Olympische Spelen - programma livestreams
zondag 25 juli
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
2 u | handbal: Japan-Nederland (v) | 2.30 u | hockey: Groot-Brittannië-Duitsland (m) | 1.30 u | skateboarden: heats street (m) | 3.30 u | zwemmen: halve finales en finales |
4 u | judo: -52kg (v) | 4.30 u | 3x3 basketbal: Rusland-België en Polen-Servië | 5.25 u | skateboarden: finale street (m) | 6 u | wielrennen: wegrit vrouwen |
8 u | duiken: finale 3m (v) | 5.30u | Taekwondo: -57kg (v) en -68kg (m) | 8 u | 3x3 basketbal: China-Letland en Servië-België | 7 u | Okiru |
10 u | judo: eindfase -52kg (v) + 66kg (m) | 7 u | wielrennen: wegrit (v) | 10 u | voetbal: Brazilië - Ivoorkust (m) | 7.45 u | Studio Tokio |
8.10 u | turnen: kwalificaties vrouwen | 14 u | basketbal: Frankrijk - VS (m) | 8 u | wielrennen: wegrit vrouwen | ||
10.05 u | turnen: kwalificaties vrouwen | 12 u | zwemmen: reeksen met Fanny Lecluyse | ||||
12 u | zwemmen: reeksen | 13.20 u | turnen: kwalificaties met Nina Derwael | ||||
14.15 u | hockey: Zuid-Afrika - Nederland (v) |
maandag 26 juli
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
3.30 u | zwemmen: finales en halve finales | 3.15 u | 3x3 basketbal (v): Japan-China en Mongolië-Roemenië | 1.30 u | skateboard (v): reeksen street | 0 u | triatlon (m) |
6.40 u | basketbal (m): Argentinië - Slovenië | 4.35 u | 3x3 basketbal (m): België-China | 3.58 u | skateboard (v): reeks 4 met Lore Bruggeman en finale | 2.30 u | hockey (m): Duitsland-België |
9.15 u | boogschieten (m): teamfinale boogschieten | 5.25 u | surfen (m): reeksen | 7.35 u | zeilen: laser radial race 3 en 4 | 4.15 u | zwemmen: finales |
11.20 u | waterpolo (v): Australië-Nederland | 7.20 u | volleybal (m): Polen-Italië | 10.55 u | 3x3 basketbal (v): Italië-VS | 7 u | Okiru |
13 u | beachvolleybal (v): Japan-Duitsland | 12 u | zwemmen: reeksen met Louis Croenen | 11.40 u | 3x3 basketbal (m): Nederland-België en Polen-China | 7.45 u | Studio Tokyo |
14 u | beachvolleybal (v): Zwitserland-Nederland | 13 u | tafeltennis: finales dubbel gemengd | 14.15 u | hockey: Duitsland-India (v) | 8 u | mountainbike (m) |
15 u | beachvolleybal (m): Noorwegen-Spanje | 11.40 u | 3x3 basketbal: Nederland-België | ||||
12 u | turnen (m): teamfinale | ||||||
15 u | volleybal (m): Brazilië-Argentinië |
dinsdag 27 juli
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
1.45 u | surfen: kwartfinales mannen en vrouwen | 2u | beachvolleybal: VS-Spanje | 3u | basketbal (v): Japan-Frankrijk | 0 u | triatlon: vrouwen |
4 u | judo (m): -81 kilogram | 3 u | beachvolleybal (m): Japan-Italië | 5 u | zeilen: 49er FX | 3.30 u | zwemmen: halve finales en finales |
5.40 u | badminton (v): Lianne Tan-Thet Htar Thuzar | 4 u | beachvolleybal (v): Canada-Argentinië | 8 u | duiken (v): finale 10m plank | 5.30 u | judo |
7.30 u | kajak slalom (v): halve finales en finale | 5.15 u | hockey (m): Duitsland - Groot-Brittannië | 10 u | voetbal (v): VS-Australië | 8 u | mountainbike: vrouwen |
11.25 u | hockey (m): België-Zuid-Afrika | 7.40 u | 3x3 basketbal (m): België-Polen | 12 u | zwemmen: reeksen | 10.20 u | basketbal (v): Australië - België |
