218112516126
    10.BRAXGATA217104515725
    11.ANTWERP214170317312
    12.WELLINGTON211191261014