• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Video: bekijk de zege van Herakles bij Braxgata

    Op de vijfde speeldag van de hockeycompetitie heeft Daring de topper gewonnen bij Dragons. In een doelpuntenfestijn zette Herakles Braxgata opzij met 3-5. Braxgata start zo met 0 op 15 aan de competitie. Bekijk van die match een samenvatting.

    Bekijk de samenvatting van Braxgata-Herakles (3-5)

    Uitslagen speeldag 5:

    • Orée-Beerschot 3-2
    • Antwerp - Waterloo Ducks 0-3
    • Dragons - Daring 1-3
    • Racing-Leuven 3-3
    • Braxgata - Herakles 3-5
    Stand
    1.DARING550021815
    2.WATERLOO DUCKS541021912
    3.DRAGONS541018712
    4.LEOPOLD521217108
    5.LEUVEN521213108
    6.RACING521218188
    7.HERAKLES522117177
    8.OREE522112137
    9.BEERSCHOT523015156
    10.ANTWERP51402173
    11.BRAXGATA50505130
    12.WELLINGTON50507290