• home
  • video
  • pas verschenen

    Dragons en Racing laten zich niet verrassen na winterstop

    Op Valentijnsdag stond de eerste speeldag na de winterstop in de hockeycompetitie op het programma. Leider Dragons liet zich niet verrassen en eerste achtervolger Racing had het moeilijk op het veld van Leuven. Bekijk de samenvatting van die laatste match.

    Bekijk een samenvatting van Leuven-Racing (2-3):

    Uitslagen van speeldag 13:

    • Pingouin - Dragons 0-5
    • Beerschot - Waterloo 2-1
    • Antwerp - Daring 0-5
    • Braxgata - Gantoise 5-1
    • Léopold - Herakles 3-1
    • Leuven - Racing 2-3
    Stand na speeldag 13:
      GWVG+-Punten
    1DRAGONS131111632534
    2RACING131012513032
    3LEOPOLD13823342927
    4DARING13625493223
    5BRAXGATA13643363221
    6WATERLOO13652393120
    7HERAKLES13463374215
    8ANTWERP13490284512
    9PINGOUIN13490234612
    10LEUVEN13382314511
    11GANTOISE1329221368
    12BEERSCHOT1319323426

    Alle goals van de 13e speeldag in de Belgische hockeycompetitie