Ga naar de inhoud

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
56:11:42
UAE Team EmiratesUAD
2
Geraint Thomas
+6:41
INEOS GrenadiersIGD
3
Daniel Martínez
+6:56
BORA - hansgroheBOH
4
Ben O'Connor
+7:43
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
5
Antonio Tiberi
+9:26
Bahrain VictoriousTBV
6
Thymen Arensman
+9:45
INEOS GrenadiersIGD
7
Romain Bardet
+10:49
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
8
Filippo Zana
+11:11
Team Jayco - AlUlaJAY
9
Einer Rubio
+12:13
Movistar TeamMOV
10
Jan Hirt
+13:11
Soudal - Quick-StepSOQ
11
Lorenzo Fortunato
+14:14
Astana - Qazaqstan TeamAST
12
Michael Storer
+16:28
Tudor Pro Cycling TeamTUD
13
Davide Piganzoli
+18:29
Team Polti - KometaPTK
14
Domenico Pozzovivo
+18:55
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
15
Simon Geschke
+22:50
CofidisCOF
16
Alex Baudin
+23:55
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
17
Giovanni Aleotti
+26:18
BORA - hansgroheBOH
18
Luca Covili
+26:28
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
19
Esteban Chaves
+28:02
EF Education - EasyPostEFE
20
Rafal Majka
+30:28
UAE Team EmiratesUAD
21
Juan Pedro López
+34:54
Lidl - TrekLTK
22
Nairo Quintana
+35:52
Movistar TeamMOV
23
Valentin Paret-Peintre
+37:46
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
24
Damiano Caruso
+38:55
Bahrain VictoriousTBV
25
Nicola Conci
+43:07
Alpecin - DeceuninckADC
26
Jhonatan Narváez
+43:46
INEOS GrenadiersIGD
27
Attila Valter
+47:13
Team Visma - Lease a BikeTVL
28
Michel Ries
+52:20
Arkéa - B&B HotelsARK
29
Christian Scaroni
+55:23
Astana - Qazaqstan TeamAST
30
Aurélien Paret-Peintre
+55:24
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
31
Max Schachmann
+58:09
BORA - hansgroheBOH
32
Kevin Vermaerke
+59:12
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
33
Larry Warbasse
+1:00:40
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
34
Edoardo Zambanini
+1:01:04
Bahrain VictoriousTBV
35
Lilian Calmejane
+1:01:28
Intermarché - WantyIWA
36
Mauri Vansevenant
+1:01:47
Soudal - Quick-StepSOQ
37
Chris Hamilton
+1:06:48
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
38
Georg Steinhauser
+1:09:13
EF Education - EasyPostEFE
39
Felix Großschartner
+1:09:36
UAE Team EmiratesUAD
40
Simone Velasco
+1:09:49
Astana - Qazaqstan TeamAST
41
Jan Tratnik
+1:14:16
Team Visma - Lease a BikeTVL
42
Michael Valgren
+1:15:11
EF Education - EasyPostEFE
43
Magnus Sheffield
+1:22:50
INEOS GrenadiersIGD
44
Julian Alaphilippe
+1:23:57
Soudal - Quick-StepSOQ
45
Alessandro Tonelli
+1:24:16
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
46
Nicholas Schultz
+1:28:04
Israel - Premier TechIPT
47
William Barta
+1:29:12
Movistar TeamMOV
48
Marco Frigo
+1:33:50
Israel - Premier TechIPT
49
Quinten Hermans
+1:34:42
Alpecin - DeceuninckADC
50
Henok Mulubrhan
+1:38:10
Astana - Qazaqstan TeamAST
51
Mirco Maestri
+1:41:31
Team Polti - KometaPTK
52
Andrea Bagioli
+1:41:56
Lidl - TrekLTK
53
Pelayo Sánchez
+1:42:02
Movistar TeamMOV
54
Jasha Sütterlin
+1:42:27
Bahrain VictoriousTBV
55
Gijs Leemreize
+1:44:02
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
56
Florian Stork
+1:45:18
Tudor Pro Cycling TeamTUD
57
Rubén Fernández
+1:45:21
CofidisCOF
58
Amanuel Ghebreigzabhier
+1:49:16
Lidl - TrekLTK
59
Mattia Bais
+1:49:40
Team Polti - KometaPTK
60
Alessandro De Marchi
+1:53:30
Team Jayco - AlUlaJAY
61
Lucas Plapp
+1:54:05
Team Jayco - AlUlaJAY
62
Andrea Vendrame
+1:54:42
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
63
Enzo Paleni
+1:55:35
Groupama - FDJGFC
64
Thomas Champion
+1:56:25
CofidisCOF
65
Ben Swift
+1:58:29
INEOS GrenadiersIGD
66
Rainer Kepplinger
+2:00:31
Bahrain VictoriousTBV
67
Albert Torres
+2:05:41
Movistar TeamMOV
68
Damien Touzé
+2:07:18
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
69
Filippo Fiorelli
+2:09:19
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
70
Giulio Pellizzari
+2:09:37
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
71
Mikkel Honoré
+2:09:45
EF Education - EasyPostEFE
72
Domen Novak
+2:13:16
UAE Team EmiratesUAD
73
Lewis Askey
+2:13:41
Groupama - FDJGFC
74
Alessandro Verre
+2:15:46
Arkéa - B&B HotelsARK
75
Davide Ballerini
+2:16:30
Astana - Qazaqstan TeamAST
76
Cyril Barthe
+2:16:39
Groupama - FDJGFC
77
Matteo Trentin
+2:18:43
Tudor Pro Cycling TeamTUD
78
Stefan de Bod
+2:19:20
EF Education - EasyPostEFE
79
Pieter Serry
+2:22:22
Soudal - Quick-StepSOQ
80
Kevin Colleoni
+2:23:29
Intermarché - WantyIWA
81
Benjamin Thomas
+2:24:59
CofidisCOF
82
Harrison Wood
+2:25:06
CofidisCOF
83
Danny van Poppel
+2:25:22
BORA - hansgroheBOH
84
Filippo Ganna
+2:26:00
INEOS GrenadiersIGD
85
Patrick Gamper
+2:27:23
BORA - hansgroheBOH
86
Dion Smith
+2:28:22
Intermarché - WantyIWA
87
Connor Swift
+2:29:36
INEOS GrenadiersIGD
88
Andrea Pasqualon
+2:29:44
Bahrain VictoriousTBV
89
Kaden Groves
+2:29:49
Alpecin - DeceuninckADC
90
Jasper Stuyven
+2:30:37
Lidl - TrekLTK
91
Lorenzo Germani
+2:33:34
Groupama - FDJGFC
92
Alexander Cepeda
+2:33:48
EF Education - EasyPostEFE
93
Andrea Piccolo
+2:34:05
EF Education - EasyPostEFE
94
Tobias Foss
+2:34:10
INEOS GrenadiersIGD
95
Davide Bais
+2:35:06
Team Polti - KometaPTK
96
Edward Planckaert
+2:36:06
Alpecin - DeceuninckADC
97
Vegard Stake Laengen
+2:36:47
UAE Team EmiratesUAD
98
Martin Marcellusi
+2:38:08
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
99
Bastien Tronchon
+2:40:01
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
100
Ewen Costiou
+2:40:17
Arkéa - B&B HotelsARK
101
Laurence Pithie
+2:40:44
Groupama - FDJGFC
102
Jonas Koch
+2:42:29
BORA - hansgroheBOH
103
Dries De Pooter
+2:44:53
Intermarché - WantyIWA
104
Matteo Fabbro
+2:45:00
Team Polti - KometaPTK
105
Tobias Bayer
+2:45:39
Alpecin - DeceuninckADC
106
Mikkel Bjerg
+2:48:17
UAE Team EmiratesUAD
107
Fabio Van den Bossche
+2:51:53
Alpecin - DeceuninckADC
108
Jenthe Biermans
+2:53:50
Arkéa - B&B HotelsARK
109
Timo Kielich
+2:55:09
Alpecin - DeceuninckADC
110
Simon Clarke
+2:55:12
Israel - Premier TechIPT
111
Jimmy Janssens
+2:55:26
Alpecin - DeceuninckADC
112
Alexander Kamp
+2:57:53
Tudor Pro Cycling TeamTUD
113
Lorenzo Milesi
+2:58:48
Movistar TeamMOV
114
Hugo Hofstetter
+3:00:37
Israel - Premier TechIPT
115
Roel van Sintmaartensdijk
+3:03:30
Intermarché - WantyIWA
116
Alberto Dainese
+3:04:44
Tudor Pro Cycling TeamTUD
117
Tim van Dijke
+3:05:22
Team Visma - Lease a BikeTVL
118
Madis Mihkels
+3:07:39
Intermarché - WantyIWA
119
Jonathan Milan
+3:09:25
Lidl - TrekLTK
120
Edward Theuns
+3:09:46
Lidl - TrekLTK
121
Donavan Grondin
+3:10:02
Arkéa - B&B HotelsARK
122
Caleb Ewan
+3:11:05
Team Jayco - AlUlaJAY
123
Michael Hepburn
+3:12:50
Team Jayco - AlUlaJAY
124
Manuele Tarozzi
+3:13:02
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
125
Simone Consonni
+3:13:12
Lidl - TrekLTK
126
Enrico Zanoncello
+3:13:36
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
127
Andrea Pietrobon
+3:15:52
Team Polti - KometaPTK
128
Francisco Muñoz
+3:17:38
Team Polti - KometaPTK
129
Luke Lamperti
+3:17:40
Soudal - Quick-StepSOQ
130
Stanislaw Aniolkowski
+3:18:01
CofidisCOF
131
Nicolas Debeaumarché
+3:18:47
CofidisCOF
132
Edoardo Affini
+3:19:44
Team Visma - Lease a BikeTVL
133
Olivier Le Gac
+3:20:39
Groupama - FDJGFC
134
Daan Hoole
+3:22:01
Lidl - TrekLTK
135
Ryan Mullen
+3:23:02
BORA - hansgroheBOH
136
Sebastián Molano
+3:23:25
UAE Team EmiratesUAD
137
Giovanni Lonardi
+3:24:05
Team Polti - KometaPTK
138
Rui Oliveira
+3:25:03
UAE Team EmiratesUAD
139
Max Walscheid
+3:25:28
Team Jayco - AlUlaJAY
140
Bert Van Lerberghe
+3:30:22
Soudal - Quick-StepSOQ
141
Davide Cimolai
+3:30:51
Movistar TeamMOV
142
Robin Froidevaux
+3:31:19
Tudor Pro Cycling TeamTUD
143
Fernando Gaviria
+3:32:38
Movistar TeamMOV
144
Tim Merlier
+3:36:26
Soudal - Quick-StepSOQ
145
Josef Cerný
+3:36:31
Soudal - Quick-StepSOQ
146
Tobias Andresen
+3:36:49
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
147
Fabian Lienhard
+3:37:32
Groupama - FDJGFC
148
Julius van den Berg
+3:48:44
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
149
Alan Riou
+3:50:38
Arkéa - B&B HotelsARK
150
David Dekker
+3:54:01
Arkéa - B&B HotelsARK
naampuntenploeg
1
Jonathan Milan
284
Lidl - TrekLTK
2
Kaden Groves
175
Alpecin - DeceuninckADC
3
Tim Merlier
93
Soudal - Quick-StepSOQ
4
Filippo Fiorelli
88
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
5
Andrea Pietrobon
86
Team Polti - KometaPTK
6
Tadej Pogacar
84
UAE Team EmiratesUAD
7
Julian Alaphilippe
82
Soudal - Quick-StepSOQ
8
Jhonatan Narváez
63
INEOS GrenadiersIGD
9
Benjamin Thomas
57
CofidisCOF
10
Sebastián Molano
54
UAE Team EmiratesUAD
11
Michael Valgren
52
EF Education - EasyPostEFE
12
Stanislaw Aniolkowski
52
CofidisCOF
13
Mirco Maestri
46
Team Polti - KometaPTK
14
Fernando Gaviria
43
Movistar TeamMOV
15
Alberto Dainese
42
Tudor Pro Cycling TeamTUD
16
Romain Bardet
40
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
17
Danny van Poppel
40
BORA - hansgroheBOH
18
Lucas Plapp
39
Team Jayco - AlUlaJAY
19
Giovanni Lonardi
38
Team Polti - KometaPTK
20
Daniel Martínez
35
BORA - hansgroheBOH
21
Pelayo Sánchez
34
Movistar TeamMOV
22
Lilian Calmejane
34
Intermarché - WantyIWA
23
Caleb Ewan
33
Team Jayco - AlUlaJAY
24
Davide Ballerini
31
Astana - Qazaqstan TeamAST
25
Quinten Hermans
31
Alpecin - DeceuninckADC
26
Laurence Pithie
31
Groupama - FDJGFC
27
Tim van Dijke
30
Team Visma - Lease a BikeTVL
28
Filippo Ganna
29
INEOS GrenadiersIGD
29
Geraint Thomas
29
INEOS GrenadiersIGD
30
Edward Planckaert
29
Alpecin - DeceuninckADC
31
Martin Marcellusi
27
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
32
Georg Steinhauser
27
EF Education - EasyPostEFE
33
Jenthe Biermans
27
Arkéa - B&B HotelsARK
34
Madis Mihkels
27
Intermarché - WantyIWA
35
Enzo Paleni
26
Groupama - FDJGFC
36
Thomas Champion
24
CofidisCOF
37
Francisco Muñoz
24
Team Polti - KometaPTK
38
Max Schachmann
24
BORA - hansgroheBOH
39
Valentin Paret-Peintre
22
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
40
Nairo Quintana
22
Movistar TeamMOV
41
Alessandro Tonelli
22
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
42
Thymen Arensman
21
INEOS GrenadiersIGD
43
Christian Scaroni
21
Astana - Qazaqstan TeamAST
44
Hugo Hofstetter
21
Israel - Premier TechIPT
45
Antonio Tiberi
20
Bahrain VictoriousTBV
46
Andrea Piccolo
20
EF Education - EasyPostEFE
47
Magnus Sheffield
19
INEOS GrenadiersIGD
48
Tobias Andresen
19
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
49
Manuele Tarozzi
18
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
50
Michael Storer
18
Tudor Pro Cycling TeamTUD
51
Matteo Trentin
18
Tudor Pro Cycling TeamTUD
52
Enrico Zanoncello
18
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
53
Jan Tratnik
17
Team Visma - Lease a BikeTVL
54
Edoardo Affini
17
Team Visma - Lease a BikeTVL
55
Ben O'Connor
16
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
56
Andrea Vendrame
16
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
57
Tobias Bayer
16
Alpecin - DeceuninckADC
58
Stefan de Bod
14
EF Education - EasyPostEFE
59
Davide Bais
14
Team Polti - KometaPTK
60
Simon Clarke
14
Israel - Premier TechIPT
61
Amanuel Ghebreigzabhier
13
Lidl - TrekLTK
62
Davide Piganzoli
12
Team Polti - KometaPTK
63
Alessandro De Marchi
12
Team Jayco - AlUlaJAY
64
Einer Rubio
12
Movistar TeamMOV
65
Andrea Bagioli
12
Lidl - TrekLTK
66
Simon Geschke
10
CofidisCOF
67
Nicola Conci
10
Alpecin - DeceuninckADC
68
Mauri Vansevenant
10
Soudal - Quick-StepSOQ
69
Alex Baudin
9
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
70
Attila Valter
8
Team Visma - Lease a BikeTVL
71
Lorenzo Fortunato
7
Astana - Qazaqstan TeamAST
72
Juan Pedro López
7
Lidl - TrekLTK
73
Aurélien Paret-Peintre
6
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
74
Gijs Leemreize
6
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
75
Simone Velasco
5
Astana - Qazaqstan TeamAST
76
Simone Consonni
5
Lidl - TrekLTK
77
Filippo Zana
4
Team Jayco - AlUlaJAY
78
Esteban Chaves
4
EF Education - EasyPostEFE
79
Marco Frigo
4
Israel - Premier TechIPT
80
Giulio Pellizzari
4
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
81
Tobias Foss
4
INEOS GrenadiersIGD
82
Mikkel Bjerg
4
UAE Team EmiratesUAD
83
Domenico Pozzovivo
3
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
84
Luca Covili
3
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
85
Nicholas Schultz
3
Israel - Premier TechIPT
86
Harrison Wood
3
CofidisCOF
87
Ewen Costiou
3
Arkéa - B&B HotelsARK
88
Nicolas Debeaumarché
3
CofidisCOF
89
Rui Oliveira
3
UAE Team EmiratesUAD
90
Jan Hirt
2
Soudal - Quick-StepSOQ
91
Alessandro Verre
2
Arkéa - B&B HotelsARK
92
Luke Lamperti
2
Soudal - Quick-StepSOQ
93
Edoardo Zambanini
1
Bahrain VictoriousTBV
94
Mikkel Honoré
1
EF Education - EasyPostEFE
95
Dion Smith
1
Intermarché - WantyIWA
96
Jasper Stuyven
1
Lidl - TrekLTK
97
Timo Kielich
1
Alpecin - DeceuninckADC
98
David Dekker
1
Arkéa - B&B HotelsARK
99
Bert Van Lerberghe
-34
Soudal - Quick-StepSOQ
naampuntenploeg
1
Tadej Pogacar
