Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Vive le Vélo gemist? Bekijk hier de beste fragmenten van de aflevering

 do 13 juli 2023 23:01
Tom Waes, Frank Lammers en Jolien D'Hoore aan de tafel van Vive le Vélo.

Vive le Vélo ging vanavond Undercover. Acteurs Tom Waes en Frank Lammers, die allebei een hoofdrol spelen in de bekende fictiereeks, schoven aan bij Karl Vannieuwkerke. Jolien D'Hoore was de analiste van dienst. Bekijk hier de beste fragmenten van de aflevering.

Bekijk de uitgebreide samenvatting van rit 12

De kaart van Maarten Vangramberen: Jasper Vaeck, coach bij Arkéa Samsic

Sammy Neyrinck in het spoor van Tom Waes en Frank Lammers

Victor Campenaerts bij Maarten Vangramberen

De Bressekip, symbool van departement Ain

De verhalen achter ritwinnaar Ion Izagirre

Tour de France klassement

naamresultaatploeg
1
Ion Izagirre
3:51:42
CofidisCOF
2
Mathieu Burgaudeau
+58
TotalEnergiesTEN
3
Matteo Jorgenson
+58
Movistar TeamMOV
4
Tiesj Benoot
+1:06
Jumbo - VismaTJV
5
Tobias Johannessen
+1:11
Uno-X Pro Cycling TeamUXT
6
Thibaut Pinot
+1:13
Groupama - FDJGFC
7
Guillaume Martin
+1:13
CofidisCOF
8
Dylan Teuns
+1:27
Israel - Premier TechIPT
9
Ruben Guerreiro
+1:27
Movistar TeamMOV
10
Victor Campenaerts
+3:02
Lotto - DstnyLTD
naamresultaatploeg
1
Jonas Vingegaard
50:30:23
Jumbo - VismaTJV
2
Tadej Pogacar
+17
UAE Team EmiratesUAD
3
Jai Hindley
+2:40
BORA - hansgroheBOH
4
Carlos Rodríguez
+4:22
INEOS GrenadiersIGD
5
Pello Bilbao
+4:34
Bahrain VictoriousTBV
6
Adam Yates
+4:39
UAE Team EmiratesUAD
7
Simon Yates
+4:44
Team Jayco - AlUlaJAY
8
Tom Pidcock
+5:26
INEOS GrenadiersIGD
9
David Gaudu
+6:01
Groupama - FDJGFC
10
Thibaut Pinot
+6:33
Groupama - FDJGFC
naampuntenploeg
1
Jasper Philipsen
323
Alpecin - DeceuninckADC
2
Mads Pedersen
179
Lidl - TrekLTK
3
Bryan Coquard
178
CofidisCOF
4
Wout van Aert
120
Jumbo - VismaTJV
5
Jordi Meeus
96
BORA - hansgroheBOH
6
Dylan Groenewegen
92
Team Jayco - AlUlaJAY
7
Tadej Pogacar
90
UAE Team EmiratesUAD
8
Biniam Girmay
90
Intermarché - Circus - WantyICW
9
Victor Lafay
80
CofidisCOF
10
Caleb Ewan
75
Lotto - DstnyLTD
naampuntenploeg
1
Neilson Powless
46
EF Education - EasyPostEFE
2
Tobias Johannessen
30
Uno-X Pro Cycling TeamUXT
3
Felix Gall
28
AG2R - Citroën TeamACT
4
Ruben Guerreiro
24
Movistar TeamMOV
5
Giulio Ciccone
22
Lidl - TrekLTK
6
Michael Woods
20
Israel - Premier TechIPT
7
Tadej Pogacar
19
UAE Team EmiratesUAD
8
Jai Hindley
19
BORA - hansgroheBOH
9
Daniel Martínez
18
INEOS GrenadiersIGD
10
Jonas Vingegaard
18
Jumbo - VismaTJV
naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
50:30:40
UAE Team EmiratesUAD
2
Carlos Rodríguez
+4:05
INEOS GrenadiersIGD
3
Tom Pidcock
+5:09
INEOS GrenadiersIGD
4
Felix Gall
+9:29
AG2R - Citroën TeamACT
5
Mattias Skjelmose
+27:26
Lidl - TrekLTK
6
Mathieu Burgaudeau
+37:40
TotalEnergiesTEN
7
Tobias Johannessen
+46:50
Uno-X Pro Cycling TeamUXT
8
Matteo Jorgenson
+55:27
Movistar TeamMOV
9
Matis Louvel
+1:18:29
Team Arkéa - SamsicARK
10
Maxim Van Gils
+1:20:39
Lotto - DstnyLTD
ploegpunten
1
Bahrain Victorious
151:46:08
2
INEOS Grenadiers
+1:18
3
Jumbo - Visma
+1:52
4
AG2R - Citroën Team
+13:58
5
Groupama - FDJ
+16:11
6
UAE Team Emirates
+16:19
7
BORA - hansgrohe
+37:23
8
Movistar Team
+39:12
9
Lidl - Trek
+1:21:00
10
Cofidis
+1:24:48
Gerelateerd:
Tour de France
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
29/06 Florence - Rimini
206 km
02:00
2
30/06 Cesenatico - Bologna
200 km
02:00
3
01/07 Piacenza - Turijn
229 km
02:00
4
02/07 Pinerolo - Valloire
138 km
02:00
5
03/07 Saint-Jean-de-Maurienne - Saint-Vulbas
177 km
02:00
6
04/07 Mâcon - Dijon
163 km
02:00
7
05/07 Nuits-Saint-Georges - Gevrey-Chambertin
25 km
02:00
8
06/07 Semur-en-Auxois - Colombey-les-Deux-Églises
176 km
02:00
9
07/07 Troyes - Troyes
199 km
02:00
rustdag 08/07
10
09/07 Orléans - Saint-Amand-Montrond
187 km
02:00
11
10/07 Évaux-les-Bains - Le Lioran
211 km
02:00
12
11/07 Aurillac - Villeneuve-sur-Lot
204 km
02:00
13
12/07 Agen - Pau
171 km
02:00
14
13/07 Pau - Pla d'Adet
152 km
02:00
15
14/07 Loudenvielle - Plateau de Beille
198 km
02:00
rustdag 15/07
16
16/07 Gruissan - Nîmes
187 km
02:00
17
17/07 Saint-Paul-Trois-Châteaux - Superdévoluy
178 km
02:00
18
18/07 Gap - Barcelonnette
179 km
02:00
19
19/07 Embrun - Isola 2000
145 km
02:00
20
20/07 Nice - Col de la Couillole
133 km
02:00
21
21/07 Monaco - Nice
34 km
02:00