Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
rit 18  /  21 - Fiera di Primiero - Padua
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

BEKIJK: Primoz Roglic bestookt Remco Evenepoel, de wereldkampioen past

 za 13 mei 2023 17:02
Spektakel op I Cappuccini.

Ben Healy heeft in de Giro nog eens bewezen dat hij een kanjer in wording is. De Ier schudde een solo van liefst 50 kilometer uit zijn benen. Al staat zijn rush in de schaduw na de aanval van Primoz Roglic. Remco Evenepoel moest passen op I Cappuccini. Bekijk hier de sleutelmomenten. 

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Ben Healy
4:44:24
EF Education - EasyPostEFE
2
Derek Gee
+1:49
Israel - Premier TechIPT
3
Filippo Zana
+1:49
Team Jayco - AlUlaJAY
4
Warren Barguil
+1:49
Team Arkéa - SamsicARK
5
Carlos Verona
+2:12
Movistar TeamMOV
6
Mattia Bais
+2:37
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
7
Toms Skujinš
+3:51
Trek - SegafredoTFS
8
Alessandro Tonelli
+3:56
Green Project - Bardiani - CSF - FaizanèGBF
9
Oscar Riesebeek
+4:00
Alpecin - DeceuninckADC
10
Tao Geoghegan Hart
+4:34
INEOS GrenadiersIGD
naamresultaatploeg
1
Andreas Leknessund
33:52:10
Team DSMDSM
2
Remco Evenepoel
+8
Soudal - Quick-StepSOQ
3
Primož Roglic
+38
Jumbo - VismaTJV
4
João Almeida
+40
UAE Team EmiratesUAD
5
Geraint Thomas
+52
INEOS GrenadiersIGD
6
Tao Geoghegan Hart
+56
INEOS GrenadiersIGD
7
Aurélien Paret-Peintre
+58
AG2R - Citroën TeamACT
8
Aleksandr Vlasov
+1:26
BORA - hansgroheBOH
9
Damiano Caruso
+1:39
Bahrain VictoriousTBV
10
Lennard Kämna
+1:54
BORA - hansgroheBOH
naampuntenploeg
1
Davide Bais
86
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
2
Thibaut Pinot
50
Groupama - FDJGFC
3
Karel Vacek
36
Corratec - Selle ItaliaCOR
4
Simone Petilli
32
Intermarché - Circus - WantyICW
5
Amanuel Gehbreigzabhier
26
Trek - SegafredoTFS
6
Ben Healy
24
EF Education - EasyPostEFE
7
Aurélien Paret-Peintre
22
AG2R - Citroën TeamACT
8
Francesco Gavazzi
18
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
9
Warren Barguil
16
Team Arkéa - SamsicARK
10
Alessandro De Marchi
15
Team Jayco - AlUlaJAY
naampuntenploeg
1
Jonathan Milan
113
Bahrain VictoriousTBV
2
Kaden Groves
100
Alpecin - DeceuninckADC
3
Mads Pedersen
89
Trek - SegafredoTFS
4
Michael Matthews
57
Team Jayco - AlUlaJAY
5
Aurélien Paret-Peintre
33
AG2R - Citroën TeamACT
6
Vincenzo Albanese
32
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
7
Ben Healy
29
EF Education - EasyPostEFE
8
Toms Skujinš
28
Trek - SegafredoTFS
9
Davide Bais
27
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
10
Stefano Gandin
24
Corratec - Selle ItaliaCOR
naamresultaatploeg
1
Andreas Leknessund
33:52:10
Team DSMDSM
2
Remco Evenepoel
+8
Soudal - Quick-StepSOQ
3
João Almeida
+40
UAE Team EmiratesUAD
4
Santiago Buitrago
+2:52
Bahrain VictoriousTBV
5
Thymen Arensman
+3:01
INEOS GrenadiersIGD
6
Einer Rubio
+4:29
Movistar TeamMOV
7
Jefferson Alexander Cepeda
+9:07
EF Education - EasyPostEFE
8
Ilan Van Wilder
+9:08
Soudal - Quick-StepSOQ
9
Filippo Zana
+10:25
Team Jayco - AlUlaJAY
10
Michel Heßmann
+13:45
Jumbo - VismaTJV
Gerelateerd:
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km
Julian Alaphilippe
Tadej Pogacar
13
17/05 Riccione - Cento
Vlak
179 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
tijdrit
31,2 km
Filippo Ganna
Tadej Pogacar
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
Bergetappe
222 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 20/05
16
21/05 Laas - Monte Pana
Bergetappe
118,4 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Bergetappe
159 km
Georg Steinhauser
Tadej Pogacar
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
Vlak
178 km
13:10
19
24/05 Mortegliano - Sappada
Semi Bergetappe
157 km
13:10
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
Bergetappe
184 km
11:40
21
26/05 Rome - Rome
Vlak
125 km
15:35