Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
rit 19  /  21 - Mortegliano - Sappada
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Bekijk de samenvatting van de 4e etappe in de Giro

 di 9 mei 2023 17:40

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Aurélien Paret-Peintre
4:16:04
AG2R - Citroën TeamACT
2
Andreas Leknessund
+2
Team DSMDSM
3
Toms Skujinš
+57
Trek - SegafredoTFS
4
Vincenzo Albanese
+57
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
5
Nicola Conci
+1:02
Alpecin - DeceuninckADC
6
Amanuel Gehbreigzabhier
+1:07
Trek - SegafredoTFS
7
Koen Bouwman
+2:01
Jumbo - VismaTJV
8
Damiano Caruso
+2:01
Bahrain VictoriousTBV
9
Eddie Dunbar
+2:01
Team Jayco - AlUlaJAY
10
Aleksandr Vlasov
+2:01
BORA - hansgroheBOH
naamresultaatploeg
1
Andreas Leknessund
14:35:44
Team DSMDSM
2
Remco Evenepoel
+28
Soudal - Quick-StepSOQ
3
Aurélien Paret-Peintre
+30
AG2R - Citroën TeamACT
4
João Almeida
+1:00
UAE Team EmiratesUAD
5
Primož Roglic
+1:12
Jumbo - VismaTJV
6
Geraint Thomas
+1:26
INEOS GrenadiersIGD
7
Aleksandr Vlasov
+1:26
BORA - hansgroheBOH
8
Toms Skujinš
+1:29
Trek - SegafredoTFS
9
Tao Geoghegan Hart
+1:30
INEOS GrenadiersIGD
10
Jay Vine
+1:36
UAE Team EmiratesUAD
naampuntenploeg
1
Thibaut Pinot
30
Groupama - FDJGFC
2
Amanuel Gehbreigzabhier
26
Trek - SegafredoTFS
3
Aurélien Paret-Peintre
22
AG2R - Citroën TeamACT
4
Santiago Buitrago
12
Bahrain VictoriousTBV
5
Andreas Leknessund
10
Team DSMDSM
6
Toms Skujinš
10
Trek - SegafredoTFS
7
Vincenzo Albanese
8
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
8
Warren Barguil
8
Team Arkéa - SamsicARK
9
Sepp Kuss
4
Jumbo - VismaTJV
10
Thomas Champion
4
CofidisCOF
naampuntenploeg
1
Jonathan Milan
53
Bahrain VictoriousTBV
2
Kaden Groves
39
Alpecin - DeceuninckADC
3
Michael Matthews
38
Team Jayco - AlUlaJAY
4
David Dekker
35
Team Arkéa - SamsicARK
5
Aurélien Paret-Peintre
33
AG2R - Citroën TeamACT
6
Vincenzo Albanese
28
EOLO - Kometa Cycling TeamEOK
7
Mads Pedersen
26
Trek - SegafredoTFS
8
Arne Marit
23
Intermarché - Circus - WantyICW
9
Andreas Leknessund
22
Team DSMDSM
10
Toms Skujinš
16
Trek - SegafredoTFS
naamresultaatploeg
1
Andreas Leknessund
14:35:44
Team DSMDSM
2
Remco Evenepoel
+28
Soudal - Quick-StepSOQ
3
João Almeida
+1:00
UAE Team EmiratesUAD
4
Thymen Arensman
+2:33
INEOS GrenadiersIGD
5
Santiago Buitrago
+2:52
Bahrain VictoriousTBV
6
Einer Rubio
+3:35
Movistar TeamMOV
7
Matthew Riccitello
+3:47
Israel - Premier TechIPT
8
Laurens Huys
+4:59
Intermarché - Circus - WantyICW
9
Jefferson Alexander Cepeda
+5:16
EF Education - EasyPostEFE
10
Ilan Van Wilder
+6:47
Soudal - Quick-StepSOQ
Gerelateerd:
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km
Julian Alaphilippe
Tadej Pogacar
13
17/05 Riccione - Cento
Vlak
179 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
tijdrit
31,2 km
Filippo Ganna
Tadej Pogacar
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
Bergetappe
222 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 20/05
16
21/05 Laas - Monte Pana
Bergetappe
118,4 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Bergetappe
159 km
Georg Steinhauser
Tadej Pogacar
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
Vlak
178 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
19
24/05 Mortegliano - Sappada
Semi Bergetappe
157 km
13:10
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
Bergetappe
184 km
11:40
21
26/05 Rome - Rome
Vlak
125 km
15:35