Ga naar de inhoud
Bayo zet de gelijkmaker op het bord.
Jupiler Pro League klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Union773424557827
2Club Brugge723421497237
3Anderlecht6434186107236
4Antwerp633419965538
5KAA Gent623418885630
6Charleroi5434151095546
7KV Mechelen5234151275761
8KRC Genk5134151366647
9STVV5134151364240
10Cercle Brugge4534121394946
11OH Leuven41341013114758
12KV Oostende3734101773461
13KV Kortrijk3734915104348
14Standard363491693251
15KAS Eupen323481883761
16Zulte Waregem323481884269
17RFC Seraing283482243068
18Beerschot163442643376
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Union331710433214
2Club Brugge361710163616
3Anderlecht351710254119
4Antwerp31179443019
5KAA Gent361711333716
6Charleroi26177552416
7KV Mechelen341710343624
8KRC Genk331710433918
9STVV24177732623
10Cercle Brugge22176742320
11OH Leuven25177642525
12KV Oostende18175931937
13KV Kortrijk19175842324
14Standard14173951526
15KAS Eupen16174941829
16Zulte Waregem19175842332
17RFC Seraing18175931630
18Beerschot131741211633
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Union441714124613
2Club Brugge361711333621
3Anderlecht29178453117
4Antwerp321710522519
5KAA Gent26177551914
6Charleroi28178543130
7KV Mechelen18175932137
8KRC Genk18175932729
9STVV27178631617
10Cercle Brugge23176652626
11OH Leuven16173772233
12KV Oostende19175841524
13KV Kortrijk18174762024
14Standard22176741725
15KAS Eupen16174941932
16Zulte Waregem131731041937
17RFC Seraing101731311438
18Beerschot31701431743
CharleroiKV Kortrijk
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Lothar D'Hondt
stadion
Stade du Pays de Charleroi

Charleroi en KV Kortrijk blijven op hun honger zitten in 2022

 di 25 januari 2022 22:57
Charleroi
einde
1-1
KV Kortrijk
  1. 14' - Doelpunt - Lucas Rougeaux (0 - 1)
  1. 63' - Geel - Jackson Tchatchoua
  2. 71' - Verv. Anass Zaroury door Ken Nkuba Tshiend
  3. 80' - Geel - Lucas Rougeaux
  4. 81' - Verv. Jackson Tchatchoua door Amine Benchaib
  5. 83' - Verv. Abdelkahar Kadri door Victor Torp
  6. 90+3' - Geel - Marco Ilaimaharitra
  7. 90+4' - Geel - Kristof D'Haene
Jupiler Pro League - speeldag 24 - 25/01/22 - 21:00
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
14'
Lucas Rougeaux
0 - 1
Lucas Rougeaux
14'

KV Kortrijk blijft de gelijke spelen maar aan elkaar rijgen. In Charleroi kon het een vroege voorsprong niet vasthouden. Zo blijven beide teams voorlopig zonder zege achter in het nieuwe jaar.

Charleroi - Kortrijk in een notendop:
  • Sleutelmoment: Een kopbal van Rougeaux bezorgde Kortrijk de vroege voorsprong, daarna moesten de bezoekers het onderspit delven. Na de gelijkmaker van Bayo verzuimde Charleroi in de tweede helft zijn kansen af te werken, waardoor Kortrijk vasthoudt aan zijn ongeslagen reeks buitenshuis van 8 matchen op een rij.

 

  • Man van de Match: Hij blonk niet uit met wereldsaves, maar was telkens op de afspraak: Marko Ilic. De doelman keepte een degelijke partij en heeft zijn aandeel in de puntendeling.

 

  • Beren van de Match: In de verdediging van Kortrijk staan geen watjes. Radovanovic sukkelde al van bij de opwarming met zijn knie, maar was op geen foutje te betrappen. Watanabe gooide alles in de strijd en redde in de slotfase een punt door een schot te keren op de lijn... met zijn gezicht.
Bekijk de goals uit Charleroi - Kortrijk (1-1)
Aanvalslust Charleroi deert KVK-verdediging niet

Aanvalsgolf na aanvalsgolf. Dat was het spelbeeld dat Charleroi op de mat bracht in de tweede helft. En toch wou de dijk van een verdediging bij Kortrijk maar niet barsten.

