Ga naar de inhoud
Jouw ploeg ook aan de start?
rit 20  /  21 - Alpago - Bassano del Grappa
Meld je nu aan met je VRT-profiel, bekijk je resultaat en vergelijk hoe jouw vrienden het doen!
Aanmelden

Uitslag en klassementen na de 2e rit in de Giro: pakje slaag voor Tiberi en gevallen Dunbar

 zo 5 mei 2024 18:04
Antonio Tiberi kwam niet al te best uit de verf op de eerste aankomst bergop.
Antonio Tiberi kwam niet al te best uit de verf op de eerste aankomst bergop.

Op de eerste aankomst bergop zijn de maskers van de klassementsmannen afgevallen. Net als gisteren deelden Romain Bardet (1'20") en Thymen Arensman (1'36") weer in de klappen. Ook de Italiaanse hoop Antonio Tiberi (2'24") en vooral de gevallen Jayco-kopman Eddie Dunbar (5'56") kregen een pak voor de broek. Bekijk hier de uitslag en de verschillen in de klassementen. 

Giro d'Italia klassement

naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
3:54:20
UAE Team EmiratesUAD
2
Daniel Martínez
+27
BORA - hansgroheBOH
3
Geraint Thomas
+27
INEOS GrenadiersIGD
4
Lorenzo Fortunato
+27
Astana - Qazaqstan TeamAST
5
Florian Lipowitz
+27
BORA - hansgroheBOH
6
Michael Storer
+30
Tudor Pro Cycling TeamTUD
7
Cian Uijtdebroeks
+30
Team Visma - Lease a BikeTVL
8
Einer Rubio
+30
Movistar TeamMOV
9
Juan Pedro López
+35
Lidl - TrekLTK
10
Jan Hirt
+37
Soudal - Quick-StepSOQ
naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
7:08:29
UAE Team EmiratesUAD
2
Geraint Thomas
+45
INEOS GrenadiersIGD
3
Daniel Martínez
+45
BORA - hansgroheBOH
4
Cian Uijtdebroeks
+54
Team Visma - Lease a BikeTVL
5
Einer Rubio
+54
Movistar TeamMOV
6
Lorenzo Fortunato
+1:05
Astana - Qazaqstan TeamAST
7
Juan Pedro López
+1:09
Lidl - TrekLTK
8
Jan Hirt
+1:11
Soudal - Quick-StepSOQ
9
Esteban Chaves
+1:24
EF Education - EasyPostEFE
10
Ben O'Connor
+1:24
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
naampuntenploeg
1
Tadej Pogacar
51
UAE Team EmiratesUAD
2
Daniel Martínez
26
BORA - hansgroheBOH
3
Lilian Calmejane
20
Intermarché - WantyIWA
4
Andrea Piccolo
18
EF Education - EasyPostEFE
5
Geraint Thomas
16
INEOS GrenadiersIGD
6
Amanuel Ghebreigzabhier
10
Lidl - TrekLTK
7
Lorenzo Fortunato
9
Astana - Qazaqstan TeamAST
8
Giulio Pellizzari
8
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
9
Filippo Fiorelli
7
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
10
Florian Lipowitz
6
BORA - hansgroheBOH
naampuntenploeg
1
Filippo Fiorelli
42
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
2
Tadej Pogacar
27
UAE Team EmiratesUAD
3
Jhonatan Narváez
25
INEOS GrenadiersIGD
4
Lilian Calmejane
20
Intermarché - WantyIWA
5
Max Schachmann
18
BORA - hansgroheBOH
6
Davide Bais
14
Team Polti - KometaPTK
7
Amanuel Ghebreigzabhier
13
Lidl - TrekLTK
8
Daniel Martínez
12
BORA - hansgroheBOH
9
Andrea Piccolo
12
EF Education - EasyPostEFE
10
Andrea Pietrobon
11
Team Polti - KometaPTK
naamresultaatploeg
1
Cian Uijtdebroeks
7:09:23
Team Visma - Lease a BikeTVL
2
Alex Baudin
+44
Decathlon - AG2R - La Mondiale TeamDAT
3
Mauri Vansevenant
+48
Soudal - Quick-StepSOQ
4
Filippo Zana
+1:11
Team Jayco - AlUlaJAY
5
Lucas Plapp
+1:37
Team Jayco - AlUlaJAY
6
Henok Mulubrhan
+1:47
Astana - Qazaqstan TeamAST
7
Georg Steinhauser
+1:53
EF Education - EasyPostEFE
8
Antonio Tiberi
+1:54
Bahrain VictoriousTBV
9
Giulio Pellizzari
+1:57
VF Group - Bardiani - CSF - FaizanèVBF
10
Davide Piganzoli
+2:10
Team Polti - KometaPTK
Gerelateerd:
Giro d'Italia
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
04/05 Venaria Reale - Turijn
Semi Bergetappe
140 km
Jhonatan Narváez
Jhonatan Narváez
2
05/05 San Francesco al Campo - Oropa
Semi Bergetappe
161 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
3
06/05 Novara - Fossano
Vlak
166 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
4
07/05 Acqui Terme - Andora
Vlak
190 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
5
08/05 Genua - Lucca
Semi Bergetappe
178 km
Benjamin Thomas
Tadej Pogacar
6
09/05 Viareggio - Rapolano Terme
Semi Bergetappe
180 km
Pelayo Sánchez
Tadej Pogacar
7
10/05 Foligno - Perugia
tijdrit
40,6 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
11/05 Spoleto - Prati di Tivo
Bergetappe
152 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
9
12/05 Avezzano - Napels
Vlak
214 km
Olav Kooij
Tadej Pogacar
rustdag 13/05
10
14/05 Pompei - Bocca della Selva
Semi Bergetappe
142 km
Valentin Paret-Peintre
Tadej Pogacar
11
15/05 Foiano di Val Fortore - Francavilla al Mare
Vlak
207 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
12
16/05 Martinsicuro - Fano
Semi Bergetappe
193 km
Julian Alaphilippe
Tadej Pogacar
13
17/05 Riccione - Cento
Vlak
179 km
Jonathan Milan
Tadej Pogacar
14
18/05 Castiglione delle Stiviere - Desenzano del Garda
tijdrit
31,2 km
Filippo Ganna
Tadej Pogacar
15
19/05 Manerba del Garda - Mottolino
Bergetappe
222 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
rustdag 20/05
16
21/05 Laas - Monte Pana
Bergetappe
118,4 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
17
22/05 Selva di Val Gardena - Passo del Brocon
Bergetappe
159 km
Georg Steinhauser
Tadej Pogacar
18
23/05 Fiera di Primiero - Padua
Vlak
178 km
Tim Merlier
Tadej Pogacar
19
24/05 Mortegliano - Sappada
Semi Bergetappe
157 km
Andrea Vendrame
Tadej Pogacar
20
25/05 Alpago - Bassano del Grappa
Bergetappe
184 km
11:40
21
26/05 Rome - Rome
Vlak
125 km
15:35