Dit zijn de deelnemers van de 106e editie van de Ronde van Vlaanderen

    Krijgen we spektakel in de Ronde van Vlaanderen?

    Zoek niet meer naar de naam van Wout van Aert op de definitieve deelnemerslijst van de 106e editie van de Ronde van Vlaanderen, maar er staan nog heel wat ronkende namen op. Nog wat inspiratie nodig voor de laatste aanpassingen aan de Sporza Wielermanager? Speur dan hier de volledige deelnemerslijst af.

    teams en deelnemers

    Quick-Step - Alpha Vinyl Team
    ploegopstelling
    nrlandnaamgeborenlengtegewicht
    1Kasper Asgreen 1.92 m75 kg
    2Yves Lampaert 1.80 m75 kg
    3Tim Declercq 1.90 m78 kg
    4Jannik Steimle 1.87 m73 kg
    5Florian Sénéchal 1.79 m77 kg
    6Zdenek Štybar 1.83 m68 kg
    7Bert Van Lerberghe 1.90 m85 kg
    Jumbo - Visma
    Lotto - Soudal
    Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
    AG2R - Citroën Team
    EF Education - EasyPost
    Trek - Segafredo
    Alpecin - Fenix
    UAE Team Emirates
    TotalEnergies
    INEOS Grenadiers
    Team BikeExchange - Jayco
    Astana - Qazaqstan Team
    Bahrain Victorious
    BORA - hansgrohe
    Cofidis
    Groupama - FDJ
    Movistar Team
    Team DSM
    B&B Hotels - KTM
    Bingoal - Pauwels Sauces - WB
    Sport Vlaanderen - Baloise
    Team Arkéa - Samsic
    Uno-X Pro Cycling Team
    Quick-Step - Alpha Vinyl Team
    * neemt niet meer deel

    Quick-Step Alpha Vinyl
    1. Kasper Asgreen (Den); 2. Yves Lampaert; 3. Tim Declercq; 4. Jannik Steimle (Dui); 5. Florian Senechal (Fra); 6. Zdenek Stybar (Tsj); 7. Bert Van Lerberghe   

    Jumbo-Visma
    11. Mick van Dijke (Ned); 12. Tiesj Benoot; 13. Christophe Laporte (Fra); 14. Edoardo Affini (Ita); 15. Mike Teunissen (Ned); 16. Timo Roosen (Ned); 17. Nathan Van Hooydonck   

    Lotto Soudal 
    21. Victor Campenaerts; 22. Cedric Beullens; 23. Tim Wellens; 24. Roger Kluge (Dui); 25. Sébastien Grignard; 26. Brent Van Moer; 27. Florian Vermeersch   

    Intermarché-Wanty Gobert

    31. Alexander Kristoff (Noo); 32. Tom Devriendt; 33. Boy van Poppel (Ned); 34. Aimé De Gendt; 35. Andrea Pasqualon (Ita); 36. Adrien Petit (Fra); 37. Taco van der Hoorn (Ned)   

     

    AG2R-Citroën (Fra)

    41. Greg Van Avermaet; 42. Oliver Naesen; 43. Bob Jungels (Lux); 44. Stan Dewulf; 45. Michael Schär (Zwi); 46. Damien Touze (Fra); 47. Gijs Van Hoecke

    Greg Van Avermaet.

    EF Education-Easypost 

    51. Alberto Bettiol (Ita); 52. Jens Keukeleire; 53. Tom Scully (NZe); 54. Michael Valgren Hundahl (Den); 55. Sebastian Langeveld (Ned); 56. Jonas Rutsch (Dui); 57. Lukasz Wisniowski (Pol)  

     

    Trek-Segafredo 

    61. Jasper Stuyven; 62. Edward Theuns; 63. Mads Pedersen (Den); 64. Alex Kirsch (Lux); 65. Daan Hoole (Ned); 66. Toms Skujins (Let); 67. Otto Vergaerde   

     

    Alpecin-Fenix

    81. Mathieu van der Poel (Ned); 82. Gianni Vermeersch; 83. Michael Gogl (Oos); 84. Silvan Dillier (Zwi); 85. Xandro Meurisse; 86. Jasper Philipsen; 87. Julien Vermote  

     

    UAE Team Emirates

    91. Tadej Pogacar (Slo); 92. Rui Felipe Alves Oliveira (Por); 93. Alexys Brunel (Fra); 94. Oliviero Troia (Ita); 95. Felix Gross (Dui); 96. Vegard Stake Laengen (Noo); 97. Matteo Trentin (Ita)   

     

    TotalEnergies

    101. Edvald Boasson Hagen (Noo); 102. Geoffrey Soupe (Fra); 103. Maciej Bodnar (Pol); 104. Daniel Oss (Ita); 105. Niki Terpstra (Ned); 106. Anthony Turgis (Fra); 107. Sandy Dujardin (Fra)

    Jasper Stuyven.

