Ga naar de inhoud
Serie A TIM klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Internazionale35141112337
2Juventus33141013229
3AC Milan29149322415
4AS Roma24147432716
5Napoli24147432617
6Fiorentina23147522317
7Bologna22145271611
8Atalanta20146622116
9SS Lazio20146621515
10Torino19145541316
11Monza18144461514
12Frosinone18145632024
13Lecce16143471619
14Genoa15144731519
15Sassuolo15144732126
16Udinese12141491221
17Empoli1114392926
18Hellas Verona10142841221
19Cagliari10142841326
20Salernitana8141851028
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Internazionale167511175
2Juventus177502114
3AC Milan157520114
4AS Roma167511186
5Napoli772411012
6Fiorentina137421138
7Bologna167511104
8Atalanta10632194
9SS Lazio14741284
10Torino12731375
11Monza10721495
12Frosinone1675111410
13Lecce128323910
14Genoa117322109
15Sassuolo882421113
16Udinese57025712
17Empoli47151411
18Hellas Verona56132610
19Cagliari87232914
20Salernitana67133614
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Internazionale197601162
2Juventus167511115
3AC Milan1474121311
4AS Roma87232910
5Napoli177502165
6Fiorentina107331109
7Bologna6701667
8Atalanta1083411212
9SS Lazio67250711
10Torino77241611
11Monza8723269
12Frosinone27052614
13Lecce4602479
14Genoa47151510
15Sassuolo762311013
16Udinese7712459
17Empoli77241515
18Hellas Verona58152611
19Cagliari27052412
20Salernitana27052414
AtalantaCagliari
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Ermanno Feliciani
stadion
Gewiss Stadium
toeschouwers
14739

De Ketelaere helpt Atalanta met assist aan nieuwe zege en ziet doelpunt afgekeurd worden

 zo 24 september 2023 15:00
  1. 32' - Geel - Alessandro Deiola
  2. 33' - Doelpunt - Ademola Lookman (1 - 0)
  3. 42' - Geel - Zito Luvumbo
  1. 54' - Geel - Berat Djimsiti
  2. 60' - Verv. Ederson Silva door Luís Muriel
  3. 64' - Verv. Pantelis Hatzidiakos door Tommaso Augello
  4. 64' - Verv. Ibrahim Sulemana Kakari door Nicolas Viola
  5. 67' - Verv. Charles De Ketelaere door Emil Holm
  6. 67' - Verv. Ademola Lookman door Mario Pašalic
  7. 76' - Doelpunt - Mario Pašalic (2 - 0)
  8. 78' - Verv. Paulo Dentello Azzi door Gaetano Oristanio
  9. 78' - Verv. Eldor Shomurodov door Andrea Petagna
  10. 80' - Verv. Davide Zappacosta door Michel Ndary Adopo
  11. 80' - Verv. Matteo Ruggeri door Rafael Tolói
Serie A TIM - speeldag 5 - 24/09/23 - 15:02
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
33'
Ademola Lookman
33'
Ademola Lookman
1 - 0
76'
Mario Pašalic
76'
Mario Pašalic
2 - 0

Charles De Ketelaere voelt zich als een vis in het water in Bergamo. In de thuiswedstrijd tegen Cagliari werd een doelpunt van onze jonge landgenoot eerst nog afgekeurd voor buitenspel, maar even later deelde hij wel een geldige assist uit voor de 1-0. Met zijn 2e beslissende pass van het seizoen hielp De Ketelaere zijn team zo mee aan de overwinning.

Charles De Ketelaere lijkt zo stilaan helemaal terug. Na zijn doelpunt in de Europa League van afgelopen donderdag liet hij zich vandaag alweer in positieve zin opmerken bij Atalanta.

 

In minuut 24 deed De Ketelaere het net een eerste keer trillen in het Gewiss Stadium, maar het feestje ging niet door wegens buitenspel.

 

Lang had onze landgenoot echter niet nodig om daarvan te bekomen. 9 minuten later lag hij aan de basis van een tegenprik van Atalanta, sprintte hij zelf slim door en bood hij Lookman de 1-0 aan. Goed voor zijn 2e assist dit seizoen.

 

Na 67 minuten zat de wedstrijd van De Ketelaere erop. Vanop de bank zag hij nog hoe ploeggenoot Pasalic de wedstrijd in een definitieve plooi legde. 2-0 en 3 punten dus voor Atalanta, dat met 9 op 15 voorlopig opschuift naar plek 6.

De assist van De Ketelaere:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (Instagram). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Fase per fase
90+5' tweede helft
90+1'
4 - extra time
Er komen 4 minuten extra tijd bij.
89'
Nahitan Nández (Cagliari) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Sead Kolašinac (Atalanta).
87'
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Mario Pašalic (Atalanta) stond buitenspel.
86'
Alberto Dossena (Cagliari) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Luís Muriel (Atalanta).
85'
Giorgio Scalvini (Atalanta) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Boris Radunovic (Cagliari).
85'
Marten de Roon neemt de hoekschop voor Atalanta. Hij dropt de bal centraal voor doel.
84'
Nahitan Nández (Cagliari) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Emil Holm (Atalanta).
83'
Andrea Petagna (Cagliari) kan aanleggen, maar zijn schot wordt afgeblokt.
82'
Gabriele Zappa (Cagliari) zet zijn hoofd tegen de bal, maar hij kan niet kadreren.
82'
Gaetano Oristanio (Cagliari) kan trappen op doel, maar hij ziet zijn schot via de lat over doel verdwijnen.
82'
Gaetano Oristanio (Cagliari) trapt op doel, maar zijn schot gaat naast.
81'
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Marten de Roon (Atalanta) stond buitenspel.
79'
Redding van Boris Radunovic (Cagliari), die de bal al duikend kan pareren.
79'
Davide Zappacosta (Atalanta) haalt uit...