• home
 • video
 • pas verschenen

  Russische president Poetin: "Ons team zal vechten tot het einde"

  Vladimir Poetin.

  Voelt Vladimir Poetin de bui al hangen?

  Rusland opent donderdag om 17u het WK tegen Saudi-Arabië, maar de meeste waarnemers voorspellen een snelle exit van het gastland. Ook de Russische president geeft toe dat de resultaten pover zijn, maar verwacht "modern en interessant voetbal".

  Rusland was als gastheer automatisch gekwalificeerd voor het WK. De Russen moesten geen kwalificatiecampagne afwerken en dat heeft zijn sporen nagelaten. Rusland is weggezakt naar de 70e plaats op de FIFA-ranking, de laagste notering van de 32 deelnemers aan het WK.

   

  De Russische selectie wacht bovendien al sinds 7 oktober 2017 op een zege. Na de 4-2-overwinning tegen Zuid-Korea waren er nederlagen tegen Argentinië, Brazilië, Frankrijk en Oostenrijk en werd gelijkgespeeld tegen Iran, Spanje en Turkije.

   

  "Onze nationale ploeg heeft geen geweldige resultaten behaald", erkent Russisch president Vladimir Poetin. "Maar we verwachten dat ons team modern en interessant voetbal op de mat zal brengen. We zullen vechten tot het einde."