Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Uitslag en klassementen na de 1e rit in de Giro: bolwassing voor Arensman en Bardet

 za 4 mei 2024 17:22
Het gebeuk van UAE deed Thymen Arensman al snel sneuvelen.

De eerste etappe in de Giro heeft meteen al enkele geheimen onthuld. Op de Colle Maddalena, een beklimming van 2e categorie, bekenden schaduwfavorieten Romain Bardet (DSM-Firmenich PostNL) en Thymen Arensman (Ineos Grenadiers) al kleur. Ze kregen in Turijn meteen tijd aangesmeerd. Ook in de finale waren er flinke scheuren. Bekijk hier de uitslag en de verschillen in de klassementen. 

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Jhonatan Narváez
3:14:23
INEOS GrenadiersIGD
2
Max Schachmann
+0
BORA - hansgroheBOH
3
Tadej Pogacar
+0
UAE Team EmiratesUAD
4
Alex Baudin
+6
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
5
Nicola Conci
+10
Alpecin - DeceuninckADC
6
Quinten Hermans
+10
Alpecin - DeceuninckADC
7
Mauri Vansevenant
+10
Soudal - Quick-StepSOQ
8
Antonio Tiberi
+10
Bahrain VictoriousTBV
9
Attila Valter
+10
Team Visma - Lease a BikeTVL
10
Geraint Thomas
+10
INEOS GrenadiersIGD
naamresultaatploeg
1
Jhonatan Narváez
3:14:13
INEOS GrenadiersIGD
2
Max Schachmann
+3
BORA - hansgroheBOH
3
Tadej Pogacar
+6
UAE Team EmiratesUAD
4
Alex Baudin
+16
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
5
Damiano Caruso
+17
Bahrain VictoriousTBV
6
Nicola Conci
+18
Alpecin - DeceuninckADC
7
Quinten Hermans
+20
Alpecin - DeceuninckADC
8
Mauri Vansevenant
+20
Soudal - Quick-StepSOQ
9
Antonio Tiberi
+20
Bahrain VictoriousTBV
10
Attila Valter
+20
Team Visma - Lease a BikeTVL
naampuntenploeg
1
Lilian Calmejane
20
Intermarché - WantyIWA
2
Amanuel Ghebreigzabhier
10
Lidl - TrekLTK
3
Giulio Pellizzari
8
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
4
Filippo Fiorelli
7
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
5
Giovanni Aleotti
6
BORA - hansgroheBOH
6
Rafal Majka
4
UAE Team EmiratesUAD
7
Daniel Martínez
2
BORA - hansgroheBOH
8
Louis Barré
2
Arkéa - B&B HotelsARK
9
Tadej Pogacar
1
UAE Team EmiratesUAD
10
Andrea Pietrobon
1
Team Polti - KometaPTK
naampuntenploeg
1
Jhonatan Narváez
25
INEOS GrenadiersIGD
2
Lilian Calmejane
20
Intermarché - WantyIWA
3
Filippo Fiorelli
18
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
4
Max Schachmann
18
BORA - hansgroheBOH
5
Amanuel Ghebreigzabhier
13
Lidl - TrekLTK
6
Tadej Pogacar
12
UAE Team EmiratesUAD
7
Andrea Pietrobon
11
Team Polti - KometaPTK
8
Alex Baudin
8
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
9
Nicola Conci
6
Alpecin - DeceuninckADC
10
Quinten Hermans
5
Alpecin - DeceuninckADC
naamresultaatploeg
1
Alex Baudin
3:14:29
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
2
Mauri Vansevenant
+4
Soudal - Quick-StepSOQ
3
Antonio Tiberi
+4
Bahrain VictoriousTBV
4
Cian Uijtdebroeks
+4
Team Visma - Lease a BikeTVL
5
Giulio Pellizzari
+4
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
6
Filippo Zana
+21
Team Jayco - AlUlaJAY
7
Giovanni Aleotti
+41
BORA - hansgroheBOH
8
Andrea Piccolo
+51
EF Education - EasyPostEFE
9
Enzo Paleni
+51
Groupama - FDJGFC
10
Georg Steinhauser
+51
EF Education - EasyPostEFE
Gerelateerd:
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km
Julian Alaphilippe
Tadej Pogacar
13
17/05 Riccione - Cento
Vlak
179 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
tijdrit
31,2 km
Filippo Ganna
Tadej Pogacar
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
Bergetappe
222 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 20/05
16
21/05 Laas - Monte Pana
Bergetappe
118,4 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Bergetappe
159 km
Georg Steinhauser
Tadej Pogacar
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
Vlak
178 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
19
24/05 Mortegliano - Sappada
Semi Bergetappe
157 km
Andrea Vendrame
Tadej Pogacar
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
Bergetappe
184 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
21
26/05 Rome - Rome
Vlak
125 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar