• home
  • video
  • pas verschenen

    Hattrick van Thys brengt Dragons voorbij Watducks

    In de nationale hockeycompetitie heeft Dragons de topper tegen Watducks gewonnen. Onder meer dankzij een hattrick van Jeffrey Thys werd het 6-2. Dragons heeft, net als Daring, nog een perfect rapport na 3 speeldagen. Bekijk hieronder een samenvatting.

    Bekijk de samenvatting van Dragons-Waterloo Ducks (6-2)

    Uitslagen speeldag 3

    • Braxgata - Antwerp 1-2
    • Racing - Beerschot 4-3
    • Léopold - Leuven 2-2
    • Wellington - Daring 1-3
    • Dragons - Waterloo Ducks 6-2
    • Orée - Herakles 2-2
    Stand
    1DRAGONS33001339
    2DARING33001379
    3LEOPOLD42111477
    4WATERLOO DUCKS32101596
    5RACING321012126
    6OREE3111964
    7HERAKLES311111104
    8LEUVEN3111774
    9BEERSCHOT31209113
    10ANTWERP31202113
    11BRAXGATA3030250
    12WELLINGTON40406250