Herbeleef waanzinnig titelfeest in Antwerpen: boottochtje, bomvolle markt en tranen bij Alderweireld
En of het feest was in Antwerpen.
De eerste landstitel in 66 jaar is stevig gevierd door de Antwerp-aanhang. Dat gebeurde gisteren op het veld in Genk, op de Bosuil en vandaag was het opnieuw feest. De stad kleurde rood en wit voor de huldiging.
De Antwerp-spelers kwamen met de boot naar Het Steen
Uitzinnige menigte wacht de open bus op aan de Grote Markt
Toby Alderweireld houdt het niet droog
Spelers komen op het balkon vieren met hun fans
Kapitein Alderweireld: "De mooiste dag van mijn leven"
Deze titel is er een van een hele club, een hele ploeg, maar toch ook die van Toby Alderweireld. De kapitein kreeg het tijdens de festiviteiten al even moeilijk. "Ik ben zo vereerd om hier te staan. Het was emotioneel toen ik hier aankwam met de bus. Dit is een grote droom die uitkomt", zei hij op het stadhuis.
En toen nam hij op het balkon de microfoon nog een laatste keer. Hij bedankte de fans en het bestuur. "En dan puur op een persoonlijke noot; hier staan op het stadhuis, met de kathedraal, met jullie allemaal, ... dit is eerlijk waar de mooiste dag van mijn leven."
Beleef hier het titelfeest nog eens
20 uur 14. Feest is voorbij! De bus met spelers is weer vertrokken. Zij gaan in besloten kring nog ergens vieren, zonder pers. De fans hebben na enkele uitzinnige uren misschien nog wel nood aan een drankje en duiken de cafés opnieuw in. De huldiging van Antwerp was een groot feest voor en in de stad. Herbeleef het hieronder. .
Feest is voorbij!
De bus met spelers is weer vertrokken. Zij gaan in besloten kring nog ergens vieren, zonder pers. De fans hebben na enkele uitzinnige uren misschien nog wel nood aan een drankje en duiken de cafés opnieuw in.
De huldiging van Antwerp was een groot feest voor en in de stad. Herbeleef het hieronder.
20 uur 10.
Faris Haroun geniet met de (halve) beker.
20 uur 03. Zo sluiten ze het feest af: "We are the champions".
Zo sluiten ze het feest af: "We are the champions"
19 uur 55.
Mark Van Bommel laat zich gaan.
19 uur 50.
Toby Alderweireld.
19 uur 49. Van Bommel: “Dit is intenser dan in Barcelona, München, Milaan en Eindhoven”.
Van Bommel: “Dit is intenser dan in Barcelona, München, Milaan en Eindhoven”
19 uur 41. Ook trainer Mark van Bommel komt spreken op het balkon.
Ook trainer Mark van Bommel komt spreken op het balkon
19 uur 40.
De Grote Markt staat helemaal vol.
19 uur 39. Alderweireld spreekt "zijn" Antwerpen toe: "Schoonste dag van mijn leven".
Alderweireld spreekt "zijn" Antwerpen toe: "Schoonste dag van mijn leven"
19 uur 29. Dit is de mooiste dag van mijn leven! Toby Alderweireld.
Dit is de mooiste dag van mijn leven!
Toby Alderweireld
19 uur 22. Daar zijn de spelers weer! Na een huldiging door burgemeester Bart De Wever op het stadhuis en speeches van onder andere Paul Gheysens zijn de spelers nu weer buiten op het balkon. Daar spreekt Toby Alderweireld - wie anders - de fans toe. .
Daar zijn de spelers weer!
Na een huldiging door burgemeester Bart De Wever op het stadhuis en speeches van onder andere Paul Gheysens zijn de spelers nu weer buiten op het balkon. Daar spreekt Toby Alderweireld - wie anders - de fans toe.
19 uur 21. Sven Jaecques: “We tellen opnieuw mee”.
Sven Jaecques: “We tellen opnieuw mee”
19 uur 20. De Wever: “Toby Alderweireld: u hebt de verlossing gebracht”.
De Wever: “Toby Alderweireld: u hebt de verlossing gebracht”
19 uur 14.
19 uur 13.
19 uur 13.
19 uur 13.
19 uur 13.
19 uur 10. Janssen: “Mexico was een gekkenhuis, maar dit is misschien wel mooier”.
Janssen: “Mexico was een gekkenhuis, maar dit is misschien wel mooier”
19 uur 09. Toby Alderweireld: "Dit is een heel grote droom die uitkomt".
Toby Alderweireld: "Dit is een heel grote droom die uitkomt"