172
UAE Team EmiratesUAD
2
Simon Geschke
78
CofidisCOF
3
Nairo Quintana
65
Movistar TeamMOV
4
Christian Scaroni
64
Astana - Qazaqstan TeamAST
5
Daniel Martínez
58
BORA - hansgroheBOH
6
Valentin Paret-Peintre
55
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
7
Romain Bardet
45
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
8
Georg Steinhauser
42
EF Education - EasyPostEFE
9
Lilian Calmejane
36
Intermarché - WantyIWA
10
Giulio Pellizzari
32
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
11
Geraint Thomas
26
INEOS GrenadiersIGD
12
Nicola Conci
21
Alpecin - DeceuninckADC
13
Andrea Piccolo
18
EF Education - EasyPostEFE
14
Filippo Fiorelli
18
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
15
Ben O'Connor
18
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
16
Jan Tratnik
16
Team Visma - Lease a BikeTVL
17
Mirco Maestri
13
Team Polti - KometaPTK
18
Julian Alaphilippe
13
Soudal - Quick-StepSOQ
19
Andrea Bagioli
13
Lidl - TrekLTK
20
Amanuel Ghebreigzabhier
11
Lidl - TrekLTK
21
Michael Storer
10
Tudor Pro Cycling TeamTUD
22
Laurence Pithie
9
Groupama - FDJGFC
23
Tim van Dijke
9
Team Visma - Lease a BikeTVL
24
Antonio Tiberi
9
Bahrain VictoriousTBV
25
Lorenzo Fortunato
9
Astana - Qazaqstan TeamAST
26
Aurélien Paret-Peintre
8
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
27
Enzo Paleni
8
Groupama - FDJGFC
28
Martin Marcellusi
8
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
29
Einer Rubio
7
Movistar TeamMOV
30
Giovanni Aleotti
6
BORA - hansgroheBOH
31
Attila Valter
6
Team Visma - Lease a BikeTVL
32
Davide Piganzoli
5
Team Polti - KometaPTK
33
Tobias Bayer
5
Alpecin - DeceuninckADC
34
Andrea Pietrobon
4
Team Polti - KometaPTK
35
Rafal Majka
4
UAE Team EmiratesUAD
36
Mattia Bais
4
Team Polti - KometaPTK
37
Thomas Champion
4
CofidisCOF
38
Davide Ballerini
4
Astana - Qazaqstan TeamAST
39
Francisco Muñoz
4
Team Polti - KometaPTK
40
Michael Valgren
3
EF Education - EasyPostEFE
41
Filippo Zana
2
Team Jayco - AlUlaJAY
42
Pelayo Sánchez
2
Movistar TeamMOV
43
Lewis Askey
2
Groupama - FDJGFC
44
Alessandro Verre
2
Arkéa - B&B HotelsARK
45
Stefan de Bod
2
EF Education - EasyPostEFE
46
Harrison Wood
2
CofidisCOF
47
Filippo Ganna
2
INEOS GrenadiersIGD
48
Edoardo Affini
2
Team Visma - Lease a BikeTVL
49
Thymen Arensman
1
INEOS GrenadiersIGD
50
Domenico Pozzovivo
1
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
51
Damiano Caruso
1
Bahrain VictoriousTBV
52
Magnus Sheffield
1
INEOS GrenadiersIGD
53
Alessandro Tonelli
1
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
54
Quinten Hermans
1
Alpecin - DeceuninckADC
55
Gijs Leemreize
1
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
56
Lucas Plapp
1
Team Jayco - AlUlaJAY
57
Matteo Trentin
1
Tudor Pro Cycling TeamTUD
58
Benjamin Thomas
1
CofidisCOF
59
Dion Smith
1
Intermarché - WantyIWA
60
Jasper Stuyven
1
Lidl - TrekLTK
61
Davide Bais
1
Team Polti - KometaPTK
62
Manuele Tarozzi
1
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
63
Bert Van Lerberghe
-2
Soudal - Quick-StepSOQ
naamresultaatploeg
1
Antonio Tiberi
56:21:08
Bahrain VictoriousTBV
2
Thymen Arensman
+19
INEOS GrenadiersIGD
3
Filippo Zana
+1:45
Team Jayco - AlUlaJAY
4
Davide Piganzoli
+9:03
Team Polti - KometaPTK
5
