Ga naar de inhoud
LaLiga EA Sports klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Barcelona883828647020
2Real Madrid783824867536
3Atlético Madrid773823787033
4Real Sociedad713821985135
5Villarreal CF6438191275940
6Real Betis6038171294641
7CA Osasuna5338151583742
8Athletic Club5138141594743
9Real Mallorca5038141683743
10Girona FC49381315105855
11Rayo Vallecano49381315104553
12Sevilla49381315104754
13RC Celta43381117104353
14Cádiz CF42381016123053
15Getafe CF42381016123445
16Valencia CF4238111894245
17UD Almería4138111984965
18Real Valladolid4038112073363
19Espanyol3738817135269
20Elche CF2538523103067
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Barcelona48191513374
2Real Madrid441913154416
3Atlético Madrid421913334115
4Real Sociedad381911352616
5Villarreal CF391912433618
6Real Betis32199552618
7CA Osasuna341911712421
8Athletic Club27198832215
9Real Mallorca351910452212
10Girona FC331910633526
11Rayo Vallecano32199552822
12Sevilla26197752425
13RC Celta27197662621
14Cádiz CF27197661923
15Getafe CF27197662120
16Valencia CF29198652719
17UD Almería331910632922
18Real Valladolid28198742125
19Espanyol19194872735
20Elche CF151931061829
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Barcelona401913513316
2Real Madrid341911713120
3Atlético Madrid351910452918
4Real Sociedad331910632519
5Villarreal CF25197842322
6Real Betis28198742023
7CA Osasuna19194871321
8Athletic Club24196762528
9Real Mallorca151941231531
10Girona FC16193972329
11Rayo Vallecano171941051731
12Sevilla23196852329
13RC Celta161941141732
14Cádiz CF151931061130
15Getafe CF151931061325
16Valencia CF131931241526
17UD Almería81911352043
18Real Valladolid121931331238
19Espanyol18194962534
20Elche CF101921341238
Elche CFCádiz CF
wisselspelers
13
Gil
coaches
scheidsrechter
Jesús Gil Manzano
stadion
Estadio Martínez Valero
toeschouwers
16585

Elche CF-Cádiz CF

 zo 4 juni 2023 21:00
Elche CF
einde
1-1
Cádiz CF
  1. 9' - Geel - Tete Morente
  2. 10' - Doelpunt - Gonzalo Escalante (0 - 1)
  3. 18' - Geel - Fede San Emeterio
  1. 53' - Verv. Sergi Guardiola door Roger
  2. 59' - Verv. Théo Bongonda door Fali
  3. 59' - Verv. Anthony Lozano door Ivan Alejo
  4. 68' - Geel - Isaac Carcelén
  5. 71' - Doelpunt - Lucas Boyé (1 - 1)
  6. 71' - Verv. Enzo Roco door Gonzalo Verdú
  7. 81' - Verv. Fede San Emeterio door José Mari
  8. 81' - Verv. Gonzalo Escalante door Mamadou Mbaye
  9. 82' - Geel - Gerard Gumbau
  10. 84' - Verv. Randy Nteka door Ezequiel Ponce
  11. 84' - Verv. Fidel door Pere Milla
  12. 87' - Verv. Lisandro Magallán door Pape Cheikh
  13. 87' - Geel - John Nwankwo
  14. 87' - Geel - Fali
  15. 90+1' - Geel - Pape Cheikh
LaLiga EA Sports - speeldag 38 - 04/06/23 - 21:00
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
10'
Gonzalo Escalante
0 - 1
Gonzalo Escalante
10'
71'
Lucas Boyé
71'
Lucas Boyé
1 - 1
Fase per fase
90+6' tweede helft
90+4'
Pape Cheikh (Elche CF) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Rubén Sobrino (Cádiz CF).
90+4'
Pere Milla (Elche CF) trapt op doel, maar zijn schot gaat naast.
90+1'
Elche CF
90+1'
Cádiz CF krijgt een vrije trap. Pape Cheikh (Elche CF) haalde Rubén Sobrino onderuit.
90+1'
5 - extra time
Er komen 5 minuten extra tijd bij.
90'
Cádiz CF krijgt een vrije trap. Lucas Boyé (Elche CF) haalde Roger onderuit.
87'
Cádiz CF
87'
Elche CF
87'
John Nwankwo (Elche CF) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Roger (Cádiz CF).
86'
Gonzalo Verdú (Elche CF) zet zijn hoofd tegen de bal, maar hij kan niet kadreren.
86'
Hoekschop voor Elche CF. Gerard Gumbau trapt die naar de tweede paal.
85'
Roger (Cádiz CF) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Lisandro Magallán (Elche CF).
84'
wissel
Elche CF
84'
82'
82'
Gerard Gumbau (Elche CF) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Rubén Sobrino (Cádiz CF).