Jouw ploeg ook aan de start?
rit 15  /  21 - Loudenvielle > Plateau de Beille
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

De klassementen in de Tour de France: Remco Evenepoel behoudt 2e plaats met 8 seconden

 wo 10 juli 2024 16:41

De 11e etappe in de Tour de France heeft het klassement goed door elkaar geschud, ook helemaal bovenaan. Hier vind je hoe de kaarten in alle verschillende klassementen momenteel liggen.

Uitslag Rit 11

naamresultaatploeg
1
Jonas Vingegaard
4:58:00
Team Visma - Lease a BikeTVL
2
Tadej Pogacar
+0
UAE Team EmiratesUAD
3
Remco Evenepoel
+25
Soudal - Quick-StepSOQ
4
Primož Roglic
+25
Red Bull - BORA - hansgroheRBH
5
Giulio Ciccone
+1:47
Lidl - TrekLTK
6
João Almeida
+1:49
UAE Team EmiratesUAD
7
Adam Yates
+1:49
UAE Team EmiratesUAD
8
Mikel Landa
+1:49
Soudal - Quick-StepSOQ
9
Carlos Rodríguez
+1:55
INEOS GrenadiersIGD
10
Felix Gall
+2:38
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
45:00:34
UAE Team EmiratesUAD
2
Remco Evenepoel
+1:06
Soudal - Quick-StepSOQ
3
Jonas Vingegaard
+1:14
Team Visma - Lease a BikeTVL
4
Primož Roglic
+2:15
Red Bull - BORA - hansgroheRBH
5
João Almeida
+4:20
UAE Team EmiratesUAD
6
Carlos Rodríguez
+4:40
INEOS GrenadiersIGD
7
Mikel Landa
+5:38
Soudal - Quick-StepSOQ
8
Adam Yates
+6:59
UAE Team EmiratesUAD
9
Juan Ayuso
+7:09
UAE Team EmiratesUAD
10
Giulio Ciccone
+7:36
Lidl - TrekLTK

Algemeen klassement na rit 11

naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
56:42:39
UAE Team EmiratesUAD
2
Jonas Vingegaard
+1:57
Team Visma - Lease a BikeTVL
3
Remco Evenepoel
+2:22
Soudal - Quick-StepSOQ
4
João Almeida
+6:01
UAE Team EmiratesUAD
5
Carlos Rodríguez
+6:09
INEOS GrenadiersIGD
6
Mikel Landa
+7:17
Soudal - Quick-StepSOQ
7
Adam Yates
+8:32
UAE Team EmiratesUAD
8
Giulio Ciccone
+9:09
Lidl - TrekLTK
9
Derek Gee
+9:33
Israel - Premier TechIPT
10
Matteo Jorgenson
+10:35
Team Visma - Lease a BikeTVL

Jongerenklassement na rit 11

naamresultaatploeg
1
Remco Evenepoel
56:45:01
Soudal - Quick-StepSOQ
2
Carlos Rodríguez
+3:47
INEOS GrenadiersIGD
3
Matteo Jorgenson
+8:13
Team Visma - Lease a BikeTVL
4
Santiago Buitrago
+8:52
Bahrain VictoriousTBV
5
Ben Healy
+13:23
EF Education - EasyPostEFE
6
Javier Romo
+18:31
Movistar TeamMOV
7
Ilan Van Wilder
+41:57
Soudal - Quick-StepSOQ
8
Tobias Johannessen
+1:17:59
Uno-X MobilityUXM
9
Romain Grégoire
+1:20:42
Groupama - FDJGFC
10
Jordan Jegat
+1:22:18
TotalEnergiesTEN

Puntenklassement na rit 11

naampuntenploeg
1
Biniam Girmay
353
Intermarché - WantyIWA
2
Jasper Philipsen
277
Alpecin - DeceuninckADC
3
Bryan Coquard
147
CofidisCOF
4
Arnaud De Lie
142
Lotto - DstnyLTD
5
Anthony Turgis
141
TotalEnergiesTEN
6
Jonas Abrahamsen
133
Uno-X MobilityUXM
7
Tadej Pogacar
116
UAE Team EmiratesUAD
8
Wout van Aert
114
Team Visma - Lease a BikeTVL
9
Pascal Ackermann
102
Israel - Premier TechIPT
10
Fernando Gaviria
100
Movistar TeamMOV

