Ga naar de inhoud
Noa Lang viert zijn goal tegen Volendam.
Eredivisie klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1PSV45151500526
2Feyenoord351511224414
3AZ3014923319
4FC Twente30149232815
5Go Ahead Eagles22146442520
6Ajax21146533127
7Sparta Rotterdam21146531918
8sc Heerenveen19156812328
9PEC Zwolle17145722023
10Excelsior16143472427
11Fortuna Sittard16144641524
12NEC15143562426
13Heracles Almelo15144732033
14FC Utrecht13143741425
15RKC Waalwijk13144911426
16Almere City FC13143741230
17Vitesse81421021032
18FC Volendam81521121639
ploegptnmm+m-m=d+d-
1PSV248800264
2Feyenoord198611246
3AZ167511194
4FC Twente167511139
5Go Ahead Eagles167511207
6Ajax126420168
7Sparta Rotterdam87232811
8sc Heerenveen137421148
9PEC Zwolle77241610
10Excelsior771241114
11Fortuna Sittard147412127
12NEC982331614
13Heracles Almelo1073311015
14FC Utrecht67133916
15RKC Waalwijk78251916
16Almere City FC57142517
17Vitesse26042311
18FC Volendam77241816
ploegptnmm+m-m=d+d-
1PSV217700262
2Feyenoord167511208
3AZ147412125
4FC Twente147412156
5Go Ahead Eagles67133513
6Ajax982331519
7Sparta Rotterdam137421117
8sc Heerenveen68260920
9PEC Zwolle1073311413
10Excelsior972231313
11Fortuna Sittard27052317
12NEC66123812
13Heracles Almelo571421018
14FC Utrecht7724159
15RKC Waalwijk66240510
16Almere City FC87232713
17Vitesse68260721
18FC Volendam18071823
PSVFC Volendam
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Allard Lindhout
stadion
Philips Stadion
toeschouwers
34000

BEKIJK: Noa Lang wijst PSV de weg naar perfect rapport na 7 wedstrijden

 za 30 september 2023 21:11
  1. 12' - Doelpunt - Noa Lang (1 - 0)
  1. 19:50 - Verv. Garang Kuol door Darius Johnson
  2. 47' - Doelpunt - Guus Til (2 - 0)
  3. 62' - Verv. Robert Mühren door Lequincio Zeefuik
  4. 63' - Geel - Benaissa Benamar
  5. 70' - Verv. Luuk de Jong door Ricardo Pepi
  6. 72' - Verv. Deron Payne door Oskar Buur
  7. 72' - Verv. Bilal Ould-Chikh door Zach Booth
  8. 76' - Doelpunt strafschop - Calvin Twigt (2 - 1)
  9. 79' - Geel - Ricardo Pepi
  10. 86' - Verv. Armel Bella-Kotchap door André Ramalho
  11. 86' - Verv. Noa Lang door Yorbe Vertessen
  12. 88' - Geel 2 - Benaissa Benamar
  13. 90+6' - Doelpunt - Malik Tillman (3 - 1)
Eredivisie - speeldag 7 - 30/09/23 - 18:47
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
12'
Noa Lang
12'
Noa Lang
1 - 0
47'
Guus Til
47'
Guus Til
2 - 0
76'
Calvin Twigt
2 - 1
Calvin Twigt
76'
90+6'
Malik Tillman
90+6'
Malik Tillman
3 - 1

PSV en Noa Lang hebben de goeie flow te pakken. De ex-speler van Club Brugge was goed voor de openingsgoal in een vlotte zege tegen Volendam: 3-1. PSV heeft na 7 competitiewedstrijden in de Eredivisie nog een perfect rapport: 21 op 21. De assist voor de goal van Lang kwam van de voet van Johan Bakayoko.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Fase per fase
90+7' tweede helft
90+1'
5 - extra time
Er komen 5 minuten extra tijd bij.
88'
FC Volendam
76'
penalty
Calvin Twigt
FC Volendam
72'
72'
wissel
FC Volendam
63'
FC Volendam
46' tweede helft
45+2' eerste helft
45+1'
1 - extra time
Er komt 1 minuut extra tijd bij.