33' - Verv. Christoph Baumgartner door Arthur Vermeeren
45+2' - Doelpunt - Loïs Openda (1 - 2)
64' - Doelpunt strafschop - Benjamin Sesko (2 - 2)
67' - Geel - Jan Schöppner
74' - Verv. Luca Kerber door Thomas Keller
74' - Verv. Jan Schöppner door Julian Niehues
75' - Verv. Sirlord Conteh door Marnon Busch
77' - Geel - Thomas Keller
80' - Verv. Ridle Baku door Kosta Nedeljkovic
83' - Verv. Marvin Pieringer door Budu Zivzivadze
90+6' - Verv. Tim Siersleben door Adrian Beck
90+8' - Geel - Xavi Simons
Bundesliga - speeldag 23 - 23/02/25 - 15:30
Doelpunten
time
icon
player
homeTime
homeIcon
homePlayer
score
awayPlayer
awayIcon
awayTime
goal door Mathias Honsak na 6', 0 - 1
6'
Mathias Honsak
0 - 1
Mathias Honsak
6'
penalty door Marvin Pieringer na 13', 0 - 2
13'
Marvin Pieringer
0 - 2
Marvin Pieringer
13'
goal door Loïs Openda na 45+2', 1 - 2
45+2'
Loïs Openda
45+2'
Loïs Openda
1 - 2
penalty door Benjamin Sesko na 64', 2 - 2
64'
Benjamin Sesko
64'
Benjamin Sesko
2 - 2
Hij heeft er lang op moeten wachten, maar in zijn 9e match van het jaar kon Lois Openda dan toch zijn eerste doelpunt prikken. Het was meteen ook een belangrijke, want Leipzig was al vroeg in een benarde situatie beland tegen Heidenheim. Openda lokte ook nog de penalty uit bij de 2-2, maar verder kwam de subtopper niet meer.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (Instagram). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Van 15 december 2024, zo lang was het al geleden dat Loïs Openda zijn neus voor doelpunten nog eens etaleerde.
De Rode Duivel had er intussen nochtans al 1 partij in 2024 en 8 in 2025 opzitten. Maar in zijn negende van het jaar was het eindelijk weer prijs.
Openda had er gelijk ook een cruciaal moment uitgekozen, want tegen voorlaatste in de stand Heidenheim keek Leipzig al na 13 minuten tegen een 0-2 aan.
Onze landgenoot deponeerde een botsende bal op slag van rust knap in de dichtste hoek. En ook na de pauze was hij van belang.
Openda werd aangelopen in zijn rug en sleepte zo een penalty in de wacht. Spitsbroertje Sesko mocht de klus afwerken.
Een derde flits schudde de Rode Duivel helaas voor Leipzig niet meer uit zijn sloffen. Die Rote Bullen verspelen zo weer dure punten in eigen huis.
Fase per faselaatste update: ongeveer 3 uur geleden
90+9' tweede helft
90+9'
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Xavi Simons (RB Leipzig) stond buitenspel.