Bergklassement na rit 11

naampuntenploeg
1
Tadej Pogacar
56
UAE Team EmiratesUAD
2
Jonas Vingegaard
43
Team Visma - Lease a BikeTVL
3
Jonas Abrahamsen
36
Uno-X MobilityUXM
4
Remco Evenepoel
30
Soudal - Quick-StepSOQ
5
Oier Lazkano
27
Movistar TeamMOV
6
Carlos Rodríguez
22
INEOS GrenadiersIGD
7
David Gaudu
20
Groupama - FDJGFC
8
Ben Healy
17
EF Education - EasyPostEFE
9
Valentin Madouas
16
Groupama - FDJGFC
10
Bruno Armirail
12
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT

Ploegenklassement na rit 11

ploegpunten
1
UAE Team Emirates
170:20:36
2
Soudal - Quick-Step
+31:41
3
Team Visma - Lease a Bike
+32:08
4
INEOS Grenadiers
+35:56
5
Bahrain Victorious
+1:06:32
6
Movistar Team
+1:17:43
7
Lidl - Trek
+1:18:06
8
EF Education - EasyPost
+1:32:33
9
Red Bull - BORA - hansgrohe
+1:41:51
10
Decathlon - AG2R - La Mondiale Team
+1:53:30
Gerelateerd:
Tour de France
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
29/06 Firenze - Rimini
Semi Bergetappe
206 km
Romain Bardet
Romain Bardet
2
30/06 Cesenatico - Bologna
Semi Bergetappe
199,2 km
Kévin Vauquelin
Tadej Pogacar
3
01/07 Piacenza - Turijn
Vlak
230,8 km
Biniam Girmay
Richard Carapaz
4
02/07 Pinerolo - Valloire
Bergetappe
139,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
5
03/07 Saint-Jean-de-Maurienne - Saint-Vulbas
Vlak
177,4 km
Mark Cavendish
Tadej Pogacar
6
04/07 Mâcon - Dijon
Vlak
163,5 km
Dylan Groenewegen
Tadej Pogacar
7
05/07 Nuits-Saint-Georges - Gevrey-Chambertin
tijdrit
25,3 km
Remco Evenepoel
Tadej Pogacar
8
06/07 Semur-en-Auxois - Colombey-les-Deux-Églises
Semi Bergetappe
183,4 km
Biniam Girmay
Tadej Pogacar
9
07/07 Troyes - Troyes
Vlak
199 km
Anthony Turgis
Tadej Pogacar
rustdag 08/07
10
09/07 Orléans - Saint-Amand-Montrond
Vlak
187,3 km
Jasper Philipsen
Tadej Pogacar
11
10/07 Évaux-les-Bains - Le Lioran
Semi Bergetappe
211 km
Jonas Vingegaard
Tadej Pogacar
12
11/07 Aurillac - Villeneuve-sur-Lot
Semi Bergetappe
203,6 km
Biniam Girmay
Tadej Pogacar
13
12/07 Agen - Pau
Vlak
165,3 km
Jasper Philipsen
Tadej Pogacar
14
13/07 Pau - Pla d'Adet
Bergetappe
151,9 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
15
14/07 Loudenvielle - Plateau de Beille
Bergetappe
197,7 km
12:05
rustdag 15/07
16
16/07 Gruissan - Nîmes
Vlak
188,6 km
13:30
17
17/07 Saint-Paul-Trois-Châteaux - Superdévoluy
Semi Bergetappe
177,8 km
12:45
18
18/07 Gap - Barcelonnette
Semi Bergetappe
179,5 km
13:20
19
19/07 Embrun - Isola 2000
Bergetappe
144,6 km
12:30
20
20/07 Nice - Col de la Couillole
Bergetappe
132,8 km
13:55
21
21/07 Monaco - Nice
tijdrit
33,7 km
14:40