Alex Baudin
+14:29
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
6
Giovanni Aleotti
+16:52
BORA - hansgroheBOH
7
Valentin Paret-Peintre
+28:20
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
8
Kevin Vermaerke
+49:46
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
9
Edoardo Zambanini
+51:38
Bahrain VictoriousTBV
10
Mauri Vansevenant
+52:21
Soudal - Quick-StepSOQ
11
Georg Steinhauser
+59:47
EF Education - EasyPostEFE
12
Magnus Sheffield
+1:13:24
INEOS GrenadiersIGD
13
Marco Frigo
+1:24:24
Israel - Premier TechIPT
14
Henok Mulubrhan
+1:28:44
Astana - Qazaqstan TeamAST
15
Andrea Bagioli
+1:32:30
Lidl - TrekLTK
16
Pelayo Sánchez
+1:32:36
Movistar TeamMOV
17
Gijs Leemreize
+1:34:36
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
18
Lucas Plapp
+1:44:39
Team Jayco - AlUlaJAY
19
Enzo Paleni
+1:46:09
Groupama - FDJGFC
20
Thomas Champion
+1:46:59
CofidisCOF
21
Giulio Pellizzari
+2:00:11
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
22
Lewis Askey
+2:04:15
Groupama - FDJGFC
23
Alessandro Verre
+2:06:20
Arkéa - B&B HotelsARK
24
Kevin Colleoni
+2:14:03
Intermarché - WantyIWA
25
Harrison Wood
+2:15:40
CofidisCOF
26
Lorenzo Germani
+2:24:08
Groupama - FDJGFC
27
Andrea Piccolo
+2:24:39
EF Education - EasyPostEFE
28
Martin Marcellusi
+2:28:42
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
29
Bastien Tronchon
+2:30:35
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
30
Ewen Costiou
+2:30:51
Arkéa - B&B HotelsARK
31
Laurence Pithie
+2:31:18
Groupama - FDJGFC
32
Dries De Pooter
+2:35:27
Intermarché - WantyIWA
33
Tobias Bayer
+2:36:13
Alpecin - DeceuninckADC
34
Fabio Van den Bossche
+2:42:27
Alpecin - DeceuninckADC
35
Timo Kielich
+2:45:43
Alpecin - DeceuninckADC
36
Lorenzo Milesi
+2:49:22
Movistar TeamMOV
37
Roel van Sintmaartensdijk
+2:54:04
Intermarché - WantyIWA
38
Tim van Dijke
+2:55:56
Team Visma - Lease a BikeTVL
39
Madis Mihkels
+2:58:13
Intermarché - WantyIWA
40
Jonathan Milan
+2:59:59
Lidl - TrekLTK
41
Donavan Grondin
+3:00:36
Arkéa - B&B HotelsARK
42
Andrea Pietrobon
+3:06:26
Team Polti - KometaPTK
43
Francisco Muñoz
+3:08:12
Team Polti - KometaPTK
44
Luke Lamperti
+3:08:14
Soudal - Quick-StepSOQ
45
Daan Hoole
+3:12:35
Lidl - TrekLTK
46
Tobias Andresen
+3:27:23
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
ploegpunten
1
INEOS Grenadiers
169:15:59
2
Decathlon - AG2R - La Mondiale Team
+14
3
UAE Team Emirates
+27:40
4
BORA - hansgrohe
+34:15
5
Astana - Qazaqstan Team
+43:29
6
Bahrain Victorious
+49:50
7
Movistar Team
+1:02:49
8
Team dsm-firmenich - PostNL
+1:05:37
9
VF Group - Bardiani - CSF - Faizanè
+1:06:42
10
EF Education - EasyPost
+1:16:02
11
Soudal - Quick-Step
+1:28:44
12
Team Visma - Lease a Bike
+1:53:50
13
Team Jayco - AlUla
+2:26:37
14
Cofidis
+2:27:01
15
Lidl - Trek
+2:28:36
16
Team Polti - Kometa
+2:45:14
17
Tudor Pro Cycling Team
+2:53:05
18
Alpecin - Deceuninck
+2:54:13
19
Israel - Premier Tech
+4:06:23
20
Intermarché - Wanty
+4:26:10
21
Arkéa - B&B Hotels
+4:27:27
22
Groupama - FDJ
+4:43:32
Jouw ploeg ook aan de start?
rit 16  /  21 - Livigno - Monte Pana
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Zieke Cian Uijtdebroeks verlaat de Giro: "Geen woorden om mijn ontgoocheling te beschrijven"

