Ga naar de inhoud
Bundesliga klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Bayer 04 Leverkusen341211013710
2FC Bayern München32121002439
3VfB Stuttgart301310303315
4RB Leipzig26138323113
5Borussia Dortmund24127232519
6TSG 1899 Hoffenheim20136522523
7Eintracht Frankfurt18124261813
8Borussia Mönchengladbach16134542728
9VfL Wolfsburg16135711824
10SC Freiburg15124531523
11FC Augsburg14123452124
12VfL Bochum13132471426
13Werder Bremen11133821827
141. FC Heidenheim11133821828
151. FC Köln9132831024
16SV Darmstadt 989132831534
171. FSV Mainz 058121651225
181. FC Union Berlin7122911227
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Bayer 04 Leverkusen186600215
2FC Bayern München166501275
3VfB Stuttgart187610226
4RB Leipzig177502215
5Borussia Dortmund1675111310
6TSG 1899 Hoffenheim46141913
7Eintracht Frankfurt9621386
8Borussia Mönchengladbach1073311110
9VfL Wolfsburg136411116
10SC Freiburg116312119
11FC Augsburg962131312
12VfL Bochum7611499
13Werder Bremen1073311213
141. FC Heidenheim1063211110
151. FC Köln46141610
16SV Darmstadt 98571421015
171. FSV Mainz 0545131510
181. FC Union Berlin46141513
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Bayer 04 Leverkusen166501165
2FC Bayern München166501164
3VfB Stuttgart126420119
4RB Leipzig96330108
5Borussia Dortmund85212129
6TSG 1899 Hoffenheim1675111610
7Eintracht Frankfurt96213107
8Borussia Mönchengladbach661231618
9VfL Wolfsburg37160718
10SC Freiburg46141414
11FC Augsburg56132812
12VfL Bochum67133517
13Werder Bremen16051614
141. FC Heidenheim17061718
151. FC Köln57142414
16SV Darmstadt 9846141519
171. FSV Mainz 0547034715
181. FC Union Berlin36150714
1. FC Heidenheim1. FC Union Berlin
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Sascha Stegemann
stadion
Voith-Arena
toeschouwers
15000

1. FC Heidenheim-1. FC Union Berlin

 za 30 september 2023 15:30
1. FC Heidenheim
einde
1-0
1. FC Union Berlin
  1. 40' - Geel - Diogo Leite
  1. 48' - Geel - Marvin Pieringer
  2. 59' - Doelpunt vrije trap - Jan-Niklas Beste (1 - 0)
  3. 61' - Verv. Diogo Leite door Paul Jaeckel
  4. 74' - Verv. Robin Gosens door Jérôme Roussillon
  5. 74' - Verv. David Datro Fofana door Mikkel Kaufmann
  6. 74' - Verv. Leonardo Bonucci door Benedict Hollerbach
  7. 78' - Geel - Alex Král
  8. 78' - Verv. Lucas Tousart door Aissa Laidouni
  9. 81' - Verv. Marvin Pieringer door Denis Thomalla
  10. 90' - Verv. Eren Dinkci door Florian Pick
  11. 90' - Verv. Norman Theuerkauf door Thomas Keller
  12. 90+1' - Verv. Jan-Niklas Beste door Stefan Schimmer
Bundesliga - speeldag 6 - 30/09/23 - 15:30
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
59'
Jan-Niklas Beste
59'
Jan-Niklas Beste
1 - 0
Fase per fase
90+6' tweede helft
90+5'
Tim Kleindienst (1. FC Heidenheim) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jérôme Roussillon (1. FC Union Berlin).
90+3'
Lennard Maloney (1. FC Heidenheim) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Kevin Behrens (1. FC Union Berlin).
90+1'
wissel
1. FC Heidenheim
90+1'
Christopher Trimmel neemt de hoekschop voor 1. FC Union Berlin. Hij dropt de bal centraal voor doel.
90+1'
5 - extra time
Er komen 5 minuten extra tijd bij.
90'
wissel
1. FC Heidenheim
90'
wissel
1. FC Heidenheim
88'
De poging wordt gered door Kevin Müller (1. FC Heidenheim), die geen rebound weggeeft.
88'
Sheraldo Becker (1. FC Union Berlin) haalt uit...
87'
Jonas Föhrenbach (1. FC Heidenheim) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Benedict Hollerbach (1. FC Union Berlin).
84'
Tim Kleindienst (1. FC Heidenheim) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Danilho Doekhi (1. FC Union Berlin).
84'
Kevin Behrens (1. FC Union Berlin) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Patrick Mainka (1. FC Heidenheim).
83'
Tim Kleindienst (1. FC Heidenheim) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Danilho Doekhi (1. FC Union Berlin).
82'
De poging wordt gered door Kevin Müller (1. FC Heidenheim), die geen rebound weggeeft.
82'
Aissa Laidouni (1. FC Union Berlin) haalt uit...
81'
wissel
1. FC Heidenheim
81'
Aissa Laidouni (1. FC Union Berlin) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Marvin Pieringer (1. FC Heidenheim).