Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
rit 15  /  21 - Manerba del Garda - Mottolino
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Tikkertje in het peloton, speelse Roglic en spannende apotheose: bekijk de samenvatting van rit 17

 wo 24 mei 2023 18:20

In de 17e Giro-rit was er veel meer te beleven dan enkel de razend spannende eindsprint. Van een shotje drinken tot tikkertje spelen. Bekijk hieronder de samenvatting van de etappe.

Gerelateerd:

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Geraint Thomas
71:58:43
INEOS GrenadiersIGD
2
João Almeida
+18
UAE Team EmiratesUAD
3
Primož Roglic
+29
Jumbo - VismaTJV
4
Damiano Caruso
+2:50
Bahrain VictoriousTBV
5
Eddie Dunbar
+3:03
Team Jayco - AlUlaJAY
6
Lennard Kämna
+3:20
BORA - hansgroheBOH
7
Bruno Armirail
+3:22
Groupama - FDJGFC
8
Andreas Leknessund
+3:30
Team DSMDSM
9
Thymen Arensman
+4:09
INEOS GrenadiersIGD
10
Laurens De Plus
+4:32
INEOS GrenadiersIGD
naampuntenploeg
1
Jonathan Milan
215
Bahrain VictoriousTBV
2
Derek Gee
121
Israel - Premier TechIPT
3
Pascal Ackermann
95
UAE Team EmiratesUAD
4
Michael Matthews
93
Team Jayco - AlUlaJAY
5
Toms Skujinš
79
Trek - SegafredoTFS
6
Nico Denz
77
BORA - hansgroheBOH
7
Magnus Cort
56
EF Education - EasyPostEFE
8
Marius Mayrhofer
53
Team DSMDSM
9
Vincenzo Albanese
51
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
10
Mark Cavendish
51
Astana - Qazaqstan TeamAST
naampuntenploeg
1
Ben Healy
164
EF Education - EasyPostEFE
2
Davide Bais
144
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
3
Einer Rubio
117
Movistar TeamMOV
4
Thibaut Pinot
114
Groupama - FDJGFC
5
João Almeida
55
UAE Team EmiratesUAD
6
Toms Skujinš
48
Trek - SegafredoTFS
7
Karel Vacek
36
Corratec - Selle ItaliaCOR
8
Davide Gabburo
33
Green Project - Bardiani - CSF - FaizanèGBF
9
Derek Gee
31
Israel - Premier TechIPT
10
Aurélien Paret-Peintre
26
AG2R - Citroën TeamACT
naamresultaatploeg
1
João Almeida
71:59:01
UAE Team EmiratesUAD
2
Andreas Leknessund
+3:12
Team DSMDSM
3
Thymen Arensman
+3:51
INEOS GrenadiersIGD
4
Einer Rubio
+5:25
Movistar TeamMOV
5
Santiago Buitrago
+7:03
Bahrain VictoriousTBV
6
Ilan Van Wilder
+7:28
Soudal - Quick-StepSOQ
7
Laurens Huys
+28:18
Intermarché - Circus - WantyICW
8
Filippo Zana
+31:11
Team Jayco - AlUlaJAY
9
Valentin Paret-Peintre
+42:58
AG2R - Citroën TeamACT
10
Jefferson Alexander Cepeda
+50:18
EF Education - EasyPostEFE
ploegpunten
1
Bahrain Victorious
215:27:26
2
INEOS Grenadiers
+32:31
3
Jumbo - Visma
+40:26
4
UAE Team Emirates
+49:03
5
BORA - hansgrohe
+54:33
6
EF Education - EasyPost
+55:30
7
AG2R - Citroën Team
+1:06:39
8
Astana - Qazaqstan Team
+1:11:58
9
Team Jayco - AlUla
+1:28:22
10
Israel - Premier Tech
+1:39:44
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,59 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km
Julian Alaphilippe
Tadej Pogacar
13
17/05 Riccione - Cento
Vlak
179 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
tijdrit
31,2 km
Filippo Ganna
Tadej Pogacar
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
Bergetappe
222 km
10:40
rustdag 20/05
16
21/05 Livigno - Monte Pana
Bergetappe
206 km
11:30
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Bergetappe
159 km
12:30
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
Vlak
178 km
13:10
19
24/05 Mortegliano - Sappada
Semi Bergetappe
157 km
13:10
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
Bergetappe
184 km
11:40
21
26/05 Rome - Rome
Vlak
125 km
15:35