Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
rit 18  /  21 - Fiera di Primiero - Padua
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

BEKIJK: Roglic krijgt Thomas er niet af, Almeida plooit wel en Zana kraait victorie in rit 18

 do 25 mei 2023 17:11

De eerste bergetappe van een duivels drieluik barstte helemaal los in de finale. Een versnelling van Roglic, een minder moment van Almeida en een Italiaanse ritzege. Bekijk hieronder de 3 sleutelmomenten van de 18e etappe.

Gerelateerd:

Klassement

naamresultaatploeg
1
Filippo Zana
4:25:12
Team Jayco - AlUlaJAY
2
Thibaut Pinot
+0
Groupama - FDJGFC
3
Warren Barguil
+50
Team Arkéa - SamsicARK
4
Derek Gee
+1:03
Israel - Premier TechIPT
5
Aurélien Paret-Peintre
+1:24
AG2R - Citroën TeamACT
6
Marco Frigo
+1:24
Israel - Premier TechIPT
7
Primož Roglic
+1:56
Jumbo - VismaTJV
8
Geraint Thomas
+1:56
INEOS GrenadiersIGD
9
João Almeida
+2:17
UAE Team EmiratesUAD
10
Eddie Dunbar
+2:32
Team Jayco - AlUlaJAY
naamresultaatploeg
1
Geraint Thomas
76:25:51
INEOS GrenadiersIGD
2
Primož Roglic
+29
Jumbo - VismaTJV
3
João Almeida
+39
UAE Team EmiratesUAD
4
Eddie Dunbar
+3:39
Team Jayco - AlUlaJAY
5
Damiano Caruso
+3:51
Bahrain VictoriousTBV
6
Lennard Kämna
+4:27
BORA - hansgroheBOH
7
Thibaut Pinot
+4:43
Groupama - FDJGFC
8
Andreas Leknessund
+4:47
Team DSMDSM
9
Thymen Arensman
+4:53
INEOS GrenadiersIGD
10
Laurens De Plus
+5:52
INEOS GrenadiersIGD
naamresultaatploeg
1
João Almeida
76:26:30
UAE Team EmiratesUAD
2
Andreas Leknessund
+4:08
Team DSMDSM
3
Thymen Arensman
+4:14
INEOS GrenadiersIGD
4
Einer Rubio
+6:24
Movistar TeamMOV
5
Ilan Van Wilder
+8:24
Soudal - Quick-StepSOQ
6
Santiago Buitrago
+11:23
Bahrain VictoriousTBV
7
Filippo Zana
+28:44
Team Jayco - AlUlaJAY
8
Laurens Huys
+34:35
Intermarché - Circus - WantyICW
9
Brandon McNulty
+1:01:53
UAE Team EmiratesUAD
10
Marco Frigo
+1:04:26
Israel - Premier TechIPT
naampuntenploeg
1
Thibaut Pinot
227
Groupama - FDJGFC
2
Ben Healy
164
EF Education - EasyPostEFE
3
Davide Bais
144
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
4
Einer Rubio
118
Movistar TeamMOV
5
Derek Gee
66
Israel - Premier TechIPT
6
Aurélien Paret-Peintre
56
AG2R - Citroën TeamACT
7
João Almeida
55
UAE Team EmiratesUAD
8
Filippo Zana
54
Team Jayco - AlUlaJAY
9
Toms Skujinš
48
Trek - SegafredoTFS
10
Marco Frigo
44
Israel - Premier TechIPT
naampuntenploeg
1
Toms Skujinš
37
Trek - SegafredoTFS
2
Thomas Champion
37
CofidisCOF
3
Derek Gee
32
Israel - Premier TechIPT
4
Davide Bais
32
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
5
Veljko Stojnic
26
Corratec - Selle ItaliaCOR
6
Charlie Quarterman
25
Corratec - Selle ItaliaCOR
7
Mattia Bais
24
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
8
Warren Barguil
19
Team Arkéa - SamsicARK
9
Alessandro De Marchi
19
Team Jayco - AlUlaJAY
10
Diego Pablo Sevilla
19
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km
Julian Alaphilippe
Tadej Pogacar
13
17/05 Riccione - Cento
Vlak
179 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
tijdrit
31,2 km
Filippo Ganna
Tadej Pogacar
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
Bergetappe
222 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 20/05
16
21/05 Laas - Monte Pana
Bergetappe
118,4 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Bergetappe
159 km
Georg Steinhauser
Tadej Pogacar
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
Vlak
178 km
13:10
19
24/05 Mortegliano - Sappada
Semi Bergetappe
157 km
13:10
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
Bergetappe
184 km
11:40
21
26/05 Rome - Rome
Vlak
125 km
15:35