Vicekampioen Menen heeft geen enkele partij kunnen winnen in Groep D van de Champions League. Het kon thuis op de zesde en laatste speeldag ook niet op tegen het Tsjechische Karlovarsko.
Menen in de Champions League
- 22 uur 43. Geen eerredder voor Menen. Menen kreeg thuis nog de kans om in schoonheid afscheid te nemen van Europa, maar dat was hen niet gegund. In de eerste set had het zicht op een eerste setwinst in deze campagne, maar finaal trokken de Tsjechen de set over de streep (24-26). Zo sloten de Belgische vicekampioenen af met een zesde 3-0. Karlovarsko won set 2 en set 3 met 20-25 en 17-25. .
Geen eerredder voor Menen
Menen kreeg thuis nog de kans om in schoonheid afscheid te nemen van Europa, maar dat was hen niet gegund. In de eerste set had het zicht op een eerste setwinst in deze campagne, maar finaal trokken de Tsjechen de set over de streep (24-26).
Zo sloten de Belgische vicekampioenen af met een zesde 3-0. Karlovarsko won set 2 en set 3 met 20-25 en 17-25. - 25-01-2023.
- 22 uur 07. Menen is uitgeschakeld. In Roeselare heeft Menen ook in de 5e groepsmatch in het stof gebeten. Tegen drievoudig Champions League-winnaar Trentino maakten de West-Vlamingen geen schijn van kans. Het werd 0-3 (15-25, 19-25 en 16-25). De 5e nederlaag op een rij zonder setwinst betekent dat Menen mathematisch uitgeschakeld is in de Champions League. In de laatste groepsmatch tegen Karlovarsko (Tsj) kan Menen over 2 weken enkel nog de eer redden. .
Menen is uitgeschakeld
In Roeselare heeft Menen ook in de 5e groepsmatch in het stof gebeten. Tegen drievoudig Champions League-winnaar Trentino maakten de West-Vlamingen geen schijn van kans. Het werd 0-3 (15-25, 19-25 en 16-25).
De 5e nederlaag op een rij zonder setwinst betekent dat Menen mathematisch uitgeschakeld is in de Champions League. In de laatste groepsmatch tegen Karlovarsko (Tsj) kan Menen over 2 weken enkel nog de eer redden. - 11-01-2023.
- 22 uur 20. Menen verliest ook vierde wedstrijd. Menen heeft woensdag ook zijn vierde wedstrijd in de Champions League volleybal verloren. Het Poolse Kedzierzyn-Kozle, eindlaureaat in 2021, bleek met 3-0 te sterk. De setstanden waren 25-16, 25-17 en 25-21. De vierde nederlaag betekent ook de uitshakeling in de Champions League voor Menen. Een verlengd Europees avontuur in de CEV Cup kan wel nog. Daarvoor moet de Belgische vicekampioen op de derde plaats eindigen. .
Menen verliest ook vierde wedstrijd
Menen heeft woensdag ook zijn vierde wedstrijd in de Champions League volleybal verloren. Het Poolse Kedzierzyn-Kozle, eindlaureaat in 2021, bleek met 3-0 te sterk. De setstanden waren 25-16, 25-17 en 25-21.
De vierde nederlaag betekent ook de uitshakeling in de Champions League voor Menen. Een verlengd Europees avontuur in de CEV Cup kan wel nog. Daarvoor moet de Belgische vicekampioen op de derde plaats eindigen.
- 14-12-2022.
- 19 uur 52. Menen blijft setloos achter na 3 speeldagen. Ook tegen het Tsjechische team Karlovarsko heeft Menen geen set kunnen winnen in de Champions League. In de eerste set kwamen de West-Vlamingen ruiken aan setwinst toen het leidde met 21-24. Maar de Tsjechen toonden hun weerbaarheid, kwamen terug tot 24-24 en wonnen de set met 28-26. Ook in set 2 bleef Menen tot 24-24 in de running voor setwinst. Maar ook toen bleef de Tsjechische thuisploeg het koelst (26-24). In de 3e set was de veer bij de Belgen gebroken: 25-17. .
Menen blijft setloos achter na 3 speeldagen
Ook tegen het Tsjechische team Karlovarsko heeft Menen geen set kunnen winnen in de Champions League.
In de eerste set kwamen de West-Vlamingen ruiken aan setwinst toen het leidde met 21-24. Maar de Tsjechen toonden hun weerbaarheid, kwamen terug tot 24-24 en wonnen de set met 28-26.
Ook in set 2 bleef Menen tot 24-24 in de running voor setwinst. Maar ook toen bleef de Tsjechische thuisploeg het koelst (26-24). In de 3e set was de veer bij de Belgen gebroken: 25-17. - 30-11-2022.
- 21 uur 59. Kedzierzyn is bij de les. Kedzierzyn, de winnaar van de vorige twee edities van de Champions League, heeft niets laten liggen in West-Vlaanderen. De logische setstanden in Menen waren 17-25, 22-25, 21-25. .
Kedzierzyn is bij de les
Kedzierzyn, de winnaar van de vorige twee edities van de Champions League, heeft niets laten liggen in West-Vlaanderen. De logische setstanden in Menen waren 17-25, 22-25, 21-25.
- 16-11-2022.
- 22 uur 01. Menen ondergaat de wet van de sterkste. Menen heeft niet kunnen stunten in zijn 1e groepswedstrijd. De Belgische vicekampioen verloor donderdagavond kansloos op het veld van de Italiaanse topclub Trentino, vorig jaar nog verliezen finalist in de Champions League: 25-16, 25-17 en 25-12. In de andere poulematch won Kedzierzyn-Kozle uit Polen met 3-1 van het Tsjechische Karlovarsko. De Poolse topclub, vorig jaar eindwinnaar van de Champions League, komt volgend week naar Menen. .
Menen ondergaat de wet van de sterkste
Menen heeft niet kunnen stunten in zijn 1e groepswedstrijd. De Belgische vicekampioen verloor donderdagavond kansloos op het veld van de Italiaanse topclub Trentino, vorig jaar nog verliezen finalist in de Champions League: 25-16, 25-17 en 25-12.
In de andere poulematch won Kedzierzyn-Kozle uit Polen met 3-1 van het Tsjechische Karlovarsko. De Poolse topclub, vorig jaar eindwinnaar van de Champions League, komt volgend week naar Menen. - 21 uur 48.
- 21 uur 30.
- 21 uur 20.
- 21 uur 09.
- 20 uur 59.