Katjoesja blijft in het wielrennen als co-sponsor van vrouwenploeg Bigla

  De Britse Lizzy Banks won voor haar team Bigla in de Giro Rosa van dit jaar nog een etappe.

  Het mannenteam van Katjoesja wordt volgend seizoen opgeslorpt door Israël Cycling Academy, maar de naam verdwijnt niet uit de wielersport. Het Zwitserse kledingmerk zal volgend seizoen als co-sponsor en kledingleverancier aantreden van de Zwitserse vrouwenploeg Bigla.

  "Het is geweldig dat Katjoesja besloten heeft om aan te sluiten bij ons team", reageerde teammanager Thomas Campana in een persbericht. "Dit is duidelijk een teken dat de sport en onze ploeg zich blijven ontwikkelen op het juiste pad. We zijn blij dat Katjoesja ons niet alleen kleding levert, maar ook de tweede naamgever wordt. Daarmee laten zij hun vertrouwen in de markt van het vrouwenwielrennen blijken."

   

  Ook Alexis Schoeb, CEO van Katjoesja Sports, was in zijn nopjes. "We hebben 3 erg succesvolle jaren gehad met het mannenteam. Nu willen we ons bereik vergroten en we geloven dat vrouwenwielrennen daarvoor de ideale stap is. We kijken er naar uit dit project te starten."

   

  Bij Bigla rijdt onder meer de Britse Lizzy Banks, die in de voorbije editie van de Giro Rosa een etappe won.