Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Bekijk de samenvatting van de 18e etappe in de Giro

 do 25 mei 2023 17:24

Italiaans kampioen Filippo Zana (Jayco) beleefde de dag van zijn leven in de Giro. Joao Almeida kreeg een tikje in de strijd voor de eindzege. Hoe dat allemaal tot stand kwam? Bekijk het in onze samenvatting.

Gerelateerd:

Klassement

naamresultaatploeg
1
Filippo Zana
4:25:12
Team Jayco - AlUlaJAY
2
Thibaut Pinot
+0
Groupama - FDJGFC
3
Warren Barguil
+50
Team Arkéa - SamsicARK
4
Derek Gee
+1:03
Israel - Premier TechIPT
5
Aurélien Paret-Peintre
+1:24
AG2R - Citroën TeamACT
6
Marco Frigo
+1:24
Israel - Premier TechIPT
7
Primož Roglic
+1:56
Jumbo - VismaTJV
8
Geraint Thomas
+1:56
INEOS GrenadiersIGD
9
João Almeida
+2:17
UAE Team EmiratesUAD
10
Eddie Dunbar
+2:32
Team Jayco - AlUlaJAY
naamresultaatploeg
1
Geraint Thomas
76:25:51
INEOS GrenadiersIGD
2
Primož Roglic
+29
Jumbo - VismaTJV
3
João Almeida
+39
UAE Team EmiratesUAD
4
Eddie Dunbar
+3:39
Team Jayco - AlUlaJAY
5
Damiano Caruso
+3:51
Bahrain VictoriousTBV
6
Lennard Kämna
+4:27
BORA - hansgroheBOH
7
Thibaut Pinot
+4:43
Groupama - FDJGFC
8
Andreas Leknessund
+4:47
Team DSMDSM
9
Thymen Arensman
+4:53
INEOS GrenadiersIGD
10
Laurens De Plus
+5:52
INEOS GrenadiersIGD
naamresultaatploeg
1
João Almeida
76:26:30
UAE Team EmiratesUAD
2
Andreas Leknessund
+4:08
Team DSMDSM
3
Thymen Arensman
+4:14
INEOS GrenadiersIGD
4
Einer Rubio
+6:24
Movistar TeamMOV
5
Ilan Van Wilder
+8:24
Soudal - Quick-StepSOQ
6
Santiago Buitrago
+11:23
Bahrain VictoriousTBV
7
Filippo Zana
+28:44
Team Jayco - AlUlaJAY
8
Laurens Huys
+34:35
Intermarché - Circus - WantyICW
9
Brandon McNulty
+1:01:53
UAE Team EmiratesUAD
10
Marco Frigo
+1:04:26
Israel - Premier TechIPT
naampuntenploeg
1
Thibaut Pinot
227
Groupama - FDJGFC
2
Ben Healy
164
EF Education - EasyPostEFE
3
Davide Bais
144
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
4
Einer Rubio
118
Movistar TeamMOV
5
Derek Gee
66
Israel - Premier TechIPT
6
Aurélien Paret-Peintre
56
AG2R - Citroën TeamACT
7
João Almeida
55
UAE Team EmiratesUAD
8
Filippo Zana
54
Team Jayco - AlUlaJAY
9
Toms Skujinš
48
Trek - SegafredoTFS
10
Marco Frigo
44
Israel - Premier TechIPT
naampuntenploeg
1
Toms Skujinš
37
Trek - SegafredoTFS
2
Thomas Champion
37
CofidisCOF
3
Derek Gee
32
Israel - Premier TechIPT
4
Davide Bais
32
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
5
Veljko Stojnic
26
Corratec - Selle ItaliaCOR
6
Charlie Quarterman
25
Corratec - Selle ItaliaCOR
7
Mattia Bais
24
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
8
Warren Barguil
19
Team Arkéa - SamsicARK
9
Alessandro De Marchi
19
Team Jayco - AlUlaJAY
10
Diego Pablo Sevilla
19
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
143 km
02:00
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
161 km
02:00
3
06/05 Novara - Fossano
166 km
02:00
4
07/05 Acqui Terme - Andora
190 km
02:00
5
08/05 Genua - Lucca
178 km
02:00
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
180 km
02:00
7
10/05 Foligno - Perugia
38,5 km
02:00
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
153 km
02:00
9
12/05 Avezzano - Napels
214 km
02:00
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
142 km
02:00
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
207 km
02:00
12
16/05 Martinsicuro - Fano
190 km
02:00
13
17/05 Riccione - Cento
179 km
02:00
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
31,2 km
02:00
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
220 km
02:00
rustdag 20/05
16
21/05 Livigno - Monte Pana
202 km
02:00
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
159 km
02:00
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
171 km
02:00
19
24/05 Mortegliano - Sappada
157 km
02:00
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
181 km
02:00
21
26/05 Rome - Rome
122 km
02:00