Jouw ploeg ook aan de start?
rit 16  /  21 - Gruissan > Nimes
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Kinderen stelen de Tourshow: Van Aert steekt Georges in Visma-truitje, Pogacar schenkt bril aan zoon Cavendish

 wo 3 juli 2024 19:43

De zenuwen staan soms strak gespannen in de Ronde van Frankrijk, maar een bezoekje van de kinderen kan vaak wonderen doen. Wout van Aert klaarde helemaal op toen zijn zoon Georges hem opzocht, Tadej Pogacar is dan weer een held voor het leven voor Casper Cavendish.

Wout van Aert krijgt bezoek van zoon Georges

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

Tadej Pogacar schenkt zijn bril aan zoon van Cavendish

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Gerelateerd:

Tour de France klassement

naamresultaatploeg
1
Mark Cavendish
4:08:46
Astana - Qazaqstan TeamAST
2
Jasper Philipsen
+0
Alpecin - DeceuninckADC
3
Alexander Kristoff
+0
Uno-X MobilityUXM
4
Arnaud De Lie
+0
Lotto - DstnyLTD
5
Fabio Jakobsen
+0
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
6
Pascal Ackermann
+0
Israel - Premier TechIPT
7
Arnaud Démare
+0
Arkéa - B&B HotelsARK
8
Gerben Thijssen
+0
Intermarché - WantyIWA
9
Biniam Girmay
+0
Intermarché - WantyIWA
10
Marijn van den Berg
+0
EF Education - EasyPostEFE
naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
23:15:24
UAE Team EmiratesUAD
2
Remco Evenepoel
+45
Soudal - Quick-StepSOQ
3
Jonas Vingegaard
+50
Team Visma - Lease a BikeTVL
4
Juan Ayuso
+1:10
UAE Team EmiratesUAD
5
Primož Roglic
+1:14
Red Bull - BORA - hansgroheRBH
6
Carlos Rodríguez
+1:16
INEOS GrenadiersIGD
7
Mikel Landa
+1:32
Soudal - Quick-StepSOQ
8
João Almeida
+1:32
UAE Team EmiratesUAD
9
Giulio Ciccone
+3:20
Lidl - TrekLTK
10
Egan Bernal
+3:21
INEOS GrenadiersIGD
naampuntenploeg
1
Biniam Girmay
102
Intermarché - WantyIWA
2
Mads Pedersen
94
Lidl - TrekLTK
3
Jonas Abrahamsen
87
Uno-X MobilityUXM
4
Jasper Philipsen
78
Alpecin - DeceuninckADC
5
Kévin Vauquelin
60
Arkéa - B&B HotelsARK
6
Bryan Coquard
58
CofidisCOF
7
Fernando Gaviria
53
Movistar TeamMOV
8
Mark Cavendish
50
Astana - Qazaqstan TeamAST
9
Tadej Pogacar
42
UAE Team EmiratesUAD
10
Arnaud De Lie
38
Lotto - DstnyLTD
naampuntenploeg
1
Jonas Abrahamsen
25
Uno-X MobilityUXM
2
Tadej Pogacar
20
UAE Team EmiratesUAD
3
Valentin Madouas
16
Groupama - FDJGFC
4
Jonas Vingegaard
15
Team Visma - Lease a BikeTVL
5
Remco Evenepoel
12
Soudal - Quick-StepSOQ
6
Stephen Williams
10
Israel - Premier TechIPT
7
Carlos Rodríguez
10
INEOS GrenadiersIGD
8
Frank van den Broek
9
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
9
Ion Izagirre
8
CofidisCOF
10
Juan Ayuso
8
UAE Team EmiratesUAD
naamresultaatploeg
1
Remco Evenepoel
23:16:09
Soudal - Quick-StepSOQ
2
Juan Ayuso
+25
UAE Team EmiratesUAD
3
Carlos Rodríguez
+31
INEOS GrenadiersIGD
4
Matteo Jorgenson
+2:36
Team Visma - Lease a BikeTVL
5
Santiago Buitrago
+3:25
Bahrain VictoriousTBV
6
Ilan Van Wilder
+4:56
Soudal - Quick-StepSOQ
7
Ben Healy
+7:27
EF Education - EasyPostEFE
8
Javier Romo
+9:04
Movistar TeamMOV
9
Tom Pidcock
+12:27
INEOS GrenadiersIGD
10
Oscar Onley
+13:06
Team dsm-firmenich - PostNLDFP
ploegpunten
1
UAE Team Emirates
69:49:16
2
INEOS Grenadiers
+4:54
3
Soudal - Quick-Step
+5:02
4
Red Bull - BORA - hansgrohe
+6:34
5
Bahrain Victorious
+11:27
6
Movistar Team
+13:24
7
Team Visma - Lease a Bike
+17:39
8
EF Education - EasyPost
+23:37
9
Lidl - Trek
+28:41
10
Team dsm-firmenich - PostNL
+34:33
Tour de France
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
29/06 Firenze - Rimini
Semi Bergetappe
206 km
Romain Bardet
Romain Bardet
2
30/06 Cesenatico - Bologna
Semi Bergetappe
199,2 km
Kévin Vauquelin
Tadej Pogacar
3
01/07 Piacenza - Turijn
Vlak
230,8 km
Biniam Girmay
Richard Carapaz
4
02/07 Pinerolo - Valloire
Bergetappe
139,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
5
03/07 Saint-Jean-de-Maurienne - Saint-Vulbas
Vlak
177,4 km
Mark Cavendish
Tadej Pogacar
6
04/07 Mâcon - Dijon
Vlak
163,5 km
Dylan Groenewegen
Tadej Pogacar
7
05/07 Nuits-Saint-Georges - Gevrey-Chambertin
tijdrit
25,3 km
Remco Evenepoel
Tadej Pogacar
8
06/07 Semur-en-Auxois - Colombey-les-Deux-Églises
Semi Bergetappe
183,4 km
Biniam Girmay
Tadej Pogacar
9
07/07 Troyes - Troyes
Vlak
199 km
Anthony Turgis
Tadej Pogacar
rustdag 08/07
10
09/07 Orléans - Saint-Amand-Montrond
Vlak
187,3 km
Jasper Philipsen
Tadej Pogacar
11
10/07 Évaux-les-Bains - Le Lioran
Semi Bergetappe
211 km
Jonas Vingegaard
Tadej Pogacar
12
11/07 Aurillac - Villeneuve-sur-Lot
Semi Bergetappe
203,6 km
Biniam Girmay
Tadej Pogacar
13
12/07 Agen - Pau
Vlak
165,3 km
Jasper Philipsen
Tadej Pogacar
14
13/07 Pau - Pla d'Adet
Bergetappe
151,9 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
15
14/07 Loudenvielle - Plateau de Beille
Bergetappe
197,7 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 15/07
16
16/07 Gruissan - Nîmes
Vlak
188,6 km
13:30
17
17/07 Saint-Paul-Trois-Châteaux - Superdévoluy
Semi Bergetappe
177,8 km
12:45
18
18/07 Gap - Barcelonnette
Semi Bergetappe
179,5 km
13:20
19
19/07 Embrun - Isola 2000
Bergetappe
144,6 km
12:30
20
20/07 Nice - Col de la Couillole
Bergetappe
132,8 km
13:55
21
21/07 Monaco - Nice
tijdrit
33,7 km
14:40