Mike De Decker heeft meteen het publiek verwend op de Belgian Darts Open. In Wieze klopte onze landgenoot de voormalige wereldkampioen Luke Humphries met 4-6. Een stunt van formaat voor De Decker, die niet in topvorm verkeerde voor het toernooi. Voor Dimitri Van den Bergh zit het feestje voor eigen fans er al op.
Voor eigen volk tegen de voormalige wereldkampioen Luke Humphries. Een stevige opdracht voor Mike De Decker, die de jongste weken niet in hoogvorm verkeerde.
Maar wat bleek? Hoe beter de tegenstand, hoe beter onze landgenoot aan het werpen ging in Wieze. Een uitzinnig publiek zag hoe De Decker een gemiddelde van 100 liet optekenen én de zaal 5 keer deed ontploffen met een 180.
Dat terwijl Humphries voor zijn doen een moeilijke avond beleefde. Qua check-outs hielden beide heren elkaar in evenwicht, maar de Belg scoorde vlotter en kon zo dan ook de beslissende break forceren.
Die kwam er bij 4-4, waarna De Decker het helemaal afmaakte met twee maximumscores. 4-6: iedereen in Wieze dolenthousiast voor de stunt van de nieuwe volksheld.
Van den Bergh onderuit
Eerder op de avond kon Dimitri Van den Bergh het Belgische feestje niet op gang trekken op de Belgian Darts Open.
Tegen de Duitser Schindler ging hij onderuit met 3-6. Een zwak gemiddelde (88) lag aan de basis van een baalavond voor Van den Bergh. Al maakte Schindler wel bijna de helft van zijn check-outs af.
Een dodelijk efficiëntie die onze landgenoot naar de exit verwees.