13.25 u | 3x3 basketbal (v+m): kwartfinales | 8.05 u | 3x3 basketbal (m): China-Japan | 14 u | basketbal (v): Puerto Rico-China | 12.45 u | turnen (v): teamfinale met België |
10 u | judo (v+m): eindfases -63kg en -81kg | ||||||
13.30 u | voetbal (v): Nederland-China | ||||||
woensdag 28 juli
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
2.40 u | badminton (v): Lianne Tan-Tunjung | 2.15 u | roeien: finales en halve finales | 2u | handbal: Denemarken-Bahrein | 3.25 u | zwemmen: finales en halve finales |
4.30 u | wielrennen (v): tijdrit | 6.50 u | kajak slalom (m): K1 reeks 1 met De Coster | 4 u | beachvolleybal (v): Brazilië-Letland | 5.35 u | wielrennen (v): tijdrit |
6.35 u | basketbal (m): VS - Iran | 8 u | duiken (m): finale 3m plank | 5.15 u | hockey (v): Duitsland-Ierland | 6.48 u | kajak slalom (m): K1 met De Coster |
9 u | boogschieten (v en m) | 9 u | kajak slalom (m): K1 reeks 2 met De Coster | 7 u | wielrennen (m): tijdrit | 7 u | Okiru |
12.15 u | turnen (m): individuele allround finale | 10 u | 3x3 basketbal (v+m): halve finales | 10 u | judo (v en m): eindfase -70kg en -90kg | 7.45 u | Studio Tokio |
15 u | volleybal (m): Brazilië-Rusland | 11.40 u | 3x3 basketbal (m): halve finale België-Letland | 13.40 u | 3x3 basketbal (v en m): finales | 8 u | wielrennen (m): tijdrit |
13 u | voetbal (m): Spanje-Argentinië | 11 u | rugby sevens (m) finale | ||||
11.40 u | 3x3 basketbal (m): België-Letland | ||||||
12.20 u | zwemmen: reeksen met Lecluyse | ||||||
13.45 u | turnen (m): finale allround |
donderdag 29 juli
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
3 u | hockey (m): België-Canada | 2.15 u | roeien: halve finales en finales | 0.30 u | golf (m): eerste ronde | 2.45 u | roeien: finale met Brys/Van Zandweghe |
5.15 u | hockey (m): Nederland-Groot-Brittannië | 4.20 u | judo (m): -100kg met Toma Nikiforov | 3 u | BMX: reeksen met Van Hoof | 3.30 u | zwemmen: finales |
7 u | golf (m): eerste ronde | 8 u | tafeltennis (m): halve finales | 5 u | golf (m): eerste ronde | 4.30 u | judo met Toma Nikiforov |
8u | tennis (v en m) | 10.15 u | basketbal (v): Servië-Spanje | 6.35 u | basketbal (m): Slovenië-Japan | 7 u | Okiru |
13.55 u | basketbal (m): Spanje-Argentinië | 12.40 u | volleybal (v): Japan-Brazilië | 8.30 u | waterpolo (m): Kroatië-Montenegro | 7.45 u | Studio Tokio |
15 u | beachvolleybal (m): Brazilië-Nederland | 10 u | judo: eindfase -78kg en -100kg | 12 u | zwemmen | ||
13 u | tafeltennis (v): finale en brons enkelspel | 12.50 u | turnen (v): allroundfinale met Derwael en Verkest | ||||
vrijdag 30 juli
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
2.30 u | roeien: finales | 2 u | beachvolleybal (v): VS-Nederland | 0.30 u | golf (m): tweede ronde | vanaf 2.55 u | basketbal (v): België - Puerto Rico |
3.35 u | zwemmen: finales | 3 u | basketbal (v): België-Puerto Rico | 3 u | BMX: finales | zwemmen: finales | |
6.35 u | basketbal (v): VS-Japan | 5 u | zeilen (v): laser radial en 49er FX | 5.20 u | golf (m): tweede ronde | BMX: finales | |
9 u | kajak slalom (m): K1 finale | 13 u | voetbal (v): kwartfinale Nederland-VS | 7.45 u | trampoline (v): finale | atletiek: reeksen 100m (v) | |
