Ga naar de inhoud
Bundesliga klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Bayer 04 Leverkusen341211013710
2FC Bayern München32121002439
3VfB Stuttgart301310303315
4RB Leipzig26138323113
5Borussia Dortmund24127232519
6TSG 1899 Hoffenheim20136522523
7Eintracht Frankfurt18124261813
8Borussia Mönchengladbach16134542728
9VfL Wolfsburg16135711824
10SC Freiburg15124531523
11FC Augsburg14123452124
12VfL Bochum13132471426
13Werder Bremen11133821827
141. FC Heidenheim11133821828
151. FC Köln9132831024
16SV Darmstadt 989132831534
171. FSV Mainz 058121651225
181. FC Union Berlin7122911227
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Bayer 04 Leverkusen186600215
2FC Bayern München166501275
3VfB Stuttgart187610226
4RB Leipzig177502215
5Borussia Dortmund1675111310
6TSG 1899 Hoffenheim46141913
7Eintracht Frankfurt9621386
8Borussia Mönchengladbach1073311110
9VfL Wolfsburg136411116
10SC Freiburg116312119
11FC Augsburg962131312
12VfL Bochum7611499
13Werder Bremen1073311213
141. FC Heidenheim1063211110
151. FC Köln46141610
16SV Darmstadt 98571421015
171. FSV Mainz 0545131510
181. FC Union Berlin46141513
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Bayer 04 Leverkusen166501165
2FC Bayern München166501164
3VfB Stuttgart126420119
4RB Leipzig96330108
5Borussia Dortmund85212129
6TSG 1899 Hoffenheim1675111610
7Eintracht Frankfurt96213107
8Borussia Mönchengladbach661231618
9VfL Wolfsburg37160718
10SC Freiburg46141414
11FC Augsburg56132812
12VfL Bochum67133517
13Werder Bremen16051614
141. FC Heidenheim17061718
151. FC Köln57142414
16SV Darmstadt 9846141519
171. FSV Mainz 0547034715
181. FC Union Berlin36150714
VfL BochumBorussia Mönchengladbach
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Dr. Felix Brych
stadion
Vonovia Ruhrstadion
toeschouwers
26000

VfL Bochum-Borussia Mönchengladbach

 za 30 september 2023 15:30
VfL Bochum
einde
1-3
Borussia Mönchengladbach
  1. 7' - Verv. Matúš Bero door Christopher Antwi-Adjei
  2. 26' - Doelpunt - Florian Neuhaus (0 - 1)
  3. 36' - Doelpunt - Alassane Pléa (0 - 2)
  4. 45+1' - Geel - Ko Itakura
  5. 45+3' - Doelpunt - Alassane Pléa (0 - 3)
  1. 52' - Geel - Bernardo
  2. 64' - Verv. Jordan Pefok door Tomáš Cvancara
  3. 64' - Verv. Nico Elvedi door Marvin Friedrich
  4. 68' - Verv. Takuma Asano door Gonçalo Paciência
  5. 68' - Doelpunt - Anthony Losilla (1 - 3)
  6. 72' - Verv. Florian Neuhaus door Christoph Kramer
  7. 72' - Verv. Alassane Pléa door Joseph Scally
  8. 81' - Geel - Christoph Kramer
  9. 90' - Verv. Rocco Reitz door Tony Jantschke
  10. 90+10' - Geel - Tomáš Cvancara
  11. 90+10' - Geel - Cristian Gamboa
Bundesliga - speeldag 6 - 30/09/23 - 15:40
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
26'
Florian Neuhaus
0 - 1
Florian Neuhaus
26'
36'
Alassane Pléa
0 - 2
Alassane Pléa
36'
45+3'
Alassane Pléa
0 - 3
Alassane Pléa
45+3'
68'
Anthony Losilla
68'
Anthony Losilla
1 - 3
Fase per fase
90+11' tweede helft
90+10'
VfL Bochum
90+10'
Borussia Mönchengladbach
90+9'
De bal gaat over de achterlijn in hoekschop. Die wordt genomen door Franck Honorat (Borussia Mönchengladbach), maar zijn voorzet is te kort en wordt weggewerkt.
90+8'
Christoph Kramer (Borussia Mönchengladbach) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Cristian Gamboa (VfL Bochum).
90+7'
Ontgoocheling bij VfL Bochum, want het doelpunt van Anthony Losilla wordt afgekeurd nadat de VAR de beelden heeft bekeken.
90+5'
Bernardo (VfL Bochum) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Moritz Nicolas (Borussia Mönchengladbach).
90+5'
Bij VfL Bochum wordt de hoekschop genomen door Philipp Förster. Zijn voorzet gaat richting de eerste paal.
90+5'
Philipp Hofmann (VfL Bochum) kan aanleggen, maar zijn schot wordt afgeblokt.
90+4'
Ivan Ordets (VfL Bochum) zet zijn hoofd tegen de bal, maar hij kan niet kadreren.
90+4'
Philipp Förster neemt de hoekschop voor VfL Bochum. Hij dropt de bal centraal voor doel.
90+2'
Erhan Mašovic (VfL Bochum) kan aanleggen, maar zijn schot wordt afgeblokt.
90+1'
Franck Honorat (Borussia Mönchengladbach) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Bernardo (VfL Bochum).
90+1'
6 - extra time
Er komen 6 minuten extra tijd bij.
90+1'
Manuel Riemann (VfL Bochum) blijft goed naar de bal kijken en duwt de bal weg.
90+1'
De voorzet komt tot bij Tomáš Cvancara (Borussia Mönchengladbach). Zijn kopbal gaat richting doel...
90'
wissel
Borussia Mönchengladbach
89'
Gonçalo Paciência (VfL Bochum) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Rocco Reitz (Borussia Mönchengladbach).