Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
rit 19  /  21 - Mortegliano - Sappada
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

BEKIJK: Evenepoel klopt Roglic bij tussensprint, Matthews is ritwinnaar

 ma 8 mei 2023 17:12

Michael Matthews heeft de 3e etappe in de Giro gewonnen. Hij was de sterkste beer na een pittige en technische finale in de regen. Remco Evenepoel sprokkelde bij de tussensprint, Primoz Roglic eindigde er in zijn wiel. 

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Michael Matthews
5:01:41
Team Jayco - AlUlaJAY
2
Mads Pedersen
+0
Trek - SegafredoTFS
3
Kaden Groves
+0
Alpecin - DeceuninckADC
4
Vincenzo Albanese
+0
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
5
Stefano Oldani
+0
Alpecin - DeceuninckADC
6
Sven Erik Bystrøm
+0
Intermarché - Circus - WantyICW
7
Primož Roglic
+0
Jumbo - VismaTJV
8
Simone Velasco
+0
Astana - Qazaqstan TeamAST
9
Toms Skujinš
+0
Trek - SegafredoTFS
10
Andrea Vendrame
+0
AG2R - Citroën TeamACT
naamresultaatploeg
1
Remco Evenepoel
10:18:07
Soudal - Quick-StepSOQ
2
João Almeida
+32
UAE Team EmiratesUAD
3
Primož Roglic
+44
Jumbo - VismaTJV
4
Stefan Küng
+46
Groupama - FDJGFC
5
Geraint Thomas
+58
INEOS GrenadiersIGD
6
Aleksandr Vlasov
+58
BORA - hansgroheBOH
7
Tao Geoghegan Hart
+1:02
INEOS GrenadiersIGD
8
Michael Matthews
+1:02
Team Jayco - AlUlaJAY
9
Jay Vine
+1:08
UAE Team EmiratesUAD
10
Mads Pedersen
+1:18
Trek - SegafredoTFS
naamresultaatploeg
1
Remco Evenepoel
10:18:07
Soudal - Quick-StepSOQ
2
João Almeida
+32
UAE Team EmiratesUAD
3
Ilan Van Wilder
+1:34
Soudal - Quick-StepSOQ
4
Andreas Leknessund
+1:40
Team DSMDSM
5
Stefano Oldani
+1:59
Alpecin - DeceuninckADC
6
Michel Heßmann
+1:59
Jumbo - VismaTJV
7
Thymen Arensman
+2:05
INEOS GrenadiersIGD
8
Ben Healy
+2:07
EF Education - EasyPostEFE
9
Marco Frigo
+2:15
Israel - Premier TechIPT
10
Santiago Buitrago
+2:24
Bahrain VictoriousTBV
naampuntenploeg
1
Jonathan Milan
53
Bahrain VictoriousTBV
2
Kaden Groves
39
Alpecin - DeceuninckADC
3
Michael Matthews
38
Team Jayco - AlUlaJAY
4
David Dekker
35
Team Arkéa - SamsicARK
5
Mads Pedersen
26
Trek - SegafredoTFS
6
Arne Marit
23
Intermarché - Circus - WantyICW
7
Remco Evenepoel
15
Soudal - Quick-StepSOQ
8
Marius Mayrhofer
14
Team DSMDSM
9
Fernando Gaviria
14
Movistar TeamMOV
10
Alexander Konychev
12
Corratec - Selle ItaliaCOR
naampuntenploeg
1
Thibaut Pinot
12
Groupama - FDJGFC
2
Paul Lapeira
6
AG2R - Citroën TeamACT
3
Santiago Buitrago
4
Bahrain VictoriousTBV
4
Thomas Champion
4
CofidisCOF
5
Tao Geoghegan Hart
3
INEOS GrenadiersIGD
6
João Almeida
2
UAE Team EmiratesUAD
7
Laurens De Plus
2
INEOS GrenadiersIGD
8
Callum Scotson
2
Team Jayco - AlUlaJAY
9
Mattia Bais
2
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
10
Eddie Dunbar
1
Team Jayco - AlUlaJAY
Gerelateerd:
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km
Julian Alaphilippe
Tadej Pogacar
13
17/05 Riccione - Cento
Vlak
179 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
tijdrit
31,2 km
Filippo Ganna
Tadej Pogacar
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
Bergetappe
222 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 20/05
16
21/05 Laas - Monte Pana
Bergetappe
118,4 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Bergetappe
159 km
Georg Steinhauser
Tadej Pogacar
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
Vlak
178 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
19
24/05 Mortegliano - Sappada
Semi Bergetappe
157 km
nog 126 km
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
Bergetappe
184 km
11:40
21
26/05 Rome - Rome
Vlak
125 km
15:35