Ga naar de inhoud
1:20wo 6 september 2023

BEKIJK: Windstilte bij de tenoren, Remco Evenepoel wint sprintje van de toppers

De favorieten hielden zich koest op de klim naar La Laguna Negra. 

Vuelta a España klassement

naamresultaatploeg
1
Jesús Herrada
3:29:17
CofidisCOF
2
Romain Grégoire
+3
Groupama - FDJGFC
3
Andreas Kron
+8
Lotto - DstnyLTD
4
Jonathan Caicedo
+12
EF Education - EasyPostEFE
5
Geraint Thomas
+19
INEOS GrenadiersIGD
6
Pelayo Sánchez
+24
Burgos - BHBBH
7
Rudy Molard
+24
Groupama - FDJGFC
8
Nicolas Prodhomme
+27
AG2R - Citroën TeamACT
9
Dorian Godon
+58
AG2R - Citroën TeamACT
10
Filippo Ganna
+1:16
INEOS GrenadiersIGD
naamresultaatploeg
1
Sepp Kuss
39:27:45
Jumbo - VismaTJV
2
Marc Soler
+26
UAE Team EmiratesUAD
3
Remco Evenepoel
+1:09
Soudal - Quick-StepSOQ
4
Primož Roglic
+1:36
Jumbo - VismaTJV
5
Lenny Martinez
+2:02
Groupama - FDJGFC
6
João Almeida
+2:16
UAE Team EmiratesUAD
7
Jonas Vingegaard
+2:22
Jumbo - VismaTJV
8
Juan Ayuso
+2:25
UAE Team EmiratesUAD
9
Enric Mas
+2:50
Movistar TeamMOV
10
Aleksandr Vlasov
+3:14
BORA - hansgroheBOH
naamresultaatploeg
1
Remco Evenepoel
39:28:54
Soudal - Quick-StepSOQ
2
Lenny Martinez
+53
Groupama - FDJGFC
3
João Almeida
+1:07
UAE Team EmiratesUAD
4
Juan Ayuso
+1:16
UAE Team EmiratesUAD
5
Cian Uijtdebroeks
+4:07
BORA - hansgroheBOH
6
Santiago Buitrago
+5:28
Bahrain VictoriousTBV
7
Einer Rubio
+5:28
Movistar TeamMOV
8
Attila Valter
+12:51
Jumbo - VismaTJV
9
Antonio Tiberi
+25:19
Bahrain VictoriousTBV
10
Michel Ries
+37:24
Team Arkéa - SamsicARK
naampuntenploeg
1
Jesús Herrada
22
CofidisCOF
2
Eduardo Sepúlveda
21
Lotto - DstnyLTD
3
Remco Evenepoel
20
Soudal - Quick-StepSOQ
4
Matteo Sobrero
11
Team Jayco - AlUlaJAY
5
Sepp Kuss
10
Jumbo - VismaTJV
6
Lennard Kämna
10
BORA - hansgroheBOH
7
Andreas Kron
10
Lotto - DstnyLTD
8
Jonas Vingegaard
10
Jumbo - VismaTJV
9
Damiano Caruso
9
Bahrain VictoriousTBV
10
Primož Roglic
8
Jumbo - VismaTJV
naampuntenploeg
1
Kaden Groves
158
Alpecin - DeceuninckADC
2
Remco Evenepoel
79
Soudal - Quick-StepSOQ
3
Andreas Kron
77
Lotto - DstnyLTD
4
Marc Soler
73
UAE Team EmiratesUAD
5
Andrea Vendrame
66
AG2R - Citroën TeamACT
6
Geoffrey Soupe
61
TotalEnergiesTEN
7
Filippo Ganna
59
INEOS GrenadiersIGD
8
Marijn van den Berg
57
EF Education - EasyPostEFE
9
Edward Theuns
55
Lidl - TrekLTK
10
Amanuel Gehbreigzabhier
52
Lidl - TrekLTK
ploegpunten
1
Jumbo - Visma
117:51:25
2
UAE Team Emirates
+57
3
Bahrain Victorious
+7:27
4
BORA - hansgrohe
+10:06
5
Movistar Team
+25:54
6
INEOS Grenadiers
+35:36
7
Soudal - Quick-Step
+38:44
8
Groupama - FDJ
+38:56
9
EF Education - EasyPost
+47:54
10
TotalEnergies
+1:00:02
naampuntenploeg
1
José Manuel Díaz
Burgos - BHBBH
Gerelateerd:
Vuelta a España
ritdatumstart - finishtype rittotaalwinnaarleider
1
17/08 Lissabon - Oeiras
12 km
02:00
2
18/08 Cascais - Ourém
191 km
02:00
3
19/08 Lousã - Castelo Branco
182 km
02:00
4
20/08 Plasencia - Pico Villuercas
167 km
02:00
5
21/08 Fuente del Maestre - Sevilla
170 km
02:00
6
22/08 Jerez de la Frontera - Yunquera
181 km
02:00
7
23/08 Archidona - Córdoba
179 km
02:00
8
24/08 Úbeda - Cazorla
159 km
02:00
9
25/08 Motril - Granada
178 km
02:00
rustdag 26/08
10
27/08 Ponteareas - Baiona
160 km
02:00
11
28/08 Padrón - Padrón
164 km
02:00
12
29/08 Orense - Estación de Montaña Manzaneda
133 km
02:00
13
30/08 Lugo - Puerto de Ancares
171 km
02:00
14
31/08 Villafranca del Bierzo - Villablino
199 km
02:00
15
01/09 Infiesto - Cuitu Negru
142 km
02:00
rustdag 02/09
16
03/09 Luanco - Lagos de Covadonga
181 km
02:00
17
04/09 Arnuero - Santander
143 km
02:00
18
05/09 Vitoria-Gasteiz - Maeztu
175 km
02:00
19
06/09 Logroño - Alto de Moncalvillo
168 km
02:00
20
07/09 Villarcayo - Picón Blanco
188 km
02:00
21
08/09 Madrid - Madrid
22 km
02:00