Ga naar de inhoud
Lotto Super League klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Anderlecht451815306115
2OH Leuven441814225310
3Standard Luik361811433929
4Club Brugge351811524121
5KRC Genk30189633625
6KAA Gent29189723620
7Zulte Waregem221871012329
8Charleroi91831501664
9White Star Woluwe71821511665
10Eendracht Aalst61821601760
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Anderlecht249810398
2OH Leuven229711296
3Standard Luik1795221915
4Club Brugge229711257
5KRC Genk1795222412
6KAA Gent159540209
7Zulte Waregem1294501314
8Charleroi692701027
9White Star Woluwe49171521
10Eendracht Aalst09090728
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Anderlecht219720227
2OH Leuven229711244
3Standard Luik1996212014
4Club Brugge1394411614
5KRC Genk1394411213
6KAA Gent1494321611
7Zulte Waregem1093511015
8Charleroi39180637
9White Star Woluwe391801144
10Eendracht Aalst692701032

Club Brugge sprint pas in het laatste kwart weg van de rode lantaarn

 za 29 januari 2022 15:51
      Lotto Super League - speeldag 16 - 29/01/22 - 14:00

      In onze vrouwencompetitie heeft Club Brugge een ruime overwinning geboekt op het veld van Eendracht Aalst. Club bleef lange tijd op 1-1 steken, maar duwde in het laatste kwart van de wedstrijd toch nog door.

      Bekijk het verslag:

      In de stand blijft het verschil tussen leider Anderlecht en nummer 3 Club Brugge 5 punten. OH Leuven zit in de sandwich, maar heeft een match minder op de teller.

      Doelpunten:

      10' Baudewijns 0-1,

      45' Wiard 1-1,

      69' Minnaert 1-2,

      74' Guns 1-3,

      77' Buabadi 1-4

      Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.