Jouw ploeg ook aan de start?
rit 16  /  21 - Gruissan > Nimes
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Arnaud De Lie: "Ik heb niet kunnen sprinten, ik ben gefrustreerd"

 za 6 juli 2024 17:40

Arnaud De Lie evenaarde met een 3e plaats zijn beste resultaat in deze Tour, maar daar was hij allesbehalve gelukkig mee. "Ik kon enkel toekijken."

Na de vorige sprints was Arnaud De Lie telkens heel tevreden met zijn ereplaats, maar met zijn 3e plaats in Colombey-les-Deux-Eglises kon hij minder leven.

 

"Mijn ploegmaats hebben een hele dagen gewerkt en ik word maar derde ..."

 

"Ik heb niet gesprint. Ik zat nochtans goed gepositioneerd, maar toen ik de sprint begon, raakte ik ingesloten. Dan kun je niets meer doen. Ik kon enkel toekijken."

 

De Lie had deze 8e etappe al lang op voorhand aangekruist. Dat het dan uiteindelijk niet uitdraait zoals gehoopt, ergerde hem duidelijk. "Ik ben echt gefrustreerd."

Tour de France klassement

naamresultaatploeg
1
Biniam Girmay
4:04:50
Intermarché - WantyIWA
2
Jasper Philipsen
+0
Alpecin - DeceuninckADC
3
Arnaud De Lie
+0
Lotto - DstnyLTD
4
Pascal Ackermann
+0
Israel - Premier TechIPT
5
Marijn van den Berg
+0
EF Education - EasyPostEFE
6
Ryan Gibbons
+0
Lidl - TrekLTK
7
Anthony Turgis
+0
TotalEnergiesTEN
8
Fred Wright
+0
Bahrain VictoriousTBV
9
Alex Aranburu
+0
Movistar TeamMOV
10
Remco Evenepoel
+0
Soudal - Quick-StepSOQ
naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
31:21:13
UAE Team EmiratesUAD
2
Remco Evenepoel
+33
Soudal - Quick-StepSOQ
3
Jonas Vingegaard
+1:15
Team Visma - Lease a BikeTVL
4
Primož Roglic
+1:36
Red Bull - BORA - hansgroheRBH
5
Juan Ayuso
+2:16
UAE Team EmiratesUAD
6
João Almeida
+2:17
UAE Team EmiratesUAD
7
Carlos Rodríguez
+2:31
INEOS GrenadiersIGD
8
Mikel Landa
+3:35
Soudal - Quick-StepSOQ
9
Matteo Jorgenson
+4:03
Team Visma - Lease a BikeTVL
10
Aleksandr Vlasov
+4:36
Red Bull - BORA - hansgroheRBH
naampuntenploeg
1
Biniam Girmay
216
Intermarché - WantyIWA
2
Jasper Philipsen
128
Alpecin - DeceuninckADC
3
Jonas Abrahamsen
107
Uno-X MobilityUXM
4
Arnaud De Lie
92
Lotto - DstnyLTD
5
Bryan Coquard
86
CofidisCOF
6
Arnaud Démare
73
Arkéa - B&B HotelsARK
7
Fernando Gaviria
73
Movistar TeamMOV
8
Dylan Groenewegen
71
Team Jayco - AlUlaJAY
9
Kévin Vauquelin
70
Arkéa - B&B HotelsARK
10
Tadej Pogacar
63
UAE Team EmiratesUAD
naampuntenploeg
1
Jonas Abrahamsen
33
Uno-X MobilityUXM
2
Tadej Pogacar
20
UAE Team EmiratesUAD
3
Valentin Madouas
16
Groupama - FDJGFC
4
Jonas Vingegaard
15
Team Visma - Lease a BikeTVL
5
Remco Evenepoel
12
Soudal - Quick-StepSOQ
6
Stephen Williams
10
Israel - Premier TechIPT
7
Carlos Rodríguez
10
INEOS GrenadiersIGD
8