10 u | judo: eindfase -78kg en -100kg | 15 u | beachvolleybal (m): Qatar-VS | 8.45 u | boogschieten (v): halve finales en finale | 7 u | Okiru en Studio Tokio |
14 u | basketbal (v): China-Australië | 10 u | tennis (m): halve finales | vanaf 8 u | trampoline, badminton en kajak | ||
13 u | tafeltennis (m): finale en brons enkelspel | vanaf 12 u | atletiek en zwemmen | ||||
14.15 u | hockey (m): België-Groot-Brittannië |
zaterdag 31 juli
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
2.30 u | golf (m): derde ronde | 2 u | atletiek: reeksen met Belgen | 2 u | beachvolleybal (v): Brazilië-VS | 0.30 u | triatlon: mixed relay met België |
3.28 u | zwemmen: finales en halve finales | 4.45 u | hockey (v): Argentinië-Australië | 3 u | BMX freestyle: kwalificaties park | 2.30 u | atletiek en zwemmen |
4.55 u | golf (m): derde ronde | 7.45 u | boogschieten (m): kwartfinales tot finale | 5.25 u | zeilen (m): 49er | 7 u | Okiru en Studio Tokio |
8 u | tennis (m): Djokovic-Carreno-Busta voor brons | 10 u | voetbal (m): kwartfinale Spanje-Ivoorkust | 7.50 u | trampoline (m): finale | 8 u | trampoline, tennis en boogschieten |
11.30 u | hockey (v): Duitsland-Nederland | 12.30 u | schermen (v): teamcompetitie sabel | 8.30 u | waterpolo (m): Kroatië-Servië | 12 u | atletiek en basketbal |
14.30 u | handbal (v): Noorwegen-Nederland | 14 u | basketbal (m): VS-Tsjechië | 10.30 u | rugby sevens (v): brons en finale | ||
14.45 u | volleybal (v): China-Italië |
zondag 1 augustus
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
3 u | golf (m): dag 4 | 2 u | paardensport: cross-country (eventing) | 3.10 u | BMX: finales freestyle park | 3.25 u | zwemmen en atletiek |
3.40 u | atletiek (m): reeksen 400m met Sacoor en Kevin Borlée | 3.30 u | zwemmen: finales | 6 u | beachvolleybal (m): Qatar-VS in 1/8e finales | 5u | bmx freestyle, golf en hockey |
4.32 u | golf (m): dag 4 | 5 u | hockey (m): kwartfinale Australië-Nederland | 7 u | beachvolleybal (v): Rusland-Letland 1/8e finales | 7 u | Okiru en Studio Tokio |
10.30 u | basketbal (m): Slovenië-Spanje | 7.30 u | zeilen (m): medaillerace laser | 8.30 u | waterpolo (v): Nederland-Canada | 8 u | zeilen met Emma Plasschaert |
12.10 u | atletiek: halve finales met Crestan en Zagré en finales | 8.30 u | zeilen (v): medaillerace laser radial met Plasschaert | 10 u | turnen: toestelfinales | 10u | turnen: finales |
15 u | volleybal (m): VS-Argentinië | 11.20 u | hockey (m): kwartfinale België-Spanje | 15 u | beachvolleybal (m): Noorwegen-Nederland in 1/8e finales | 11.20 u | hockey: België-Spanje |
14 u | hockey (m): kwartfinale India-Groot-Brittannië | 12.25 u | turnen: finale met Nina Derwael | ||||
14 u | atletiek | ||||||
maandag 2 augustus
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
2.30 u | kajak sprint: reeksen met Peters en Broekx/Peters | 2.30 u | hockey (v): kwartfinale Duitsland-Argentinië | 2 u | beachvolleybal (v): 1/8e finale Cuba-VS | 2.35 u | atletiek en kajak |
6.50 u | badminton (v): finale enkelspel | 4.50 u | gewichtheffen (v): +87kg met Vanbellinghen | 3 u | beachvolleybal (v): 1/8e finale Canada-Spanje | 6 u | badminton |
