Arctic Race of Norway klassement
naam | resultaat | ploeg | |
---|---|---|---|
1 | Stephen Williams | 15:38:06 | Israel - Premier TechIPT |
2 | Christian Scaroni | +1 | Astana - Qazaqstan TeamAST |
3 | Kevin Vermaerke | +9 | Team dsm-firmenichDSM |
4 | Tobias Johannessen | +9 | Uno-X Pro Cycling TeamUXT |
5 | Dylan Teuns | +11 | Israel - Premier TechIPT |
6 | Matt Dinham | +12 | Team dsm-firmenichDSM |
7 | Guillaume Martin | +12 | CofidisCOF |
8 | Roger Adrià | +12 | Equipo Kern PharmaEKP |
9 | Kamiel Bonneu | +19 | Team Flanders - BaloiseTFB |
10 | Cedrik Christophersen | +20 | Team Coop - RepsolTCR |
naam | punten | ploeg | |
---|---|---|---|
1 | Clément Champoussin | 36 | Team Arkéa - SamsicARK |
2 | Christian Scaroni | 27 | Astana - Qazaqstan TeamAST |
3 | Noah Hobbs | 26 | Groupama - FDJ Continental TeamCGF |
4 | Michele Gazzoli | 24 | Astana - Qazaqstan TeamAST |
5 | Tobias Johannessen | 20 | Uno-X Pro Cycling TeamUXT |
6 | Stephen Williams | 18 | Israel - Premier TechIPT |
7 | Alberto Dainese | 15 | Team dsm-firmenichDSM |
8 | Kevin Vermaerke | 12 | Team dsm-firmenichDSM |
9 | Dylan Teuns | 12 | Israel - Premier TechIPT |
10 | Odd Christian Eiking | 12 | NoorwegenNOO |
naam | punten | ploeg | |
---|---|---|---|
1 | Vincent Van Hemelen | 26 | Team Flanders - BaloiseTFB |
2 | Johan Ravnøy | 9 | Team Coop - RepsolTCR |
3 | Stephen Williams | 6 | Israel - Premier TechIPT |
4 | Walter Calzoni | 6 | Q36.5 Pro Cycling TeamQ36 |
5 | Lewis Bower | 6 | Groupama - FDJ Continental TeamCGF |
6 | Fergus Browning | 6 | Trinity RacingTRI |
7 | Michel Ries | 5 | Team Arkéa - SamsicARK |
8 | Cedrik Christophersen | 4 | Team Coop - RepsolTCR |
9 | Asbjørn Hellemose | 4 | Lidl - TrekLTK |
10 | Clément Champoussin | 4 | Team Arkéa - SamsicARK |
naam | resultaat | ploeg | |
---|---|---|---|
1 | Kevin Vermaerke | 15:38:15 | Team dsm-firmenichDSM |
2 | Tobias Johannessen | +0 | Uno-X Pro Cycling TeamUXT |
3 | Matt Dinham | +3 | Team dsm-firmenichDSM |
4 | Roger Adrià | +3 | Equipo Kern PharmaEKP |
5 | Kamiel Bonneu | +10 | Team Flanders - BaloiseTFB |
6 | Cedrik Christophersen | +11 | Team Coop - RepsolTCR |
7 | Liam Johnston | +14 | Trinity RacingTRI |
8 | Asbjørn Hellemose | +18 | Lidl - TrekLTK |
9 | Louis Barré | +19 | Team Arkéa - SamsicARK |
10 | Elias Maris | +22 | Team Flanders - BaloiseTFB |
Champoussin en Williams verdelen de buit in de Arctic Race of Norway na secondespel
Stephen Williams (Israel-Premier Tech) heeft de eindzege in de Arctic Race of Norway aan zijn vislijn gehangen. De laatste ritzege was voor Clément Champoussin (Arkéa-Samsic), gisteren nog 2e.
Stephen Williams had in de stand slechts 1 seconde voorsprong op Christian Scaroni, maar Israel-Premier Tech speelde het tactisch perfect uit.
Dylan Teuns lanceerde een aanval in de finale, Scaroni moest reageren. Hij verspeelde zo krachten voor de eindsprint en kon net niet meer meespelen in het spel der bonificaties, ook al omdat Astana het minder sluw aanpakte.
Michele Gazzoli wilde nog een troostprijs oprapen en koos zijn eigen pad in de sprint, maar uiteindelijk had Clément Champoussin nog het sterkste eindschot.
De Fransman pakte er zijn 2e profzege, bij Israel-Premier Tech waren ze tevreden over de uitkomst.
Uitslag Rit 4
naam | resultaat | ploeg | |
---|---|---|---|
1 | Clément Champoussin | 4:00:38 | Team Arkéa - SamsicARK |
2 | Odd Christian Eiking | +0 | NoorwegenNOO |
3 | Michele Gazzoli | +0 | Astana - Qazaqstan TeamAST |
4 | Tobias Johannessen | +0 | Uno-X Pro Cycling TeamUXT |
5 | Matt Dinham | +0 | Team dsm-firmenichDSM |
6 | Christian Scaroni | +0 | Astana - Qazaqstan TeamAST |
7 | Kamiel Bonneu | +0 | Team Flanders - BaloiseTFB |
8 | Dylan Teuns | +0 | Israel - Premier TechIPT |
9 | Kevin Vermaerke | +0 | Team dsm-firmenichDSM |
10 | Stephen Williams | +0 | Israel - Premier TechIPT |
naam | resultaat | ploeg | |
---|---|---|---|
1 | Stephen Williams | 15:38:06 | Israel - Premier TechIPT |
2 | Christian Scaroni | +1 | Astana - Qazaqstan TeamAST |
3 | Kevin Vermaerke | +9 | Team dsm-firmenichDSM |
4 | Tobias Johannessen | +9 | Uno-X Pro Cycling TeamUXT |
5 | Dylan Teuns | +11 | Israel - Premier TechIPT |
6 | Matt Dinham | +12 | Team dsm-firmenichDSM |
7 | Guillaume Martin | +12 | CofidisCOF |
8 | Roger Adrià | +12 | Equipo Kern PharmaEKP |
9 | Kamiel Bonneu | +19 | Team Flanders - BaloiseTFB |
10 | Cedrik Christophersen | +20 | Team Coop - RepsolTCR |
rit | datum | start - finish | type rit | totaal | winnaar | leider |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17/08 | Kautokeino - Alta | 171 km | Alberto Dainese | ||
2 | 18/08 | Alta - Hammerfest | 153,39 km | Michele Gazzoli | Noah Hobbs | |
3 | 19/08 | Hammerfest - Havøysund | 167 km | Stephen Williams | Stephen Williams | |
4 | 20/08 | Kvalsund - Nordkapp | 171,4 km | Clément Champoussin | Stephen Williams |