Frank van den Broek
9
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
9
Ion Izagirre
8
CofidisCOF
10
Juan Ayuso
8
UAE Team EmiratesUAD
naamresultaatploeg
1
Remco Evenepoel
31:21:46
Soudal - Quick-StepSOQ
2
Juan Ayuso
+1:43
UAE Team EmiratesUAD
3
Carlos Rodríguez
+1:58
INEOS GrenadiersIGD
4
Matteo Jorgenson
+3:30
Team Visma - Lease a BikeTVL
5
Santiago Buitrago
+5:20
Bahrain VictoriousTBV
6
Ilan Van Wilder
+6:10
Soudal - Quick-StepSOQ
7
Ben Healy
+8:26
EF Education - EasyPostEFE
8
Javier Romo
+12:40
Movistar TeamMOV
9
Tom Pidcock
+18:00
INEOS GrenadiersIGD
10
Maxim Van Gils
+20:54
Lotto - DstnyLTD
ploegpunten
1
UAE Team Emirates
94:08:34
2
Soudal - Quick-Step
+6:04
3
Red Bull - BORA - hansgrohe
+7:41
4
INEOS Grenadiers
+8:31
5
Bahrain Victorious
+14:33
6
Movistar Team
+16:01
7
Team Visma - Lease a Bike
+18:34
8
EF Education - EasyPost
+25:53
9
Lidl - Trek
+34:32
10
Team dsm-firmenich - PostNL
+43:44
Gerelateerd:
Tour de France
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
29/06 Firenze - Rimini
Semi Bergetappe
206 km
Romain Bardet
Romain Bardet
2
30/06 Cesenatico - Bologna
Semi Bergetappe
199,2 km
Kévin Vauquelin
Tadej Pogacar
3
01/07 Piacenza - Turijn
Vlak
230,8 km
Biniam Girmay
Richard Carapaz
4
02/07 Pinerolo - Valloire
Bergetappe
139,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
5
03/07 Saint-Jean-de-Maurienne - Saint-Vulbas
Vlak
177,4 km
Mark Cavendish
Tadej Pogacar
6
04/07 Mâcon - Dijon
Vlak
163,5 km
Dylan Groenewegen
Tadej Pogacar
7
05/07 Nuits-Saint-Georges - Gevrey-Chambertin
tijdrit
25,3 km
Remco Evenepoel
Tadej Pogacar
8
06/07 Semur-en-Auxois - Colombey-les-Deux-Églises
Semi Bergetappe
183,4 km
Biniam Girmay
Tadej Pogacar
9
07/07 Troyes - Troyes
Vlak
199 km
Anthony Turgis
Tadej Pogacar
rustdag 08/07
10
09/07 Orléans - Saint-Amand-Montrond
Vlak
187,3 km
Jasper Philipsen
Tadej Pogacar
11
10/07 Évaux-les-Bains - Le Lioran
Semi Bergetappe
211 km
Jonas Vingegaard
Tadej Pogacar
12
11/07 Aurillac - Villeneuve-sur-Lot
Semi Bergetappe
203,6 km
Biniam Girmay
Tadej Pogacar
13
12/07 Agen - Pau
Vlak
165,3 km
Jasper Philipsen
Tadej Pogacar
14
13/07 Pau - Pla d'Adet
Bergetappe
151,9 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
15
14/07 Loudenvielle - Plateau de Beille
Bergetappe
197,7 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 15/07
16
16/07 Gruissan - Nîmes
Vlak
188,6 km
13:30
17
17/07 Saint-Paul-Trois-Châteaux - Superdévoluy
Semi Bergetappe
177,8 km
12:45
18
18/07 Gap - Barcelonnette
Semi Bergetappe
179,5 km
13:20
19
19/07 Embrun - Isola 2000
Bergetappe
144,6 km
12:30
20
20/07 Nice - Col de la Couillole
Bergetappe
132,8 km
13:55
21
21/07 Monaco - Nice
tijdrit
33,7 km
14:40