Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
rit 16  /  21 - Livigno - Monte Pana
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

BEKIJK: Het kan bijna niet nipter: Alberto Dainese wint nieuwe millimetersprint

 wo 24 mei 2023 17:27
Met z'n drieën mochten ze azen op de ritzege, maar Alberto Dainese was de laureaat.

De 17e etappe in de Giro heeft een vinkje opgeleverd voor Alberto Dainese (DSM) na een zeer prangende massasprint. De Italiaan was een banddikte sneller dan zijn landgenoot Jonathan Milan (Bahrain Victorious) en Michael Matthews (Jayco-AlUla). 

Gerelateerd:

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Geraint Thomas
71:58:43
INEOS GrenadiersIGD
2
João Almeida
+18
UAE Team EmiratesUAD
3
Primož Roglic
+29
Jumbo - VismaTJV
4
Damiano Caruso
+2:50
Bahrain VictoriousTBV
5
Eddie Dunbar
+3:03
Team Jayco - AlUlaJAY
6
Lennard Kämna
+3:20
BORA - hansgroheBOH
7
Bruno Armirail
+3:22
Groupama - FDJGFC
8
Andreas Leknessund
+3:30
Team DSMDSM
9
Thymen Arensman
+4:09
INEOS GrenadiersIGD
10
Laurens De Plus
+4:32
INEOS GrenadiersIGD
naampuntenploeg
1
Jonathan Milan
215
Bahrain VictoriousTBV
2
Derek Gee
121
Israel - Premier TechIPT
3
Pascal Ackermann
95
UAE Team EmiratesUAD
4
Michael Matthews
93
Team Jayco - AlUlaJAY
5
Toms Skujinš
79
Trek - SegafredoTFS
6
Nico Denz
77
BORA - hansgroheBOH
7
Magnus Cort
56
EF Education - EasyPostEFE
8
Marius Mayrhofer
53
Team DSMDSM
9
Vincenzo Albanese
51
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
10
Mark Cavendish
51
Astana - Qazaqstan TeamAST
naampuntenploeg
1
Ben Healy
164
EF Education - EasyPostEFE
2
Davide Bais
144
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
3
Einer Rubio
117
Movistar TeamMOV
4
Thibaut Pinot
114
Groupama - FDJGFC
5
João Almeida
55
UAE Team EmiratesUAD
6
Toms Skujinš
48
Trek - SegafredoTFS
7
Karel Vacek
36
Corratec - Selle ItaliaCOR
8
Davide Gabburo
33
Green Project - Bardiani - CSF - FaizanèGBF
9
Derek Gee
31
Israel - Premier TechIPT
10
Aurélien Paret-Peintre
26
AG2R - Citroën TeamACT
naamresultaatploeg
1
João Almeida
71:59:01
UAE Team EmiratesUAD
2
Andreas Leknessund
+3:12
Team DSMDSM
3
Thymen Arensman
+3:51
INEOS GrenadiersIGD
4
Einer Rubio
+5:25
Movistar TeamMOV
5
Santiago Buitrago
+7:03
Bahrain VictoriousTBV
6
Ilan Van Wilder
+7:28
Soudal - Quick-StepSOQ
7
Laurens Huys
+28:18
Intermarché - Circus - WantyICW
8
Filippo Zana
+31:11
Team Jayco - AlUlaJAY
9
Valentin Paret-Peintre
+42:58
AG2R - Citroën TeamACT
10
Jefferson Alexander Cepeda
+50:18
EF Education - EasyPostEFE
ploegpunten
1
Bahrain Victorious
215:27:26
2
INEOS Grenadiers
+32:31
3
Jumbo - Visma
+40:26
4
UAE Team Emirates
+49:03
5
BORA - hansgrohe
+54:33
6
EF Education - EasyPost
+55:30
7
AG2R - Citroën Team
+1:06:39
8
Astana - Qazaqstan Team
+1:11:58
9
Team Jayco - AlUla
+1:28:22
10
Israel - Premier Tech
+1:39:44
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,59 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km
Julian Alaphilippe
Tadej Pogacar
13
17/05 Riccione - Cento
Vlak
179 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
tijdrit
31,2 km
Filippo Ganna
Tadej Pogacar
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
Bergetappe
222 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 20/05
16
21/05 Livigno - Monte Pana
Bergetappe
206 km
11:30
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Bergetappe
159 km
12:30
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
Vlak
178 km
13:10
19
24/05 Mortegliano - Sappada
Semi Bergetappe
157 km
13:10
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
Bergetappe
184 km
11:40
21
26/05 Rome - Rome
Vlak
125 km
15:35