Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
79:14:03
UAE Team EmiratesUAD
2
Daniel Martínez
+9:56
BORA - hansgroheBOH
3
Geraint Thomas
+10:24
INEOS GrenadiersIGD
4
Ben O'Connor
+12:07
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
5
Antonio Tiberi
+12:49
Bahrain VictoriousTBV
6
Thymen Arensman
+14:31
INEOS GrenadiersIGD
7
Einer Rubio
+15:52
Movistar TeamMOV
8
Jan Hirt
+18:05
Soudal - Quick-StepSOQ
9
Romain Bardet
+20:32
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
10
Michael Storer
+21:11
Tudor Pro Cycling TeamTUD
naampuntenploeg
1
Jonathan Milan
352
Lidl - TrekLTK
2
Kaden Groves
225
Alpecin - DeceuninckADC
3
Tim Merlier
193
Soudal - Quick-StepSOQ
4
Julian Alaphilippe
132
Soudal - Quick-StepSOQ
5
Tadej Pogacar
126
UAE Team EmiratesUAD
6
Andrea Pietrobon
117
Team Polti - KometaPTK
7
Filippo Fiorelli
116
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
8
Davide Ballerini
84
Astana - Qazaqstan TeamAST
9
Jhonatan Narváez
80
INEOS GrenadiersIGD
10
Stanislaw Aniolkowski
78
CofidisCOF
naampuntenploeg
1
Tadej Pogacar
270
UAE Team EmiratesUAD
2
Giulio Pellizzari
206
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
3
Georg Steinhauser
153
EF Education - EasyPostEFE
4
Nairo Quintana
114
Movistar TeamMOV
5
Julian Alaphilippe
101
Soudal - Quick-StepSOQ
6
Daniel Martínez
81
BORA - hansgroheBOH
7
Simon Geschke
78
CofidisCOF
8
Valentin Paret-Peintre
59
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
9
Romain Bardet
47
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
10
Amanuel Ghebreigzabhier
42
Lidl - TrekLTK
naamresultaatploeg
1
Antonio Tiberi
79:26:52
Bahrain VictoriousTBV
2
Thymen Arensman
+1:42
INEOS GrenadiersIGD
3
Filippo Zana
+11:10
Team Jayco - AlUlaJAY
4
Davide Piganzoli
+19:34
Team Polti - KometaPTK
5
Valentin Paret-Peintre
+30:37
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
6
Alex Baudin
+47:58
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
7
Giovanni Aleotti
+1:00:14
BORA - hansgroheBOH
8
Edoardo Zambanini
+1:13:07
Bahrain VictoriousTBV
9
Kevin Vermaerke
+1:20:52
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
10
Mauri Vansevenant
+1:34:54
Soudal - Quick-StepSOQ
ploegpunten
1
Decathlon - AG2R - La Mondiale Team
238:30:07
2
INEOS Grenadiers
+44:23
3
UAE Team Emirates
+1:01:50
4
Bahrain Victorious
+1:20:25
5
Movistar Team
+1:51:00
6
Astana - Qazaqstan Team
+1:58:31
7
VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè
+2:16:59
8
Team dsm-firmenich - PostNL
+2:18:50
9
BORA - hansgrohe
+2:45:37
10
Soudal - Quick-Step
+2:59:42

BEKIJK - "Klopt het? Jaaaaa!" Zo viert de ploegleiding de sprintzege van Tim Merlier

 di 7 mei 2024 09:19
Davide Bramati en Iljo Keisse
Ploegleiders Davide Bramati en Iljo Keisse ballen de vuist.

Sprinter Tim Merlier heeft gisteren zijn eerste kans meteen verzilverd in de Ronde van Italië. In de ploegauto van Soudal-Quick Step wilden ze niet te vroeg juichen, maar uiteindelijk konden ze het toch uitschreeuwen. Bekijk de dolle vreugde hieronder.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

En zo verwelkomt de ploeg Tim Merlier aan het hotel:

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (Instagram). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Uitslag Rit 3

naamresultaatploeg
1
Tim Merlier
3:54:35
Soudal - Quick-StepSOQ
2
Jonathan Milan
+0
Lidl - TrekLTK
3
Biniam Girmay
+0
Intermarché - WantyIWA
4
Jenthe Biermans
+0
Arkéa - B&B HotelsARK
5
Tobias Andresen
+0
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
6
Olav Kooij
+0
Team Visma - Lease a BikeTVL
7
Ethan Vernon
+0
Israel - Premier TechIPT
8
Stanislaw Aniolkowski
+0
CofidisCOF
9
Fernando Gaviria
+0
Movistar TeamMOV
10
Alberto Dainese
+0
Tudor Pro Cycling TeamTUD
naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
11:03:02
UAE Team EmiratesUAD
2
Geraint Thomas
+46
INEOS GrenadiersIGD
3
Daniel Martínez
+47
BORA - hansgroheBOH
4
Einer Rubio
+56
Movistar TeamMOV
5
Cian Uijtdebroeks
+56
Team Visma - Lease a BikeTVL
6
Lorenzo Fortunato
+1:07
Astana - Qazaqstan TeamAST
7
Juan Pedro López
+1:11
Lidl - TrekLTK
8
Jan Hirt
+1:13
Soudal - Quick-StepSOQ
9
Alexey Lutsenko
+1:26
Astana - Qazaqstan TeamAST
10
Ben O'Connor
+1:26
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
naampuntenploeg
1
Tim Merlier
63
Soudal - Quick-StepSOQ
2
Jonathan Milan
63
Lidl - TrekLTK
3
Filippo Fiorelli
42
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
4
Biniam Girmay
31
Intermarché - WantyIWA
5
Tadej Pogacar
27
UAE Team EmiratesUAD
6
Jhonatan Narváez
25
INEOS GrenadiersIGD
7
Olav Kooij
23
Team Visma - Lease a BikeTVL
8
Lilian Calmejane
20
Intermarché - WantyIWA
9
Kaden Groves
20
Alpecin - DeceuninckADC
10
Max Schachmann
18
BORA - hansgroheBOH
naampuntenploeg
1
Tadej Pogacar
51
UAE Team EmiratesUAD
2
Daniel Martínez
26
BORA - hansgroheBOH
3
Lilian Calmejane
23
Intermarché - WantyIWA
4
Andrea Piccolo
18
EF Education - EasyPostEFE
5
Geraint Thomas
16
INEOS GrenadiersIGD
6
Amanuel Ghebreigzabhier
10
Lidl - TrekLTK
7
Lorenzo Fortunato
9
Astana - Qazaqstan TeamAST
8
Giulio Pellizzari
8
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
9
Filippo Fiorelli
7
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
10
Florian Lipowitz
6
BORA - hansgroheBOH
naamresultaatploeg
1
Cian Uijtdebroeks
11:03:58
Team Visma - Lease a BikeTVL
2
Alex Baudin
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
3
Mauri Vansevenant
Soudal - Quick-StepSOQ
4
Filippo Zana
Team Jayco - AlUlaJAY
5
Lucas Plapp
Team Jayco - AlUlaJAY
6
Henok Mulubrhan
Astana - Qazaqstan TeamAST
7
Georg Steinhauser
EF Education - EasyPostEFE
8
Antonio Tiberi
Bahrain VictoriousTBV
9
Davide Piganzoli
Team Polti - KometaPTK
10
Florian Lipowitz
BORA - hansgroheBOH