 

De bezoekers begonnen nochtans aanvallend aan de partij. Op het kwartier kopte Rougeaux een hoekschop hard tegen de touwen. Het sein voor de thuisploeg om de wedstrijd over te nemen.

 

De mist boven het Stade du Pays klaarde op en Charleroi begon vlotter te combineren. 7 minuten na de openingstreffer was de stand alweer in evenwicht nadat Bayo zijn eerste doelpunt voorbij Ilic had getrapt.

 

Het evenwicht uit de eerste helft verdween helemaal in de tweede periode. Charleroi knutselde een hoop kansen in elkaar, maar stuitte telkens op een sterke KVK-defensie. 

 

De ploegen verdelen de koek. Een opluchting voor Kortrijk, dat zo zijn ongeslagen reeks buitenshuis uitbreidt naar 8 wedstrijden op rij.

Watanabe (Kortrijk) keert een doelpoging van dichtbij met zijn voorhoofd
Still: "Moesten meer scoren uit 19 (!) schoten"
  • Edward Still (coach Charleroi): "Het resultaat is erg teleurstellend. We hebben 19 keer op doel getrapt en kregen maar 2 schoten tegen. We verdienden meer en moesten minstens 2 keer scoren."

 

  • Karim Belhocine (coach Kortrijk): "Charleroi maakte het ons erg moeilijk. In de tweede helft kwamen ze fel opzetten, maar we hielden achterin alles goed dicht. Mijn spelers hebben karakter getoond, daarvoor bedank ik hen."
Fase per fase
22:54
Charleroi moet vrede nemen met punt: 1-1

Charleroi had in de tweede helft de beste kansen om het laken naar zich toe te trekken, maar ook vandaag toonde Kortrijk zijn stugheid buitenshuis. Rougeaux opende de score vroeg in de partij, Bayo tekende niet veel later voor de gelijkmaker. Kortrijk zet zo zijn reeks voort: 8 uitwedstrijden zonder nederlaag op rij.

90+4' tweede helft
90+4'
KV Kortrijk
90+3'
90+2'

Charleroi zet een slotoffensief op poten. De voorzetten zijn met veel goede bedoelingen getrapt, maar de spitsen van de thuisploeg kunnen er weinig mee aanvangen.

90+1'

Bayo wil een tweede doelpuntje op zijn conto schrijven, maar zijn poging is te wild.

90'
extra time

Nog 3 minuten. Krijgt de wedstrijd nog een winnaar?

88'

Plots heeft Kortrijk de knop omgedraaid. De ploeg van Belhocine knutselt een aanval in elkaar. Het levert de bezoekers slechts een matige doelpoging op. Kamara ziet het leer hoog over zijn doel vliegen.

83'
82'

De tijd dringt voor Charleroi, dat zijn overwicht wil omzetten in een overwinning.

80'
Vrije trap!

De VAR oordeelt dat de overtreding buiten de zestien ingezet werd. Charleroi moet vrede nemen met een vrije trap, die Watanabe van de lijn keert.

80'
KV Kortrijk
79'
Penalty Charleroi?

Rougeaux maait Nkuba om op de rand van de zestien. De VAR oordeelt of het al dan niet een strafschop wordt.

73'
Van Cleemput vindt het zijnet

De bal raakt niet weg uit de zestien van Kortrijk na een warrige fase. Van Cleemput trapt en vindt het zijnet.

70'
Morioka lobt, Ilic redt

Morioka probeert de Kortrijk-doelman te verschalken met een listig lobje. Ilic is alert en slaat de bal weg. In de herneming kan ook Zorgane niet afwerken.

67'

Halverwege de tweede helft is de storm wat gaan liggen. De thuisploeg neemt het wat rustiger aan en neemt zijn tijd om kansen in elkaar te knutselen. Een matige poging gaat hoog over het doel van Ilic.