Ga naar de inhoud
Charles De Ketelaere kopt de 0-1 binnen.
Serie A TIM klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Internazionale35141112337
2Juventus33141013229
3AC Milan29149322415
4AS Roma24147432716
5Napoli24147432617
6Fiorentina23147522317
7Bologna22145271611
8Atalanta20146622116
9SS Lazio20146621515
10Torino19145541316
11Monza18144461514
12Frosinone18145632024
13Lecce16143471619
14Genoa15144731519
15Sassuolo15144732126
16Udinese12141491221
17Empoli1114392926
18Hellas Verona10142841221
19Cagliari10142841326
20Salernitana8141851028
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Internazionale167511175
2Juventus177502114
3AC Milan157520114
4AS Roma167511186
5Napoli772411012
6Fiorentina137421138
7Bologna167511104
8Atalanta10632194
9SS Lazio14741284
10Torino12731375
11Monza10721495
12Frosinone1675111410
13Lecce128323910
14Genoa117322109
15Sassuolo882421113
16Udinese57025712
17Empoli47151411
18Hellas Verona56132610
19Cagliari87232914
20Salernitana67133614
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Internazionale197601162
2Juventus167511115
3AC Milan1474121311
4AS Roma87232910
5Napoli177502165
6Fiorentina107331109
7Bologna6701667
8Atalanta1083411212
9SS Lazio67250711
10Torino77241611
11Monza8723269
12Frosinone27052614
13Lecce4602479
14Genoa47151510
15Sassuolo762311013
16Udinese7712459
17Empoli77241515
18Hellas Verona58152611
19Cagliari27052412
20Salernitana27052414
SassuoloAtalanta
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Matteo Marchetti
stadion
Mapei Stadium
toeschouwers
12298

Een mierzoet debuut: Charles De Ketelaere valt in en kopt Atalanta voorbij Sassuolo

 zo 20 augustus 2023 20:31
    1. 62' - Verv. Ademola Lookman door Gianluca Scamacca
    2. 63' - Verv. Nedim Bajrami door Kristian Thorstvedt
    3. 72' - Verv. Davide Zappacosta door Nadir Zortea
    4. 78' - Verv. Mattia Viti door Kevin Miranda
    5. 78' - Verv. Grégoire Defrel door Cristian Volpato
    6. 84' - Doelpunt - Charles De Ketelaere (0 - 1)
    7. 85' - Verv. Andrea Pinamonti door Samuele Mulattieri
    8. 87' - Verv. Teun Koopmeiners door Michel Ndary Adopo
    9. 90+3' - Doelpunt - Nadir Zortea (0 - 2)
    Serie A TIM - speeldag 1 - 20/08/23 - 18:31
    timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
    84'
    Charles De Ketelaere
    0 - 1
    Charles De Ketelaere
    84'
    90+3'
    Nadir Zortea
    0 - 2
    Nadir Zortea
    90+3'

    Is de trein eindelijk vertrokken? Charles De Ketelaere heeft een entree door de grote poort gemaakt bij Atalanta Bergamo. CDK, deze week overgenomen van Milan, viel bij de rust in en kopte in het slot de 0-1 binnen. 

    Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

    Het Mapei Stadium zal voortaan toch een symbolisch randje hebben voor Charles De Ketelaere.

     

    De eerste steen van zijn "nieuwe" carrière in de Serie A werd vanavond dan ook in het stadion van Sassuolo gelegd.

     

    Een eerste basisplek bij Atalanta zat er nog niet in voor CDK, maar bij de rust mocht hij zijn wedstrijdshirt aantrekken.

     

    En of hij een impact zou hebben. 

     

    Op de sociale media was de teneur duidelijk. "In een kwartiertje heeft hij al meer laten zien dan tijdens een volledig seizoen bij AC Milan", was de rode draad.

     

    De Ketelaere miste na 5 minuten een wenkende kopkans, trapte kort na het uur via de doelman op de lat, maar zijn moment zou alsnog volgen.

     

    In de 84e minuut knikte De Ketelaere een voorzet lekker binnen. Er was nog even twijfel of de doelman de bal voor de doellijn had gekeerd, maar zijn eerste doelpunt in de Serie A stond eindelijk in de boeken.

     

    Atalanta won uiteindelijk met 0-2.

    "Ik heb lang op dit gevoel gewacht"

    "Ik heb lang op dit gevoel gewacht", vertelde Charles De Ketelaere na zijn eerste goal in Italië aan de lokale rechtenhouders. "Dit doelpunt stemt me tevreden."

     

    "Ik heb overlegd met de coach hoe hij wilde spelen en dat heeft hij goed uitgelegd. Ik heb zijn richtlijnen proberen te volgen, maar uiteindelijk draait het om voetballen."

     

    "Ik kan voetballen en dus was het niet zo moeilijk. En ik wil het gewoon altijd goed doen."

     

    "Er is nog werk, maar hij komt natuurlijk van een topclub waar ze ook niet stilzitten", vulde trainer Gian Piero Gasperini aan.

     

    "Hij heeft de kwaliteiten. Dat staat me aan. Maar niet alles wat hij vandaag gedaan heeft, was goed", besloot de Italiaan met een kwinkslag. 

    Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
    Fase per fase
    90+8' tweede helft
    90+7'
    Ederson Silva (Atalanta) trapt op doel, maar zijn schot gaat naast.
    90+6'
    Jeremy Toljan (Sassuolo) trapt op doel, maar zijn schot gaat naast.
    90+3'
    Doelpunt voor
    Atalanta
    Nadir Zortea kan scoren voor Atalanta. De assist komt op naam van Michel Ndary Adopo.
    90+1'
    7 - extra time
    Er komen 7 minuten extra tijd bij.
    88'
    Armand Lauriente (Sassuolo) kan aanleggen, maar zijn schot wordt afgeblokt.
    84'
    Doelpunt voor
    Atalanta
    Matteo Ruggeri (Atalanta) schildert een voorzet op het hoofd van Charles De Ketelaere en die kopt de 0 - 1 tegen het net.
    83'
    De bal gaat over de achterlijn in hoekschop. Die wordt genomen door Teun Koopmeiners (Atalanta), maar zijn voorzet is te kort en wordt weggewerkt.
    82'
    Vrije trap voor Sassuolo. Gianluca Scamacca (Atalanta) hield Filippo Missori vast en dat had de scheidsrechter gezien.
    81'
    Vrije trap voor Atalanta. Cristian Volpato (Sassuolo) hield Gianluca Scamacca vast en dat had de scheidsrechter gezien.
    79'
    Vrije trap voor Sassuolo. Nadir Zortea (Atalanta) hield Armand Lauriente vast en dat had de scheidsrechter gezien.
    78'
    76'
    Ederson Silva (Atalanta) trapt op doel, maar zijn schot gaat naast.
    75'
    Bij Atalanta wordt de hoekschop genomen door Teun Koopmeiners. Zijn voorzet gaat richting de eerste paal.
    74'
    Vrije trap voor Atalanta. Kristian Thorstvedt (Sassuolo) hield Ederson Silva vast en dat had de scheidsrechter gezien.