UEFA Europa Conference League
speeldag 2
Inter Club d'EscaldesTeuta Durres
03
BuducnostHB Thorshavn
02
HiberniansFolgore
42
Sjach.KaragandyFCSB
2513
FK LiepajaCSKA Sofia
0103
FC TobolHajduk Split
41
Dynamo BrestViktoria Plzen
12
Vorskla PoltavaKuPS
23
Sumqayit FKCukaricki
02
Shamakhi FKPFC Sochi
24
FC HonkaNK Domzale
01
FC VaduzÚjpest FC
13
FC BirkirkaraOlimpia Ljubljana
1405
FK Bodø/GlimtValur
30
FC Santa ColomaHibernian
12
FCI Levadia TallinnDundalk
12
BK HäckenAberdeen
20
Sepsi OSKSpartak Trnava
1314
MSK ZilinaApollon Limassol
22
SivassporPetrocub-Hîncesti
10
BATE BorisovDinamo Batumi
14
MilsamiIF Elfsborg
05
Aarhus GFLarne
11
1.FC SlováckoLokomotiv Plovdiv
1203
Raków CzestochowaSuduva Marijampole
0403
AshdodQarabag FK
01
Hapoel Beer ShevaArda
40
Maccabi HaifaDinamo Tbilisi
51
Rosenborg BKFH
41
Torpedo-BelAZFC Kopenhagen
05
Vålerenga FotballKAA Gent
20
The New SaintsKauno Zalgiris
51
CS Fola EschSjachtjor Soligorsk
10
BreidhablikAustria Wien
21
Maccabi Tel AvivSutjeska
31
FeyenoordDrita
32
Borac Banja LukaLinfield
00
AEKVelez Mostar
1203
Connah's Quay NomadsPrishtina
42
HNK RijekaGzira United
10
Slask WroclawFC Ararat
33
Puskás Akadémia FCFK RFS
02
Vojvodina Novi SadFK Panevežys
10
KF ShkëndijaRiga FC
01
PartizaniFC Basel
02
Aris ThessalonikiZhenis Astana
21
Servette FCMolde FK
20
Universitatea CraiovaLaçi
00
NK MariborHammarby IF
01
BohemiansF91 Diddeleng
30
DAC Dunajská StredaPartizan Belgrado
02
NK OsijekPogon Szczecin
10
VllazniaAEL Limassol
01
Santa ClaraFK Shkupi
20
Sepsi OSK | Spartak Trnava | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
wisselspelers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
coaches | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sepsi OSK-Spartak Trnava
SPASEP
00
- 36' - Geel - Roland Niczuly
- 100' - Verv. Tsvetelin Chunchukov door Petar Bojic
- 117' - Geel 2 - Jakub Gric
Fase per fase
23:17
Rajko Rep (Sepsi OSK) faalt: hij zet zijn strafschop niet om.
Milan Ristovski (Spartak Trnava) faalt niet: hij zet de strafschop om.
Marius Stefanescu (Sepsi OSK) faalt niet: hij zet de strafschop om.
Anass Achahbar (Sepsi OSK) faalt: de keeper redt!
Petar Bojic (Sepsi OSK) faalt niet: hij zet de strafschop om.
23:11
106'
100'
91'
46' tweede helft
45+2' eerste helft
1' eerste helft