• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Kampioen Dragons laat er geen gras over groeien

    Felix Denayer maakte opnieuw zijn opwachting bij Dragons.

    Dragons heeft op speeldag 7 van de vaderlandse competitie een mooie prestatie afgeleverd tegen Léopold. Het won met 4-1. Braxgata sprokkelde dan weer zijn eerste overwinning van het seizoen. Beerschot was het kind van de rekening.

    Uitslagen speeldag 7:

    • Leuven - Wellington 3-1
    • Antwerp - Daring 4-3
    • Braxgata - Beerschot 6-5
    • Dragons - Léopold 4-1
    • Orée - Racing 2-6
    • Watducks - Herakles 2-2
    stand na 7 speeldagen
    1Dragons761024918
    2Daring7610291518
    3Watducks7412241214
    4Racing7412272114
    5Leuven7313171212
    6Léopold7322231411
    7Herakles7322222111
    8Orée724114247
    9Beerschot725021236
    10Antwerp72508236
    11Braxgata716014233
    12Wellington70709350