Ga naar de inhoud
LaLiga EA Sports klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Real Madrid38151212339
2Girona FC381512123418
3FC Barcelona341510142814
4Atlético Madrid311410313013
5Athletic Club28158343018
6Real Sociedad26157352618
7Real Betis25156271816
8UD Las Palmas21156631313
9Getafe CF19154471720
9Valencia CF19155641720
11Rayo Vallecano19154471622
12Villarreal CF16154742226
13Deportivo Alavés16154741419
14CA Osasuna15154831725
15Sevilla13142572020
16Cádiz CF12152761222
17Real Mallorca11151681320
18RC Celta9151861525
19Granada CF71511041935
20UD Almería41501141637
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Real Madrid197601173
2Girona FC1986111810
3FC Barcelona218710165
4Atlético Madrid217700177
5Athletic Club1785122211
6Real Sociedad1785121710
7Real Betis177502102
8UD Las Palmas14741284
9Getafe CF15740384
9Valencia CF13742183
11Rayo Vallecano77124915
12Villarreal CF782511416
13Deportivo Alavés137421109
14CA Osasuna68143712
15Sevilla1082241310
16Cádiz CF9722378
17Real Mallorca6701645
18RC Celta48044512
19Granada CF671331115
20UD Almería380531018
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Real Madrid198611166
2Girona FC197601168
3FC Barcelona137304129
4Atlético Madrid107331136
5Athletic Club11732287
6Real Sociedad9722398
7Real Betis88125814
8UD Las Palmas7825159
9Getafe CF48044916
9Valencia CF68143917
11Rayo Vallecano12832377
12Villarreal CF97223810
13Deportivo Alavés38053410
14CA Osasuna973401013
15Sevilla36033710
16Cádiz CF38053514
17Real Mallorca58152915
18RC Celta571421013
19Granada CF18071820
20UD Almería17061619
Deportivo AlavésCA Osasuna
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Jorge Figueroa Vazquez
stadion
Mendizorroza
toeschouwers
19035

Deportivo Alavés-CA Osasuna

 zo 1 oktober 2023 15:17
  1. 36' - Doelpunt - José Arnáiz (0 - 1)
  2. 43' - Geel - Rubén Peña
  1. 49' - Rood - Antonio Blanco
  2. 55' - Geel - Juan Cruz
  3. 55' - Verv. Ianis Hagi door Carlos Benavídez
  4. 55' - Verv. Nahuel Tenaglia door Andoni Gorosabel
  5. 55' - Verv. Kike García door Samuel Omorodion
  6. 63' - Verv. José Arnáiz door Johan Mojica
  7. 63' - Verv. Iker Muñoz door Lucas Torro
  8. 64' - Geel - Ander Guevara
  9. 65' - Geel - Samuel Omorodion
  10. 68' - Verv. Johan Mojica door Jesús Areso Blanco
  11. 68' - Verv. Raúl García door Ante Budimir
  12. 71' - Geel - Sergio Herrera
  13. 80' - Verv. Sergio Herrera door Aitor Fernández
  14. 83' - Verv. Luis Rioja door Xeber Alkain
  15. 83' - Verv. Ander Guevara door Jon Karrikaburu
  16. 90' - Doelpunt - Ante Budimir (0 - 2)
LaLiga EA Sports - speeldag 8 - 01/10/23 - 16:16
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
36'
José Arnáiz
0 - 1
José Arnáiz
36'
90'
Ante Budimir
0 - 2
Ante Budimir
90'
Fase per fase
90+11' tweede helft
90+11'
Bij Deportivo Alavés wordt de hoekschop genomen door Alex Sola. Zijn voorzet gaat richting de eerste paal.
90+10'
Samuel Omorodion (Deportivo Alavés) kan aanleggen, maar zijn schot wordt afgeblokt.
90+10'
Alex Sola (Deportivo Alavés) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Alejandro Catena (CA Osasuna).
90+9'
Jon Moncayola neemt de hoekschop voor CA Osasuna. Hij dropt de bal centraal voor doel.
90+5'
Redding van Antonio Sivera (Deportivo Alavés), die de bal al duikend kan pareren.
90+5'
Ante Budimir (CA Osasuna) haalt uit...
90+2'
Ante Budimir (CA Osasuna) kan aanleggen, maar zijn schot wordt afgeblokt.
90+2'
Rubén Duarte (Deportivo Alavés) kan aanleggen, maar zijn schot wordt afgeblokt.
90+2'
Alex Sola neemt de hoekschop voor Deportivo Alavés. Hij dropt de bal centraal voor doel.
90+1'
10 - extra time
Er komen 10 minuten extra tijd bij.
90'
Doelpunt voor
CA Osasuna
Ante Budimir kan scoren voor CA Osasuna. De assist komt op naam van Juan Cruz.
87'
Carlos Benavídez (Deportivo Alavés) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Aimar Oroz (CA Osasuna).
84'
Samuel Omorodion (Deportivo Alavés) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Alejandro Catena (CA Osasuna).
84'
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Alex Sola (Deportivo Alavés) stond buitenspel.
83'
wissel
Deportivo Alavés
83'
wissel
Deportivo Alavés
83'
Ante Budimir (CA Osasuna) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Rafa Márin (Deportivo Alavés).