Ga naar de inhoud

Oh no, Pinot! Fransman krijgt (per ongeluk) vuistslag van verzorger, vlak nadat hij was gevallen

 za 9 juli 2022 16:45

Het is nog niet de Tour de France van Thibaut Pinot, dat werd nog eens pijnlijk duidelijk in de 8e etappe. In 2 minuten tijd sloeg de spreekwoordelijke bliksem 2 keer toe: eerst kwam hij ten val, vervolgens kreeg hij bij het aannemen van zijn etenszakje een ongelukkige klap van een Trek-verzorger.

Gerelateerd:

Tour de France klassement

naamresultaatploeg
1
Jonas Vingegaard
79:33:20
Jumbo - VismaTJV
2
Tadej Pogacar
+2:43
UAE Team EmiratesUAD
3
Geraint Thomas
+7:22
INEOS GrenadiersIGD
4
David Gaudu
+13:39
Groupama - FDJGFC
5
Aleksandr Vlasov
+15:46
BORA - hansgroheBOH
6
Nairo Quintana
+16:33
Team Arkéa - SamsicARK
7
Romain Bardet
+18:11
Team DSMDSM
8
Louis Meintjes
+18:44
Intermarché - Wanty - Gobert MatériauxIWG
9
Alexey Lutsenko
+22:56
Astana - Qazaqstan TeamAST
10
Adam Yates
+24:52
INEOS GrenadiersIGD
naampuntenploeg
1
Jonas Vingegaard
72
Jumbo - VismaTJV
2
Simon Geschke
65
CofidisCOF
3
Giulio Ciccone
61
Trek - SegafredoTFS
4
Tadej Pogacar
61
UAE Team EmiratesUAD
5
Wout van Aert
59
Jumbo - VismaTJV
6
Thibaut Pinot
52
Groupama - FDJGFC
7
Louis Meintjes
39
Intermarché - Wanty - Gobert MatériauxIWG
8
Neilson Powless
37
EF Education - EasyPostEFE
9
Pierre Latour
35
TotalEnergiesTEN
10
Geraint Thomas
32
INEOS GrenadiersIGD
naampuntenploeg
1
Wout van Aert
480
Jumbo - VismaTJV
2
Jasper Philipsen
286
Alpecin - DeceuninckADC
3
Tadej Pogacar
250
UAE Team EmiratesUAD
4
Christophe Laporte
171
Jumbo - VismaTJV
5
Fabio Jakobsen
159
Quick-Step - Alpha Vinyl TeamQST
6
Mads Pedersen
158
Trek - SegafredoTFS
7
Jonas Vingegaard
157
Jumbo - VismaTJV
8
Michael Matthews
133
Team BikeExchange - JaycoBEX
9
Peter Sagan
120
TotalEnergiesTEN
10
Dylan Groenewegen
116
Team BikeExchange - JaycoBEX
ploegpunten
1
INEOS Grenadiers
239:03:03
2
Groupama - FDJ
+37:33
3
Jumbo - Visma
+44:54
4
BORA - hansgrohe
+1:48:45
5
Movistar Team
+2:11:22
6
UAE Team Emirates
+2:19:54
7
Bahrain Victorious
+2:58:32
8
Team DSM
+3:26:08
9
Team Arkéa - Samsic
+3:56:51
10
Astana - Qazaqstan Team
+3:59:00
naamresultaatploeg
1
Tadej Pogacar
79:36:03
UAE Team EmiratesUAD
2
Tom Pidcock
+58:32
INEOS GrenadiersIGD
3
Brandon McNulty
+1:28:36
UAE Team EmiratesUAD
4
Matteo Jorgenson
+1:31:14
Movistar TeamMOV
5
Andreas Leknessund
+1:54:48
Team DSMDSM
6
Michael Storer
+2:20:32
Groupama - FDJGFC
7
Georg Zimmerman
+2:36:57
Intermarché - Wanty - Gobert MatériauxIWG
8
Kévin Geniets
+2:45:25
Groupama - FDJGFC
9
Fred Wright
+3:01:25
Bahrain VictoriousTBV
10
Stan Dewulf
+3:26:35
AG2R - Citroën TeamACT
Tour de France
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
01/07 Kopenhagen - Kopenhagen
tijdrit
13,2 km
Yves Lampaert
Yves Lampaert
2
02/07 Roskilde - Nyborg
Vlak
199,2 km
Fabio Jakobsen
Wout van Aert
3
03/07 Vejle - Sønderborg
Vlak
182 km
Dylan Groenewegen
Wout van Aert
rustdag 04/07
4
05/07 Duinkerke - Calais
Vlak
171,5 km
Wout van Aert
Wout van Aert
5
06/07 Lille - Arenberg
Vlak
157 km
Simon Clarke
Wout van Aert
6
07/07 Binche - Longwy
Vlak
219,9 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
7
08/07 Tomblaine - La Planche des Belles Filles
Semi Bergetappe
176,3 km
Tadej Pogacar
Tadej Pogacar
8
09/07 Dole - Lausanne
Semi Bergetappe
186,3 km
Wout van Aert
Tadej Pogacar
9
10/07 Aigle - Châtel
Semi Bergetappe
192,9 km
Bob Jungels
Tadej Pogacar
rustdag 11/07
10
12/07 Morzine - Megève
Semi Bergetappe
145,1 km
Magnus Cort
Tadej Pogacar
11
13/07 Albertville - Col du Granon
Bergetappe
151,7 km
Jonas Vingegaard
Jonas Vingegaard
12
14/07 Briançon - Alpe d'Huez
Bergetappe
165,1 km
Tom Pidcock
Jonas Vingegaard
13
15/07 Le Bourg-d'Oisans - Saint-Étienne
Semi Bergetappe
192,6 km
Mads Pedersen
Jonas Vingegaard
14
16/07 Saint-Étienne - Mende
Semi Bergetappe
192,5 km
Michael Matthews
Jonas Vingegaard
15
17/07 Rodez - Carcassonne
Semi Bergetappe
202,5 km
Jasper Philipsen
Jonas Vingegaard
rustdag 18/07
16
19/07 Carcassonne - Foix
Semi Bergetappe
178,5 km
Hugo Houle
Jonas Vingegaard
17
20/07 Saint-Gaudens - Peyragudes
Bergetappe
129,7 km
Tadej Pogacar
Jonas Vingegaard
18
21/07 Lourdes - Hautacam
Bergetappe
143,2 km
Jonas Vingegaard
Jonas Vingegaard
19
22/07 Castelnau-Magnoac - Cahors
Vlak
188,3 km
Christophe Laporte
Jonas Vingegaard
20
23/07 Lacapelle-Marival - Rocamadour
tijdrit
40,7 km
Wout van Aert
Jonas Vingegaard
21
24/07 Paris La Défense Arena - Parijs
Vlak
115,6 km
Jasper Philipsen
Jonas Vingegaard