Ga naar de inhoud
Challenger Pro League klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1RWDM462214444121
2SK Beveren432212375225
3Beerschot382212823328
4Lierse K.362211834242
5Club NXT362210663830
6RSCA Futures34229674235
7Lommel SK3222101023336
8Deinze302291032933
9Jong Genk202251252840
10Dender192251342740
11SL16 FC192241172543
12Virton142221282138
ploegptnmm+m-m=d+d-
1RWDM2611812259
2SK Beveren26118122911
3Beerschot19116411511
4Lierse K.22117312518
5Club NXT24117132212
6RSCA Futures14113351815
7Lommel SK13114611318
8Deinze19116412219
9Jong Genk12113531517
10Dender6112901324
11SL16 FC8111551424
12Virton511065715
ploegptnmm+m-m=d+d-
1RWDM20116321612
2SK Beveren17114252314
3Beerschot19116411817
4Lierse K.14114521724
5Club NXT12113531618
6RSCA Futures20116322420
7Lommel SK19116412018
8Deinze1111362714
9Jong Genk8112721323
10Dender13113441416
11SL16 FC11113621119
12Virton9112631423

Lommel boekt vierde zege op een rij na late winning goal tegen Deinze

 zo 11 december 2022 22:31
      Challenger Pro League - speeldag 17 - 11/12/22 - 20:31

      SK Lommel heeft zondag de zeventiende speeldag in de Challenger Pro League afgesloten met een felbevochten 1-0 zege tegen KMSK Deinze. Invaller Christophe Kabongo zorgde twee minuten voor tijd voor de enige treffer in de partij.

      De Tsjechische aanvaller rondde een knappe collectieve aanval van de Noord-Limburgers af met een lage schuiver voorbij Deinze-doelman Miras. Hij bezorgde Lommel zo zijn vierde overwinning op een rij.    

       

      Het team van coach Steve Bould is vijfde in de tussenstand, met 27 punten. Deinze blijft na een tweede nederlaag in een week tijd hangen op de achtste plaats, met 21 punten.   

       

      Eerder op de dag waren er in 1B al overwinningen voor RWDM, 3-1 tegen Virton, en Beerschot, 1-0 tegen SL16.

      Gerelateerd:
      Fase per fase
      90' tweede helft
      46' tweede helft
      45+1' eerste helft
      1' eerste helft