    Ineos Grenadiers

    111. Thomas Pidcock (GBr); 112. Kim Alexander Heiduk (Dui); 113. Johnatan Narvaez (Ecu); 114. Ben Turner (GBr); 115. Magnus Sheffield (VSt); 116. Ben Swift (GBr); 117. Dylan van Baarle (Ned)   

     

    Team BikeExchange-Jayco

    121. Michael Matthews (Aus); 122. Alexander Edmondson (Aus); 123. Dion Smith (NZe); 124. Luke Durbridge (Aus); 125. Campbell Stewart (NZe); 126. Samuel Bewley (NZe); 127. Kelland O'Brien (Aus)   

     

    Astana

    131. Gianni Moscon (Ita); 132. Leonardo Basso (Ita); 133. Manuele Boaro (Ita); 134. Yevgeniy Fedorov (Kaz); 135. Michele Gazzoli (Ita); 136. Davide Martinelli (Ita); 137. Atryom Zakharov (Kaz)   

     

    Bahrain Victorious 

    141. Heinrich Haussler (Aus); 142. Filip Maciejuk (Slo); 143. Jan Tratnik (Slo); 144. Matej Mohoric (Slo); 145. Jasha Sütterlin (Dui); 146. Dylan Teuns; 147. Fred Wright (GBr)   

     

    Bora-hansgrohe

    151. Nils Politt (Dui); 152. Jonas Koch (Dui); 153. Marco Haller (Oos); 154. Jordi Meeus; 155. Ryan Mullen (Ier); 156. Martin Laas (Est); 157. Danny van Poppel (Ned)

    Dylan Teuns.

    Cofidis

    161. Piet Allegaert; 162. Tom Bohli (Zwi); 163. Wesley Kreder (Ned); 164. Sander Armee; 165. Szymon Sajnok (Pol); 166. Kenneth Vanbilsen; 167. Jelle Wallays   

     

    Groupama-FDJ 

    171. Stefan Küng (Zwi); 172. Lewis Askey (GBr); 173. Kévin Geniets (Lux); 174. Olivier Le Gac (Fra); 175. Fabian Lienhard (Zwi); 176. Tobias Ludvigsson (Zwe); 177. Valentin Madouas (Fra)   

     

    Movistar Team   

    181. Alex Aranburu (Spa); 182. Imanol Erviti (Spa); 183. Ivan Garcia Cortina (Spa); 184. Johan Jacobs (Zwi); 185. Mathias Jörgensen (Den); 186. Max Kanter (Dui); 187. Inigo Elosegui Momene (Spa)   

     

    Team DSM

    191. John Degenkolb (Dui); 192. Sören Kragh Andersen (Den); 193. Nikias Arndt (Dui); 194. Niklas Märkl (Dui); 195. Joris Nieuwenhuis (Ned); 196. Casper Pedersen (Den); 197. Kevin Vermaerke (VSt)   

     

    B&B Hotels-KTM  

    201. Alexis Gougeard (Fra); 202. Quentin Jauregui (Fra); 203. Victor Koretzky (Fra); 204. Jordy Warlop; 205. Cyril Lemoine (Fra); 206. Luca Mozzato (Ita); 207. Julien Morice (Fra)

    Jelle Wallays.

    Bingoal Pauwels Sauces WB

    211. Timothy Dupont; 212. Mathijs Paasschens (Ned); 213. Arjen Livyns; 214. Stanislaw Aniolkowski (Pol); 215. Karl Patrick Lauk (Est); 216. Ludovic Robeet; 217. Tom Wirtgen (Lux)   

     

    Sport Vlaanderen-Baloise

    221. Julian Mertens; 222. Vito Braet; 223. Sander De Pestel; 224. Lindsay De Vylder; 225. Robbe Ghys; 226. Arne Marit; 227. Kenneth Van Rooy   

     

    Team Arkéa-Samsic

    231. Amaury Capiot; 232. Christophe Noppe; 233. Matis Louvel (Fra); 234. Markus Pajur (Est); 235. Kevin Ledanois (Fra); 236. Clément Russo (Fra); 237. Connor Swift (GBr)   

     

    UNO-X Pro

    241. Kristoffer Halvorsen (Noo); 242. Tobias Johannessen (Noo); 243. William Levy (Den); 244. Erik Nordsaeter Resell (Noo); 245. Anders Skaarseth (Noo); 246. Sören Waerenskjold (Noo); 247. Rasmus Tiller (Noo).

    Vergeet je ploeg niet aan te passen

    Wielermanager 2022

    Lees ook: