In de Duitse beker worden deze week 2 van de 4 kwartfinales afgewerkt. Kan tweedeklasser Keulen stunten op het veld van Leverkusen? We volgen de DFB Pokal op deze pagina.
1/4e finales | ||
---|---|---|
Stuttgart | Augsburg | 1-0 |
Leverkusen | Keulen (II) | 3-2 n.v. |
Bielefeld (III) | Werder Bremen | 25/02 |
Leipzig | Wolfsburg | 26/02 |
DFB Pokal: kwartfinaleslaatste update: 7 minuten geleden
Invaller Boniface doet het voor Leverkusen
Gisteren was Deniz Undav de redder van Stuttgart in de kwartfinales van de beker, vandaag stond een andere ex-spits van Union op als held. Leverkusen stond tegen tweedeklasser Keulen op de rand van de uitschakeling. Dankzij een goal van Schick in de 96e minuut kregen we toch nog verlengingen en daarin scoorde invaller Victor Boniface als enige.
Keulen liet in de 111e minuut nochtans ook de netten trillen, maar de VAR draaide de 3-3 terug wegens buitenspel.
Stuttgart dankt Undav tegen Augsburg
Stuttgart is de eerste halvefinalist in de Duitse beker. Met dank aan Denis Undav: de ex-spits van Union zette op het halfuur een counter op en was zelf het eindstation. Daarna werd er niet meer gescoord. Stuttgart staat 5e in de Bundesliga en werd vorige week gewipt in de Champions League.