 wo 15 mei 2024 15:10
Cian Uijtdebroeks met de witte trui als leider in het jongerenklassement.
Cian Uijtdebroeks was de leider in het jongerenklassement.

Cian Uijtdebroeks is vandaag niet meer van start gegaan in de 11e etappe van de Giro. De Belg van Visma-Lease a Bike, leider in het jongerenklassement, is ziek. Hij reageert ontgoocheld op Instagram.

"Ik heb misschien een beetje last van mijn luchtwegen, maar dat hoeft geen groot probleem te zijn", klonk het dinsdag nog bij Cian Uijtdebroeks na de 10e rit in de Giro.

 

De renner van Visma-Lease a Bike probeerde zijn gesnotter en gehoest toen nog te relativeren, maar het probleem blijkt een dag later toch erger dan Uijtdebroeks gisteren liet uitschijnen.

 

Uijtdebroeks, die leider was in het jongerenklassement en 5e stond in het algemeen klassement, zal woensdag niet meer van start gaan in de 11e etappe. "De Giro moet voort zonder de grootste glimlach in het peloton", laat zijn team weten.

 

"Cian moet jammer genoeg opgeven. Hij voelde zich de voorbije dagen niet lekker en is gisteren na de rit ziek geworden. We zijn heel teleurgesteld dat we hem uit de koers moeten nemen. Voor het team is dit een serieuze domper."

 

Uijtdebroeks reageerde deze namiddag op Instagram. "Ik vind geen woorden om mijn ontgoocheling momenteel te beschrijven."

 

De opgave van Uijtdebroeks is een nieuwe tik voor Visma-Lease a Bike, dat eerder ook al Robert Gesink, Christophe Laporte en Olav Kooij zag opgeven. Zo houdt het Nederlandse team nu nog 4 renners over in de Giro: Edoardo Affini, Jan Tratnik, Attila Valter en Tim van Dijke.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (Instagram). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Gerelateerd:
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,59 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km