10 u | turnen: toestelfinales | 7 u | beachvolleybal (m): 1/8e finale Rusland-Chili | 4 u | volleybal (v): VS-Italië | 7 u | Okiru en Studio Tokio |
13 u | voetbal (v): halve finale Australië-Zweden | 8.30 u | baanwielrennen: teamsprint en -achtervolging | 6.40 u | basketbal (v): Frankrijk-VS | 8 u | baanwielrennen |
11.30 u | hockey (v): kwartfinale Nederland-Nieuw-Zeeland | 8.30 u | waterpolo (m): Spanje-Kroatië | 10 u | basketbal: Belgian Cats - China | ||
13.45 u | paardensport: jumping in eventing | 10 u | voetbal (v): halve finale VS-Canada | 12 u | atletiek | ||
13 u | badminton (m): brons en finale enkelspel | ||||||
dinsdag 3 augustus
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
2 u | beachvolleybal (v): kwartfinale Duitsland - VS | 2 u | atletiek: ochtendsessie | 2.30 u | kano/kajak sprint: halve finales en finales | 2 u | atletiek: ochtendsessie |
3 u | basketbal (m): kwartfinale Slovenië-Duitsland | 5u30 | zeilen: medailleraces | 6 u | volleybal (m): kwartfinale Japan-Brazilië | 3.25 u | hockey: halve finale India-België |
5 u | boksen | 10 u | voetbal (m): halve finale Mexico-Brazilië | 8.30 u | tafeltennis (m): kwartfinale Taiwan-Duitsland | 4 u | atletiek en kajak |
6.40 u | basketbal (m): kwartfinale Spanje-VS | 12 u | hockey (m): halve finale Australië-Duitsland | 10.50 u | turnen: finales balk en rekstok | 7 u | Okiru en Studio Tokio |
8.30 u | baanwielrennen: teamsprint en -achtervolging | 14.30 u | volleybal (m): kwartfinale Polen-Frankrijk | 13 u | paardensport: kwalificaties jumping | 8 u | duiken (m): 3m |
11 u | boksen | 10 u | turnen: toestelfinales | ||||
13 u | voetbal (m): halve finale Japan-Spanje | 12.10 u | atletiek: avondsessie | ||||
15 u | beachvolleybal (v): kwartfinale Australië-Argentinië | ||||||
woensdag 4 augustus
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
2.30 u | kajak/kano: reeksen en kwartfinales | 2u | skateboarden (v): kwalificaties park | 23.30 u | openwaterzwemmen (v) | 2 u | atletiek: tienkamp en zevenkamp |
6.40 u | basketbal (v): kwartfinale Australië-VS | 5.30 u | skatboarden (v): finale park | 2 u | golf (v): eerste ronde | 3.40 u | kajak |
8.30 u | baanwielrennen: sprint, keirin en achtervolging | 7 u | boksen: halve finales en finales | 3.20 u | hockey (v): halve finale Nederland-Groot-Brittannië | 6 u | skateboarden |
12 u | hockey (v): halve finale Argentinië-India | 10 u | volleybal (v): kwartfinale Servië-Italië | 5.20 u | golf (v): eerste ronde | 7 u | Okiru en Studio Tokio |
14 u | basketbal (v): kwartfinale Spanje-Frankrijk | 12.50 u | gewichtheffen (m): +109 kg | 6.15 u | handbal (v): kwartfinale Noorwegen-Hongarije | 8 u | baanwielrennen |
15 u | beachvolleybal (m): kwartfinale Qatar-Italië | 8.30 u | zeilen (v): medaillerace 470 | 10.20 u | basketbal (v): België-Japan | ||
10 u | klimsport (v): kwalificaties speed | 12 u | atletiek | ||||
12 u | paardensport: individuele finale jumping | ||||||
14.45 u | volleybal (v): kwartfinale Brazilië-Rusland |
donderdag 5 augustus
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
2 u | beachvolleybal (v): halve finale Zwitserland-VS | 23.30 u | openwaterzwemmen (m) | 2 u | skateboarden (m): kwalificaties park | 2.30 u | atletiek en kajak |
3.30 u | hockey (m): India-Duitsland voor brons | 2.30 u | kano/kajak: halve finales en finales | 5.30 u | skateboarden (m): finale park | 6.15 u | basketbal |
5.15 u | golf (v): tweede ronde | 6.15 u | basketbal (m): halve finale VS-Australië | 7 u | boksen: halve finales en finale | 7 u | Okiru en Studio Tokio |
6 u | volleybal (m): halve finale Brazilië-Rusland | 8 u | duiken (v): 10m | 10 u | handbal (m): halve finale Frankrijk-Egypte | 8 u | baanwielrennen met Kenny De Ketele |
8.30 u | golf (v): tweede ronde | 10.25 u | klimsport (m): finale speed | 12.30 u | tafeltennis (v): teamfinale China-Japan | 11.30 u | hockey: finale België-Australië |
10 u | voetbal (v): Australië-VS voor brons | 12 u | atletiek | 14 u | atletiek | ||
13 u | basketbal (m): halve finale | 14 u | klimsport (m): finale lead | ||||
14.45 u | volleybal (m): halve finale Frankrijk-Argentinië | 15 u | beachvolleybal (m): halve finale |
vrijdag 6 augustus
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
22.25 u | atletiek (m): 50km snelwandelen | 3 u | beachvolleybal (v): match voor brons | 0.54 u | golf (v): derde ronde | ||
3.30 u | hockey (v): Groot-Brittannië-India voor brons | 4.30 u | beachvolleybal (v): finale | 7 u | boksen: halve finales en finales | ||
6.40 u | basketbal (v): halve finale VS-Servië | 6 u | volleybal (v): halve finale VS-Servië | 10.30 u | klimsport (v): finale speed | ||
8.30 u | baanwielrennen met D'hoore en Kopecky | 8.30 u | waterpolo (m): halve finale Griekenland-Hongarije | 12.30 u | tafeltennis (m): teamfinale China-Duitsland | ||
12 u | moderne vijfkamp (v): laser run | 10 u | handbal (v): halve finale Frankrijk-Zweden | 14.10 u | klimsport (v): finale lead | ||
13 u | basketbal (v): halve finale Japan-Frankrijk | 12 u | paardensport: kwalificaties team jumping | ||||
zaterdag 7 augustus
Livestream Sporza 1 | Livestream Sporza 2 | Livestream Sporza 3 | Livestream Sporza 4 = Eén | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd | uur | sport/wedstrijd |
3 u | beachvolleybal (m): Letland-Qatar voor brons | 2.30 u | kano/kajak: halve finales | 23.30 u | golf (v): vierde ronde | 23 u | atletiek (v): marathon |
4.30 u | beachvolleybal (m): finale Noorwegen-Rusland | 4.30 u | kano/kajak: finales | 8 u | duiken (m): finale 10m | 3 u | beachvolleybal |
7 u | boksen: 4 finales | 6.30 u | volleybal (m): Brazilië-Argentinië voor brons | 9.30 u | waterpolo (v): finale VS-Spanje | 4.30 u | basketbal (m): finale Frankrijk-VS |
8.45 u | baanwielrennen met ploegkoers mannen | 9 u | basketbal (v): Servië-Frankrijk voor brons | 12.30 u | moderne vijfkamp (m): laser run | 7 u | Okiru en Studio Tokio |
11.55 u | baseball (m): begin finale Japan-VS | 12.30 u | synchroonzwemmen: teamfinale | 13.30 u | voetbal (m): finale Brazilië-Spanje | 8 u | duiken |
12.45 u | atletiek: finales | 14.15 u | volleybal (m): finale Rusland-Frankrijk | 10 u | baanwielrennen | ||
14.30 u | baseball (m): ontknoping finale Japan-VS | 12 u | paardensport: jumping teamfinale | ||||
14.30 u | atletiek met Belgian Cheetahs en Tornados |